Aldatılıyorum nasıl bir yol izlemeliyim..

Konuşmaların ve görüşmenin fotoğraflarını çektim ama bunlar benim için yeterli olacak mı bilemiyorum. Bu arada kadının da bir kızı var ama evli mi değil mi bilemiyorum

Ekran resmi alsaydın. Senin yerinde olsam sanırım sendr aynı şeyi planlıyorsun, hiç bişe hissettirmeden herşeyi toplar ve beklemediği bi anda önüne koyarım.
Bunu planlıyorum evet buraya konu açmamın amacı daha fazla delil nasıl toplayabilirim ya da elimdeki deliller mahkeme için yeterli mi bunu öğrenmek istiyorum. Eğer deliller yeterliyse 1 dk bile beklemek istemiyorum.

Bunu planlıyorum evet buraya konu açmamın amacı daha fazla delil nasıl toplayabilirim ya da elimdeki deliller mahkeme için yeterli mi bunu öğrenmek istiyorum. Eğer deliller yeterliyse 1 dk bile beklemek istemiyorum.
Bir avukatla görüş burdan sağlıklı olmaz. Ona hiç bişe hissettirmezsen takip ederek çokk daha fazlası geçecektir eline.

bosanma fikri zaten aklinizdaydi da bu mu percinledi?
yani zaten istiyordunuz tuz biber oldu galiba, aslinda icimden ne gelirdi biliyormusun onlar orsda oturken masaya gidip ee bana ne ismarliyorsunuz, suradan iki boynuz da bana söyleyin falan diye dalga gecerek masalarina otutmak isterdim.
yani bu firsat insanin eline kac kere gecer, hadi bakalim konusun hep beraber önce bir utanctan morarsinlar
bebeginiz ve sizin icin üzüldüm
ortada tam olarak ne var o da önemli, tensel bir aldatmaya insanin tahammülü olmaz da bu da büyük birsey ama hani esini seviyorum derseniz bu bile halledilirdi, hayir dertleri neymis
eger aralarinda birsey varsa zaten yazik ezmis sana da bebegine de
umarim tez zamanda cözülür bu is ne olacaksa olur hayirlisiyla

T

Tabiki demez peki mahkeme sırf kadın böyle yazdı diye benim lehime karar verir mi ?
Arkadaşım bunları hukukçular bilir.
Elbet haklıysan,delillerin sağlamsa adalet yanında olur ama yine de bu işler buradan olmaz.
Eğer adımlarını sağlam ve güçlü atmak istiyorsan bir bilenle yürümelisin,bu çetin ve zorlu yolda.
Allahım yardımcın olsun inşallah.

peki o gün evden çıkarken ne demişti size
iş saati buluşacak hali yok ya
whatsap yazışmalarını ekran görüntüsü aldınız mı?

bide eve geldiğinde hiç bişey yok gibi davranabildiniz mi?

Cnm sen wassap dan takibe devam et. Kadının evini gördünmü ziline bak isim soyisim bak. Eşinin telefon görülmelerine bak hangi operatörse int girip bakabilirsin. Eşinin telefona sms geliyo şifre olarak onla gir. Harcmalarına bak. Çok zor bi durum Allah yardım etsin

Siz kendi telefonunuzdan bu yeni numaram diye mesaj attiniz ama onlar diğer numaradan mi mesajlastilar? Yoksa bu numaranin sahibi de baska bir kadin mi?
O kadar takip ettiniz ve yemek yemelerini mi izlediniz neden yanlarina gitmediniz? Nerden tutsam elimde kalıyor.

İsim soy isim biliyorum. Aramaları nasıl kontrol edeceğim ?

İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun ama demedem geçemiyeceğim. Neden buraya konu açan herkes böyle parça parça bölük şekilde yazıyor. Yazın tam şekilde derdinizi insanlar size daha iyi yardımcı olabilsin işte. Gittim takip ettim diyorsunuz, amacınız zaten delil toplamak değil mi onu sormak değil mi. Neden gittim oturdum resim çektim veya konuşmaları kaydettim, ama bu delliller yeterli mi diye sormuyorsunuz. Hem sorununuzu anlatamıyorsunuz hemde şurda 5 kişi aynı şeyi sorduktan sonra asıl noktaya değiniyorsunuz. Nasıl yazdınız veya nasıl bir ruh halindesiniz az çok tahmin edebiliyorum falat bu şekilde işiniz zorlaşır insanlar size yardım edemez. Ağzınızdan cımbızla laf alır gibi oluyor bu şekilde.

İsim soy isim biliyorum. Aramaları nasıl kontrol edeceğim ?
Hangi operatörü kullanıyorsa int onun sayfasına gir. Eşinin tele bi şifre gelicek. O şifre ile dökümanlardan numaraları kontrol et. hangi numarayla daha cok görüşmüşse o numarayı face instraya yaz. Evlimi degilmi belki resimlerde görürsün.

Yemek yediklerini görüp nasıl sabrettiniz
Ben olsam önce resim çekerdm sonrada gidip rezalet çıkarrdom orda

Haklı olabilirsiniz ama fotoğraf çekmeyeceksem niye gideyim. Bunu düşünebilirsiniz diye yazmamış olabilirim. Net ifade edemediysem kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…