Aldatılıyorum nasıl bir yol izlemeliyim..

Nasıl bu kadar sabırlı olabiliyorsunuz?
Sadece arkadaşım dese de olmaz. Bana söyledin mi arkadaşınla buluşucağını? Yada o kadar değerli arkadaşın beni de alsaydın yemeğe giderken? Eski sevgiliden de arkadaş olmaz ayrıca. Artı kadın seni seviyorum demicen demiş. Bal gibi kanıt sizi. Ben o restoranı ikisinin de başına yıkardım net.

Merhaba hanımlar,

Hemen konuya giriyorum. Sanırım aldatılıyorum. Eşim evde telefonu hep ortada olan biridir. Ben de ara sıra kontrol ederim. geçenlerde bir numarayı hem whatsapptan hem aramalardan engellediğini gördüm. Numarayı kendi telefonumdan yeni numaram bu ben x diye mesaj attım ama bir sonuç alamadım. Bu vesileyle eşime güvenim kırıldı. 2 gün önce whatsapp web programını bilgisayarıma indirdim ve sonra kontrol etmeyi unuttum fakat dün yakaladım. Eski sevgilisinden mesaj gelmiş akşam şuraya gel diye. Bizimki konum at demiş ve kadın da ama anlaşma yapalım bu sefer seviyorum unutamadımlar yok eski arkadaş gibi oturup çay içicez yazmış. Bizimki ok demiş. Daha sonra akşam buluştular. Ve ben de buluştukları yere gittim. Sadece oturup yemek yiyip eve döndüler. Bu arada kız benim evime yürüyerek 5 dk mesafede oturuyor. Şimdi ben ne yapmayılım karar veremedim. Tecrübeli hanımlar banna bir yol gösterin. Bu arada ayrılmayacaksan takip etme diyecekler demesin. Boşanma fikri aklımdaydı zaten.
yemek bitene kadar orada izledin mi gercekten 😲

deneyimli arkadaşlar yol göstereceklerdir ama benim size önerim sabırsız olmayın uzunca bir süre pusuda kalıp delil biriktirin.

X