Aldatılıyorum nasıl bir yol izlemeliyim..

Missly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
87
58
Merhaba hanımlar,

Hemen konuya giriyorum. Sanırım aldatılıyorum. Eşim evde telefonu hep ortada olan biridir. Ben de ara sıra kontrol ederim. geçenlerde bir numarayı hem whatsapptan hem aramalardan engellediğini gördüm. Numarayı kendi telefonumdan yeni numaram bu ben x diye mesaj attım ama bir sonuç alamadım. Bu vesileyle eşime güvenim kırıldı. 2 gün önce whatsapp web programını bilgisayarıma indirdim ve sonra kontrol etmeyi unuttum fakat dün yakaladım. Eski sevgilisinden mesaj gelmiş akşam şuraya gel diye. Bizimki konum at demiş ve kadın da ama anlaşma yapalım bu sefer seviyorum unutamadımlar yok eski arkadaş gibi oturup çay içicez yazmış. Bizimki ok demiş. Daha sonra akşam buluştular. Ve ben de buluştukları yere gittim. Sadece oturup yemek yiyip eve döndüler. Bu arada kız benim evime yürüyerek 5 dk mesafede oturuyor. Şimdi ben ne yapmayılım karar veremedim. Tecrübeli hanımlar banna bir yol gösterin. Bu arada ayrılmayacaksan takip etme diyecekler demesin. Boşanma fikri aklımdaydı zaten.

Amaç nedir anlamadım.
Madem boşanma aklında,buluştukları zaman neden yanlarına gidip yüzleşmedin ya da fotoğraf çekip delil toplasaydın.
Yani takibin bir sonucu yoksa boşuna yorgunluk bence.

Okay delil biriktireyim ama nasıl veya hemen bir avukata mı gideyim yoksa bekleyeyim mi. Ya da kadınla bir kez daha görüşmezse ne yapacağım. Belki whatsapptan değil smsle ve ya arayarak iletişim kurarlarsa nasıl yakalarım. Avukata gitmek için elimdeki whatsapp konuşması ve buluşması yeterli mi. Ve bir bebeğim var.

Amaç nedir anlamadım.
Madem boşanma aklında,buluştukları zaman neden yanlarına gidip yüzleşmedin ya da fotoğraf çekip delil toplasaydın.
Yani takibin bir sonucu yoksa boşuna yorgunluk bence.
bende yakibin amacını anlayamadım lalem
ya takip edip resim alıp delil toplayacaksın
ya da lap diye gidip yüzlerine vuracaksın

Ay
Bence siz kendi numaranızdan öyle bir mesaj atınca durumu anladığınızı anladilar. O yüzden artık sadece arkadaşız imajı vermeye çalıştılar.

Aynı kişi değildi o olayla sadece eşimi takip etmeye karar verdim. Numara resim vs. farklıydı

Peki,hesabını sormadınız mı?yani gittiniz,evet birliktelerdi diye emin oldunuz ve sakin bir şekilde döndünüz mü?herhangi bir delil elde ettiniz mi?fotoğraf filan çekmiş olun lütfen.

Çok soğukkanlı değil misiniz? Bir fotoğraf falan cekemediniz mi? Telefonu sürekli ortadaysa ekran görüntüsü atın kendinize.

Y
bende yakibin amacını anlayamadım lalem
ya takip edip resim alıp delil toplayacaksın
ya da lap diye gidip yüzlerine vuracaksın
yahu boş boş takip edecek halim yok zaten foto falan cektim. Ama ben daha farklı şeyler görmeyi amaçlıyordum sadece yemek yiyip döndüler. Arkadaşım diye yırtacağından korktuğum için yanına gitmedim. Ağzı çok iyi laf yapar kesin kanıt bulmazsam mutlaka sıyrılmaya çalışır.

Bir daha görüşmezse diye bir iş olur mu?
Görüşmüş olması yeterli değil midir?
Ben olsam avukata gidip sorarım,"bu mesajlar ve eğer çektiyseniz fotoğraf ya da kendim gördüm demek", delil için yeterli olur mu diye?
Burada herkes bir yorum yazar doğru ya da yanlış.
Önemli olan hukuk bilgisi olanlardan yardım almak. Bunun için de avukatla görüşmeli,en sağlıklı bilgiyi ondan alırsınız.

Bizimki konum at demiş ve kadın da ama anlaşma yapalım bu sefer seviyorum unutamadımlar yok eski arkadaş gibi oturup çay içicez yazmış. Bizimki ok demiş.
Ekran resmi alsaydın. Senin yerinde olsam sanırım sendr aynı şeyi planlıyorsun, hiç bişe hissettirmeden herşeyi toplar ve beklemediği bi anda önüne koyarım.

madem görüştükleri yere gittin foto cekecekstınız

Boşanma fikri aklımdaydı demişsiniz demekki daha öncedende sorunlarınız varmış ne gibi sorunlarınız vardı

Iyi de daha once de bulusmuslar ve esiniz eski sevgilisine seni unutamadim tarzi seyler soylemis ki kadin oyle yazmis mesajda. Hayir bulustuklarinda daha ne gormeyi bekliyordunuz ?

İnsan arkadaşım dediği kişiye "bir daha seni seviyorumlar yok" der mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…