Aldatılıyorum nasıl bir yol izlemeliyim..

Y

yahu boş boş takip edecek halim yok zaten foto falan cektim. Ama ben daha farklı şeyler görmeyi amaçlıyordum sadece yemek yiyip döndüler. Arkadaşım diye yırtacağından korktuğum için yanına gitmedim. Ağzı çok iyi laf yapar kesin kanıt bulmazsam mutlaka sıyrılmaya çalışır.
Arkadaşı diye nasıl yırtıcak hanımefendi.Benim kocamın cesaretine bak sen benden habersiz eski sevgilisiyle akşam yemeği??? Kafayı yemiş olması lazım bunu yapmak için.Sadece yemek yemişler ama yemekte ne konuşuldu biliyormusunuz ? Yazışmalardan belli değil mi birkaç defa daha görüştükleri belli ki kopamıyorlar.

kendi numaranızla msj atmaniz yanlış olmuş durunu fark edip daha dikkatli davranacaktır eşiniz... boşanmak isterseniz bence kesinlikle bundan önce delil toplayın derim

Whatsapp web açtığınızda karşı tarafın telefonunda bilgisayardan oturum açıldığı görünüyor. Yani eşiniz biliyordur onun konuşmalarını görebildiğinizi.

Merhaba hanımlar,

Hemen konuya giriyorum. Sanırım aldatılıyorum. Eşim evde telefonu hep ortada olan biridir. Ben de ara sıra kontrol ederim. geçenlerde bir numarayı hem whatsapptan hem aramalardan engellediğini gördüm. Numarayı kendi telefonumdan yeni numaram bu ben x diye mesaj attım ama bir sonuç alamadım. Bu vesileyle eşime güvenim kırıldı. 2 gün önce whatsapp web programını bilgisayarıma indirdim ve sonra kontrol etmeyi unuttum fakat dün yakaladım. Eski sevgilisinden mesaj gelmiş akşam şuraya gel diye. Bizimki konum at demiş ve kadın da ama anlaşma yapalım bu sefer seviyorum unutamadımlar yok eski arkadaş gibi oturup çay içicez yazmış. Bizimki ok demiş. Daha sonra akşam buluştular. Ve ben de buluştukları yere gittim. Sadece oturup yemek yiyip eve döndüler. Bu arada kız benim evime yürüyerek 5 dk mesafede oturuyor. Şimdi ben ne yapmayılım karar veremedim. Tecrübeli hanımlar banna bir yol gösterin. Bu arada ayrılmayacaksan takip etme diyecekler demesin. Boşanma fikri aklımdaydı zaten.
Abla bu rahatlıga hangi ilacla geldin🙈
Nasıl normal anlatmıssın.
Bosanmaktan baska cözümü var mı sence?
Adam x askıyla bulusuyo,yemek yiyo daha napsın?

Okay delil biriktireyim ama nasıl veya hemen bir avukata mı gideyim yoksa bekleyeyim mi. Ya da kadınla bir kez daha görüşmezse ne yapacağım. Belki whatsapptan değil smsle ve ya arayarak iletişim kurarlarsa nasıl yakalarım. Avukata gitmek için elimdeki whatsapp konuşması ve buluşması yeterli mi. Ve bir bebeğim var.
Merhabalar eski sevgilisi ile görüşmesi sadakatsiz davranıştır. Bu bile diğer sebepler eklenince boşanma sebebini oluşturur.

M Missly elinizdeki fotoğraf ile aldatmaya yönelik bir boşanma davası açıp bu dava ile mahkeme kararınca yapılan telefon görüşmelerinin kaydını mahkemeden isteyin hem siz yorulmazsınız hem de ortaya çıkmış olur. Fotodaki kadının isim ve soy ismi zaten belli dolayısıyla da telefonu belli... Mahkeme bunu ortaya çıkarır. Ha ama siz kocam gece benim yataktan kalktığımı farketmez, telefonu da ortada diyorsanız gsm operatöründen arama kayıtlarının dökümüne bakabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun. Sakin olduğunu söyleyenlere cevaben, gergin olup neyapabilirsin ki ? Haklıyken haksız duruma düşersin ancak. Oyüzden sakinlikle delil topla

Y

yahu boş boş takip edecek halim yok zaten foto falan cektim. Ama ben daha farklı şeyler görmeyi amaçlıyordum sadece yemek yiyip döndüler. Arkadaşım diye yırtacağından korktuğum için yanına gitmedim. Ağzı çok iyi laf yapar kesin kanıt bulmazsam mutlaka sıyrılmaya çalışır.
Canım arkadasım deyıp yırtsa ne olur evlı bı erkegın arkadasta olsa bı bayanla basbasa yemege gıtmesine hangı kadın normal bakar kı. Ormalde bayan arkadasları varmı bıyle basbasa cıktıgı varsa hıcbısey demıyormusunuz siizide baya genıs yorumluyorum. Benım esım evde cocuguyla karısunı bırakıp sıradan bır bayan arkadasıyla yemege gıdıcek. Bu sıradan arkadaslık gıttıkce duygusala donusecek sonra ne olacak. Sen mesela bır erkek arkadasınla yemege cıkarmısın. Evli barklısın. Sen cıkamıylrsan esınde cıkmamalı. Keske bassaydın arkadasım desede o arkdaslıklar alıp basını gıdıyor. Kızda ne mıdesızmıs eskı sevgılısıyle evlı oldugu hlde gorusebılmıs

Telefon görüşmelerini inceledim. Bir bahaneyle operatör şifresi almasını ve bana atmasını istedim o da attı. Sonuç olarak kadınla düne kadar hiç bir konuşma olmamış. Sadece dün sabah16 dk konuşulmuş. Daha sonra kadın saat 13 civarı mesaj atmıştı akşam buluşmak için onu da ben gördüm zaten. Daha önceki buluşmalarının karşılaşma sonucu olabileceğini düşünüyorum kadın evime çok yakın oturuyor. Sanırım olayın çok başında yakaladım.

Siz yazilan bazi yorumlara bakmayin kucuk bebeginiz var elbette sakin kalip delil toplayın zaten bosanacaksiniz bosanmalisiniz. Eski sevgilisini unutamamissa onunla mutluluklar ozaman. Bu surecte sakin kalip telefon konusmalari ekran goruntuleri yakalayabilirseniz mesajlari ve surekli para biriktirin su ihtiyaç var bu ihtiyaç deyip fazla fazla yatirim yapin en onemlisi bu. Yeni hayat kurarken elinizde zorlanmayacaginiz paraniz olsun. Is cikisi saatlerinde taksiyle kapida bekleyin aksi bir yere giderse onunla bulusacaktir ve resim video gibi yine cekim alirsiniz. Eve gidersede pesinden gidp markete yada parka çıkmıştım dersiniz. Aklima gelen bunlar

Telefonla resim ve videolarini ceker onlari basar rezil ederdim. Bu durum da Pasif kalan kadinlara cok kızıyorum ya.

Telefon görüşmelerini inceledim. Bir bahaneyle operatör şifresi almasını ve bana atmasını istedim o da attı. Sonuç olarak kadınla düne kadar hiç bir konuşma olmamış. Sadece dün sabah16 dk konuşulmuş. Daha sonra kadın saat 13 civarı mesaj atmıştı akşam buluşmak için onu da ben gördüm zaten. Daha önceki buluşmalarının karşılaşma sonucu olabileceğini düşünüyorum kadın evime çok yakın oturuyor. Sanırım olayın çok başında yakaladım.
İnşallah yedek bir hattı yoktur eşinin. Genelde oluyor çünkü. E devletten eşinin üstüne hat varmı bi araştır

Canım çok başı degildir emin ol. Cünkü yazdıklarına göre aralarında baya bi konusma geçmiş. Eşin unutamadım demiş cünkü. Kadında dönüp böyle konusacaksan buluşmayalıma getirmiş. Aslında kadının hoşuna gitti bu ilgi. Fakat evli oldugu için ve arada sen oldugı için vicdan yapmış. Ama alışacak bu duruma ve eşin bu heyecanlı maceraya kapı açacak. Bunları birebir yaşadım. 10 yıl önce. Ve boşadım. Dibini eşeledikçe öyle şeyler cıkıyoki. Şu anda şoktasın sabırlısın ama kendine gelince dananın kuyrugu kopuyo emin ol. Kredi kartı ekstrelerini kontrol et.

Çok zeki bir kadınsın... Tebrik ederim... ama işte fazla zeki olmakta ne yazıkki hayatın en acımasız yüzü ile insanı karşılaştırıyor. Boşanmayı düşündüğüne görede oldukça asil ve gururlusun... ama manevi tazminat koparıp o kadınla yiyecek para bırakmadan deyim yerinde ise donuna kadar almadan ayrılma. Bunun içinde bol bol delil biriktirip iyi bi avukat araştır.

Kendinize bir umut ışığı arıyorsunuz, kabullenmek istemiyorsunuz belli ki ama olan da ortada...
Size yalanlar söyleyip başka bir kadın arkadaşla yemeğe çıkıyor, söyler misiniz aynı şeyi siz yapar mısınız? Yapsanız eşiniz ne tepki verir, normal karşılar mıydı? Hayır. Çünkü yanlış olduğunu siz de biliyorsunuz...

Ne olacak peki böyle size yalanlar söyleyip başkasıyla çıkmasını mı izleyeceksiniz ve ya kusura bakmayın ama sizi aptal yerine koymasını mı?
Kadının eski arkadaş gibi buluşacağız seviyorum demeler yok demesi de nazdan başka bir şey değil, istemem yan cebime koy der gibi. Umarım anlatabilmişimdir.

Ayrıca eşiniz kadına belki de defalarca seni seviyorum demiş..
Bu kaldırılabilecek bir şey ise hiçbir şey yapmadan izlemeye devam edin...

Bence bir avukattan görüş isteyin. İyice de emin olun. Ani karar verip pişmanlık yaşamayın. Eğer ortada çocukta varsa daha iyi düşünün. Çekin ya da katlanın demiyorum sadece kendinizi yıpratmadan bu işi sonuçlandırın.

X