Aldatılıyorum... Eski sevgilisini arattığını gördüm

ama içinizde de kurt var sizi rahatsız eden kafanızın rahat etmesi lazım iyice emin olana kadar konuşun duygu düşüncerini anlamaya çalışın
Evet hem bana böyle davranıp hem o takip etmesi canımı çok sıkıyor ve kafamı karıştırıyor

Evet kırılmışsınız ama aldatılmamışsınızdır bence, üzmeyin kendinizi.
bazen sadece merak ettiği için de bakanlar var..

bence herkes stalk yapıyor , bazıları yakalanıyor. eşimle ben eşimin eski kız arkadaşlarına beraber bakmıştık :))) paylaşımları o kadar komiktiki , ddediki nasıl kafam varmış bu gerizekakalığı nasıl görmemeişim . bana göre aldatma değil

ama içinizde de kurt var sizi rahatsız eden kafanızın rahat etmesi lazım iyice emin olana kadar konuşun duygu düşüncerini anlamaya çalışın
Ee tabi o kadını aratmasın yetiyor

Konusması var mı ya da herhangi bir telefonda çağrı msj.. aratmak aldatmaya girmez belkide merakından bakmıstır

Yani siz bilirsiniz. Böyle devam edecektir muhtemelen çünkü anladığım kadarıyla bu onun için bir problem değil, siz de durumu görmezden gelebiliyorsanız gelin o zaman
Evet sanırım haklısın bu onun için bir problem değil eğer olsaydı benim gibi içi içini yerdi bu denli kayıtsız kalmazdı ama ben konuşursam kendini haklı çıkarmaya çalışır benim paranoyaklastigimi her defasında bunu yaptığımı ortada birsey olmadığını söyler

Bilmiyorum birsey görmedim ama sık sık aratmasın sorun bence
Merak etmiştir napıo ne edio diye.. sıkmayın canınızı tabi arada kontrol edin ama hayatı da kendinize zehir etmeyin bebeğinize de eşinizede ilgili ve sevecen olun yakın durun

Yani burda da kavga değil çözüm odaklı bir konuşma yapmanız gerekli. Evet şüphe duyuyorum çünkü bu şüpheyi gerektirecek bir şey yaptın, üstelik yapmaya da devam ediyorsun. Bir kereye mahsus bir şey değil sürekli tekrar ediyor. Böyle bir durumda şüphe edip tekrar bakmam olağan değil mi? Ben eski sevgilimin hesaplarına sürekli baksam ne yaparsın, neden bakıyorsun, bana bir neden ver o zaman. Unutamadın mı, merak mı ediyorsun, neden bakıyorsun sürekli. Sen aklımdaki soruları cevaplamadığın müddetçe ömür boyu bu konuşma devam edecek çünkü beni üzüyor bu durum, bir neden bulamıyorum demeniz yeterli olacaktır. Böyle bir konuda zaten üste çıkamaz ki. 1-2 kez olan bir şey değil gizli gizli hesap açıp sürekli bakmaktan bahsediyorsunuz. Ayrıca konu sahipleri sürekli ‘üste çıkıyor’ diyor nasıl haklı olduğunuz konularda karşı tarafın üste çıkmasına müsade ediyorsunuz anlamadım

Merak etmiştir napıo ne edio diye.. sıkmayın canınızı tabi arada kontrol edin ama hayatı da kendinize zehir etmeyin bebeğinize de eşinizede ilgili ve sevecen olun yakın durun
İnş öyledir 6 yıldır bitmeyen Bi meraktir

Sırf bir kere aratmış bakmış olsa merak etmiş derim. Bazen ben de bakarım hatta biri bir şey izlerken dün akşam aklıma geldi ay verilmiş sadakam varmış napıyo acaba diye düşündüm. Telefon elimde olsa bakardım. Ama bunu kendi hesabımdan yapardım.

Sizdeki sıkıntı sürekli olması ve gizli yapmaya çalışması.

Yani rahatsızlık verici evet ama aldatma mı ondan emin olamadım. Nasıl konuşulur söylenir onu da bilemedim. Size karşı da çok iyiymiş çünkü.

Çünkü seviyorum ve aptalı oynamak kolayına geliyordu ama bu sefer tak etti canıma

Aldatma yok yazdıklarınızda ama yinede konuşmadan da geçilecek bir şey değil. Gizli hesabından haberdar oldugunuzu bilmeli ve ciddi bir konuşma yapılmalı. Bence hemen canım cicimde olmamalı. Öyle gördüğünüzü söyleyip tartışıp unutuyorsanız devam eder zaten

Evet o yüzden bende ne yapacağımı bilmiyorum

Bende bakarim ama ben bekarim
Evli barkli iliskisi olan insanlar eski sevgililerini stalklamamali
Haklisiniz valla cok buyuk olay çıkarırdim ben

Evet öyle oluyor

Bende bakarim ama ben bekarim
Evli barkli iliskisi olan insanlar eski sevgililerini stalklamamali
Haklisiniz valla cok buyuk olay çıkarırdim ben
Bende olay çıkarıyorum ama o kadar umursamaz davranıyorki sonunda yene üzülen ben oluyorum

Ben de eşimin bikaç kez arattığını gördüm, sinirlendim, ama aldattığını düşünmedim. Konuşun net bir şekilde. Yani çok sık bakıyorsa insan hayırdır ? der. Çok unutamadıysa gitsin kapısına allaalla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…