Aldatılıyorum... Eski sevgilisini arattığını gördüm

Burada niyet önemli ben bazen ilkokul aşkıma bile bakıyorum sosyal medyadan ama bu ona birşey hissetiğim anlamına gelmiyor

Sürekli eski sevgilisine bakıp duruyor bu yetmez mi bu da bir nevi aldatma değil mi hemde başka bir face hesabının açacak kadar
Olumlu düşünün , sakın aklına sokmayın bile konuşup demek ki boşluğa düşmüş, birlikte vakit geçirmeyi deneyin karşılıklı sohbet edin, onun sevdiği bir konu olur vs. Aile danışmanıyım eşlerden biri düşünce aldatımı vs. gibi bir olduğunda kendini yalnız hissediyordur ekonomi malum kafasındaki düşünceleri hiç bilemeyiz tabi ki ama az çok tahmin yürüterek anlayabiliriz. Eşinizi ihmal ediyor musunuz ? Kendinizi sorgulayın, Hayatın koşturmacasına akışına bırakmayın hayatı, birbirinize sahip çıkın her zaman yanında olun. Evlilikte hastalıkta sağlıkta diye başlayan cümleleri hatırlayın. Kafanıza bu konuyu takıp boş yere de elham yapmayın hem kendiniz hemde karşınızda ki için ters tepebilir.

Aklinda kalmış eski sevgilisi Ne yapılır bilmiyorum ama o adam belli ki acı çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…