Aldatılıyorum... Eski sevgilisini arattığını gördüm

Cok fazla anlam yüklenecek bir durum yok . Çoğu insan bakar . Bunun için aranızı soğutmayın.

Hoş birşey değil tabi ki kim olsa rahatsız olur. Ama bundan ibaretse buna aldatma dyemeyz. Sadece merak etmiş de olabilir. Ben de yapıyorum bunu bazen açıkçası

Ya şöyle malesef gerçekten kavuşamazsan ask oluyor kavuşursan mesk. Çevremde de var bu tarz durum yasayan erkek. Eski sevgilisini hala soruyorlar. Evlenseler belki de boşanırlardı o derece. Ama işte evlenmemiş olmanın verdigi bir saplantı gibi bişey

ben de sinir olurdum aramasina ama bir sey ifade ettigini zannetmiyor. stalklamak icin illa ozlem gerekmiyor, oyle bol bol birsuru kisiyi stalkliyorum bazen ben de

ben de sinir olurdum aramasina ama bir sey ifade ettigini zannetmiyor. stalklamak icin illa ozlem gerekmiyor, oyle bol bol birsuru kisiyi stalkliyorum bazen ben de
Asıl sinir olduğum konu kayıtsız kalışı bu beni delirtiyor

Ayy ne aldatması. Sakin olun.
Bende bakıyorum aklıma estikçe, eski sevgilimin hesabına hatta eşimin eski sevgilisinin hesabına bile bakıyorum. Hatta kendimi kaptırıp, onların da sevgililerine ailelerine kadar stalklıyorum. Yani bu bir merak sadece. Çok fazla anlam yüklemeyin. Sahte hesabı da muhtemelen sizden çekindiği için açmıştır.

Unutamamış olabilir mi

Adamı yatakta basmamışsın altı üstü birini aratmış merak etmiştir. Gerçekten merak etmeyen var mı? Allah belasını vermemiş mi daha diye bakmadınız mı hiç

Bence bu büyütülecek bir sey degil ama tabiki üzücü, eşimin benden önce buyuk bir aşkı olmasi beni rahatsiz ederdi ,kesinlikle.Baska bir hesap açıp bakmasi da soyle yorumlanabilir ,kendi kimliği halen ona baktığı anlaşılmasın diye olabilir.Sonucta sizi seçmiş ,evlenmiş, eger evliliğiniz yolundaysa baska bir s9orununuz yoksa simdilik kurcalamqyin.Gecmiste ciddi ilişkiler yaşayan herkes bence stalk yapiyordur

Eşinize bedel odetmesseniz surekli bunu tekrarlar ne kadar severse sevsin su an onun cocugunun annesisiniz yatagindakisiniz siz onun namususunuz asla tavriz verme gerekirse evden at surundr seni cantata keklik asla zannetmesin yoksa her zaman bunu yasarsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…