Aldatılıyorum... Eski sevgilisini arattığını gördüm

Burada niyet önemli ben bazen ilkokul aşkıma bile bakıyorum sosyal medyadan ama bu ona birşey hissetiğim anlamına gelmiyor 🤷🏻‍♀️

Sürekli eski sevgilisine bakıp duruyor bu yetmez mi bu da bir nevi aldatma değil mi hemde başka bir face hesabının açacak kadar
Olumlu düşünün , sakın aklına sokmayın bile konuşup demek ki boşluğa düşmüş, birlikte vakit geçirmeyi deneyin karşılıklı sohbet edin, onun sevdiği bir konu olur vs. Aile danışmanıyım eşlerden biri düşünce aldatımı vs. gibi bir olduğunda kendini yalnız hissediyordur ekonomi malum kafasındaki düşünceleri hiç bilemeyiz tabi ki ama az çok tahmin yürüterek anlayabiliriz. Eşinizi ihmal ediyor musunuz ? Kendinizi sorgulayın, Hayatın koşturmacasına akışına bırakmayın hayatı, birbirinize sahip çıkın her zaman yanında olun. Evlilikte hastalıkta sağlıkta diye başlayan cümleleri hatırlayın. Kafanıza bu konuyu takıp boş yere de elham yapmayın hem kendiniz hemde karşınızda ki için ters tepebilir.

Mrb arkadaşlar eşim ile 6 yıllık bir birlikteliğimiz ve 2 yıllık bir evliliğinin var aynı zamanda 2 aylik bir kızımız var. Eşimin benden önce çok büyük bir ilişkisi olmuş kiz ile birbirlerini çık sevmişler ayrıldıktan 2 yıl sonra bizim birlikteliğimiz başladı geçen gece eşimin telefonunda eski face ve instegram hesabını buldum girdim birsey yoktu eşime sordum kapattığını kızımızın üzerine yemin ettiğini başka bir hesap kullanmadığını söyledi ben de konuyu çok fazla uzatmadan kapattım fakat gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar telefonuna baktım ve ayrı bir face hesabının olduğunu ve hiçbir hareketliliğin olmadığını fakat eski sevgilisini arttığını gördüm. Bunu asıl kullandığı hesaptan bir kaç defa arttığını yakalamıştım her defasında bir daha olmayacağını belirtti bu sefer ne yapacağımı nasil davranacağını bilmiyorum Bi fikir verecek olan var mı acaba
Aklinda kalmış eski sevgilisi 🙄Ne yapılır bilmiyorum ama o adam belli ki acı çekiyor

X