Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın silmiyor otomotik ayarlamış silmeyi eşim. Eşim yazdiktan sonra siliyor.o yüzden kadindan istedim
İşte neden otomatik ayarladı, orası şüpheli.
Bir de kadın en başından tembihli olabilir. Zaten neden durumu açık etsin ki? Sonuna kadar inkar etmesi normal, çünkü kendi de evli.

Bunun için bilgisayar gerekiyor mu? Yoksa telefonla hallediliyor mu? Daha ayrıntılı nasıl yapacağımı yazarmisin
Bilgisayardan varsa bilgisayardan yapsan daha rahat olur. Telefonda normal internet tarayicina girdigin telegram web yazip ilk linke tiklayin qr okutabilirsin. Kodu gelirse esinin telefondan smsden silmeyi de unutmayin farkina varmasin

Yani eşinize sormuyor musunuz tehdit ediliyorsun birileri sana bunun haberini veriyor niye siliyorsun diye. Hiç değilse ekran görüntüsü falan alması lazım yarın birgün bu insanlar şahit tutulur çünkü velevki eşinize bir şey oldu.
İşte diyorum ya zekidir ama kurnaz değil aklı ermiyor boyle şeylere.adamin birim değiştireceği haberini vermiş ve eşim kendi birim değiştirme isteğini iptal etmiş. Çünkü eşim birim değiştirirse yine aynı yere düşüyor olacaklarmis o yüzden hamlelerini eşime soyluyorlarmis.yani bunuda bir iki defa konuşmuşlar öyle diyor

Hayır hayır bak yanlış biliyorsun telegramda otomatik silme yoktur sadece devre dışı vardır sen yazarsın normal bir şekilde silrsin ya da saatli olarak ayarlarsın örnek bir saat diyelim o bir saat dolunca Mesajlar kaybolur oda var mesela
Hayır var süreli bile var

İşte diyorum ya zekidir ama kurnaz değil aklı ermiyor boyle şeylere.adamin birim değiştireceği haberini vermiş ve eşim kendi birim değiştirme isteğini iptal etmiş. Çünkü eşim birim değiştirirse yine aynı yere düşüyor olacaklarmis o yüzden hamlelerini eşime soyluyorlarmis.yani bunuda bir iki defa konuşmuşlar öyle diyor
Kurnazlık olmazki o mesajları kaydetmesi aksine zekilik olur (madem zekiyse eşiniz) yarın bir gün başına bir iş gelirse diye o mesajlarında sunabilir uyaran insanları şahit tutabilir.

eşiniz mesajı sadece kendisinden silmiş, telegramda mesajlar ya iki taraftan siliniyor ya da tek taraftan kendimizden siliniyor

Yani bende kocana inanmak istiyorum ama şimdi bide mesajları neden otomatik silme yapmış onu anlamadim ilginç
Yani işte bunu sorduğumda sen gorursen olayı öğrenirsin diye. Çünkü eşim bu adamla arkadasken onun iyi niyetli olduğunu söyleyip duruyordu ben hiç haz etmiyorum bu adamdan uzak dur diyordum. Bugün bı konuşmada kıza söyledim eşim onu tanimadan hiç haz etmiyordu onunla gorusmemi istemiyordu haklı çıktı demiş kıza. Bunuda konuşma arasında söyledi.

Aldatıldığınız kesin. Şayet boşancaksanız sizin yerinizde olsam evi üzerime isterim. Erkekler avukat tuttuktan sonra arkadaşlarının gazıyla da çirkefleşiyorlar. Anlaşmalı boşanma şartlarını söyleyin, vereceği nafaka, birikmiş para, ziynet eşyası vs. de dahil. Sonra da istediklerinizi yapmazsa, Sibel'in eşine de söyleyeceğinizi, iş yerine gidip herkese anlatacağınızı söyleyin. Bayağı tehdit edip istediklerinizi alın. Şu an korktuğu için imzalar. O esnada da iş bulursunuz, anneniz hasta madem abinizle ortak bakıcı tutarsınız ya da siz ayarlayana kadar abiniz bir süre annenizi yanına alsın. Her şeye çözüm bulunur, ilk başta zor gelse de ileri de iyi ki diyecekseniz. Maalesef bir kez aldatan bin kez aldatıyor ve çok daha fazla dikkat ediyor.

Yani işte bunu sorduğumda sen gorursen olayı öğrenirsin diye. Çünkü eşim bu adamla arkadasken onun iyi niyetli olduğunu söyleyip duruyordu ben hiç haz etmiyorum bu adamdan uzak dur diyordum. Bugün bı konuşmada kıza söyledim eşim onu tanimadan hiç haz etmiyordu onunla gorusmemi istemiyordu haklı çıktı demiş kıza. Bunuda konuşma arasında söyledi.
Sen eşinin kıza ulaşmadığından eminsen doğru söylüyorlar o zaman bu kadar birebir olmaz bide bende boyle bir duruma düşsem üzulürüm neden karşi tarafa bağırıp çağırayim ki ve evet kocamin böyle birsey duyup şuphelenmesinden de korkarim

Aşkım bende niye olmuyo yaa dün gece güncelledim bide 🥴🥴🥴
Otomatik silmek iatediğin kişinin ustune bas yukarda gene isim kismina bas profile gidiyor sağ ustte 3 nokta
Screenshot_20240824_181549_Telegram.jpg

Kurnazlık olmazki o mesajları kaydetmesi aksine zekilik olur (madem zekiyse eşiniz) yarın bir gün başına bir iş gelirse diye o mesajlarında sunabilir uyaran insanları şahit tutabilir.
İşte bende söyledim somut delil toplasaydin ya diye. İleri gidecegini dusunmemistim hiç aklıma gelmedi dedi. Malsin o zaman dedim benim bile aklıma geliyorsa işin icindeki kişinin nasıl aklına gelmiyor dedim

İşin arkadaşlık boyutunu bile mantığıma sığdıramadığım için eşinizin yaptığı hiçbirşey mantığa oturmuyor.
Yok biri eşinizi öldüreceğini filan söylemiş haber veriyormuş filan , bu muhabbetler bile benim için saçmalık derecesinde.
Velev ki anlattığın gibi neden bir telaşla siliyorsun mesajları. Ortada gizli saklı birşey varsa olacak olan sonuç bu. Açıklanamayacak onca saçmalık, güven zedelenmesi.
Ben kendi eşimi de uyarırım , kimseye sonsuz güvenmem o yüzden ilişkilerine muhabbetlerine dikkat et, açıklamasını yapamayacağın diyaloglarla gelme karşıma, sonrası ne anlatsan boş, olan bize olur.
Ve yine diyorum ki, canımdan öte ile canından öte arasında fark var.
Yani şuan çok arada derede kalmışsınız, bu koşullarda konu tam biryere oturmadığı için ayrılmanız zor görünüyor ama büyük soru işaretleriyle yolunuza nasıl devam ederseniz bilemedim, gözünüz hep açık olmalı.

Aldatıldığınız kesin. Şayet boşancaksanız sizin yerinizde olsam evi üzerime isterim. Erkekler avukat tuttuktan sonra arkadaşlarının gazıyla da çirkefleşiyorlar. Anlaşmalı boşanma şartlarını söyleyin, vereceği nafaka, birikmiş para, ziynet eşyası vs. de dahil. Sonra da istediklerinizi yapmazsa, Sibel'in eşine de söyleyeceğinizi, iş yerine gidip herkese anlatacağınızı söyleyin. Bayağı tehdit edip istediklerinizi alın. Şu an korktuğu için imzalar. O esnada da iş bulursunuz, anneniz hasta madem abinizle ortak bakıcı tutarsınız ya da siz ayarlayana kadar abiniz bir süre annenizi yanına alsın. Her şeye çözüm bulunur, ilk başta zor gelse de ileri de iyi ki diyecekseniz. Maalesef bir kez aldatan bin kez aldatıyor ve çok daha fazla dikkat ediyor.
Arabada ses kaydı aldım, evi arabayı yüklü nafaka vereceksin diye. O an aklıma o geldi arada onuda yaptım ama ne kadar ise yarar bişey bilmiyorum

İşin arkadaşlık boyutunu bile mantığıma sığdıramadığım için eşinizin yaptığı hiçbirşey mantığa oturmuyor.
Yok biri eşinizi öldüreceğini filan söylemiş haber veriyormuş filan , bu muhabbetler bile benim için saçmalık derecesinde.
Velev ki anlattığın gibi neden bir telaşla siliyorsun mesajları. Ortada gizli saklı birşey varsa olacak olan sonuç bu. Açıklanamayacak onca saçmalık, güven zedelenmesi.
Ben kendi eşimi de uyarırım , kimseye sonsuz güvenmem o yüzden ilişkilerine muhabbetlerine dikkat et, açıklamasını yapamayacağın diyaloglarla gelme karşıma, sonrası ne anlatsan boş, olan bize olur.
Ve yine diyorum ki, canımdan öte ile canından öte arasında fark var.
Yani şuan çok arada derede kalmışsınız, bu koşullarda konu tam biryere oturmadığı için ayrılmanız zor görünüyor ama büyük soru işaretleriyle yolunuza nasıl devam ederseniz bilemedim, gözünüz hep açık olmalı.
Ben çok telaş yaptım canından öte mi canimdan otemi orayı net göremedim. Çünkü ellerim titriyordu böyle bişey benden başka kimseyle konuşulması olanaksız nasıl boyle bı msj gordumki ben diye beynim allak bullak oldu o an. Hemen gel şifreyi aç diyince oğlumda koştu ne oldu anne diye sarılıp ağlamaya başlayınca şifreyi gördüm ama o arada sildigini göremedim. Adamda beni gel dışarıda analatacam çocuklar korkuyo hadi çıkalım diyordu. Gerçekten çok korkunç bı andı basım dönüyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X