Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben telegram kullanmıyorum ama bir zaman bakmıştım bildirimleri kapali bir kadın yazmış unuttum yazılanı silmiştim. Simdi siz deyince bakayım dedim hazal diye bir isim yazmis günaydın diye okudum ciktim geri bakınca silinmiş hesap cikti

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-23-22-36-44-30_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg
    Screenshot_2024-08-23-22-36-44-30_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 417
Eşiniz belki bir grupta birisine “canımdan ötesin” yazmıştır. O kişi de beğenmiştir yanlışlıkla sonra beğeniyi çekmiştir
Kızın iş yerinin grubunda olduğunu söyledi gruba yazmıştır dedi ama grubu bulamadım. Göster dedim o da bulamadı hani kullanmayi bilmiyor ya. Sonra teli elime verdi yine. Ama grupta başkasına canımdan ötesin yazmaz sanmıyorum resmidir biraz.

Sibel "canımdan ötesin" mesajinizi beğendi.
Ya benimde iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktim sana 😔

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.
Bir de canımdan ötesin yazmış eşinizki beğenmiş kadın

Esinizin o msji begenilmis ama tg gruplari icin olabilecek birsey. 2. Ihtimal gizli msjlasma alanlari ve karsi taraf mudahale etmis

Kızın iş yerinin grubunda olduğunu söyledi gruba yazmıştır dedi ama grubu bulamadım. Göster dedim o da bulamadı hani kullanmayi bilmiyor ya. Sonra teli elime verdi yine. Ama grupta başkasına canımdan ötesin yazmaz sanmıyorum resmidir biraz.
Siz özel mesajlara bakın. Telegramda gizli mesaj bölümü var. Öncelikle elinizle ekranı aşşağı indirin arşiv çıkar. Oraya bakın. Sonra ayarlardaydı sanırım özel mesaj gizli mesaj var oraya bakın

Siz özel mesajlara bakın. Telegramda gizli mesaj bölümü var. Öncelikle elinizle ekranı aşşağı indirin arşiv çıkar. Oraya bakın. Sonra ayarlardaydı sanırım özel mesaj gizli mesaj var oraya bakın
Oraya baktım yani tam anlattiginiz yermiydi bilmiyorum ama arsivlere falan girdim. Başımda bekledi kıza bişey yazma sakın rezil olurum falan dedi

Oraya baktım yani tam anlattiginiz yermiydi bilmiyorum ama arsivlere falan girdim. Başımda bekledi kıza bişey yazma sakın rezil olurum falan dedi
Siz kızla gizli mesaj başlata basın bakalım yazmışsa orda görünüyordur. Ben çok eskiden kullanırdım. Şimdi çok net bilmiyorum.

Yani ben de telegram var kitap PDF leri için kullanıyorum ama mesaj kısmını bilmiyorum ya. Ama nasıl beğenecek mesajı. Yazılmış ki beğenmiş. Özlü söz desen değil kişiye yazılmış olmasa nesini beğenecek ki

Şuan ağzıma gelen herşeyi söylüyorum bende.
Boşanırım diyorsanız kurcalayın. Google geçmişine, konum hizmeti açıksa oraya da bakın. Eliniz ne kadar güçlü olursa o kadar iyi. Boşanmam diyorsanız da kurcalamayın, daha fazla üzülmeyin.

Boşanırım diyorsanız kurcalayın. Google geçmişine, konum hizmeti açıksa oraya da bakın. Eliniz ne kadar güçlü olursa o kadar iyi. Boşanmam diyorsanız da kurcalamayın, daha fazla üzülmeyin.
Ağzımı bozmak istemiyorum ama dünyasını başına yıkarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X