Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni anladiginiz için teşekkür ederim. Soğuk kanlı olamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl ispatlayacagimi bilmiyorum sadece bekliyorum.ama aynı evde duramıyorum,sabah erkenden çıktım evden zaten 5te uyudum. Bı parkta oturmuş bu kadar saf olduğuma ağlıyorum.
Çok geçmiş olsun acı ama bana da aldatılma gibi geldi . Yoksa insan niye mesajı siler ki

Telegram iki ucu da b.klu bu değnek.Hele ki gizli sohbeti kesfettiyse erkekler hiçbir şekilde mesajlara,gönderilen belge,video,fotolara ulasabilmemizin imkanı yok.Karsilikli şifreleme yöntemi olan bir şeymiş.Gizli sohbet ettiği kişinin telefon numarasına ulasman mümkün değil.İki taraf da birbirlerinin numaralarını bilmiyorlar.Mesajlar karsilikli anında siliniyor(senin silmene gerek kalmadan) yani mesajlar arşivlerde kalmıyor.O kişi ile yapılan hiçbir görüşmeye ulasamiyorsun.Ondan bir msj vs geldiğinde bildirim almıyorsun.Resmen hayalet gibi bir yöntem .Telegram ahlaksız ve arkasında iz bırakmak istemeyenler için bulunmaz bir nimet.

Telegram iki ucu da b.klu bu değnek.Hele ki gizli sohbeti kesfettiyse erkekler hiçbir şekilde mesajlara,gönderilen belge,video,fotolara ulasabilmemizin imkanı yok.Karsilikli şifreleme yöntemi olan bir şeymiş.Gizli sohbet ettiği kişinin telefon numarasına ulasman mümkün değil.İki taraf da birbirlerinin numaralarını bilmiyorlar.Mesajlar karsilikli anında siliniyor(senin silmene gerek kalmadan) yani mesajlar arşivlerde kalmıyor.O kişi ile yapılan hiçbir görüşmeye ulasamiyorsun.Ondan bir msj vs geldiğinde bildirim almıyorsun.Resmen hayalet gibi bir yöntem .Telegram ahlaksız ve arkasında iz bırakmak istemeyenler için bulunmaz bir nimet.
İnşallah kapatılır amin

Sibel "canımdan ötesin" mesajinizi beğendi.
Ya benimde iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktim sana 😔

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.

Telefonu android mi? Ayarlarda, bildirimler, gelişmiş ayarlar, bildirim geçmişi var orayı açtığın andan itibaren tüm bildirimleri kayıt ediliyor. Mesajlar silinse bile bildirimde gözüküyor.

Telegramda veri yedekleme var. Oraya bir bak.

Şöyle bir şey var telegramda, mesajı sen attın sohbeti karşı tarafa bildirim gitmeden silebiliyorsun. O gelen mesajı belki de kadın okudu ve sildi.

Bildirim gelmişse sohbet gizli değil demek ki. Telefon androidse dosyalara gir ordan telegramı bul, her izlediği video, gönderdiği, gelen fotoğrafları görürsün

Sibel "canımdan ötesin" mesajinizi beğendi.
Ya benimde iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktim sana 😔

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.
telegramda bir özellik var birkaç saniyeliğine silinebilir bir msj gönderebiliyorsunuz görüntülü olarak. ama normal msj eğer konuşmayı karşı taraf sildiyse sizden de siliniyor.

Hayatta her şey dümdüz değil garip şeyler olabiliyor bazen açık kapı bırakılabilir. Burada bir nokta var. Eşinizin kişisel yapısı. Yani mesela eşimin böyle şeylere tevessül etmeyecek biri olduğuna güvenim tamsa dinler konuşurum. Ama adamın g.tü baş ayrı oynuyorsa zaten hep şüphedeysem pek de inandırıcı gelmez. Eşiyle birlikte kendisine yardım eden kadına yavşayacak kişilikte olup olmadığını da ancak siz bilebilirsiniz. Ama hayatta değişik durumlar da olabiliyor her şeyi düz mantıkla açıklamaya çalışmak her zaman işe yaramıyor.

O zaman bu Telegram'ın Allah belasını versin 😀

Hayatta her şey dümdüz değil garip şeyler olabiliyor bazen açık kapı bırakılabilir. Burada bir nokta var. Eşinizin kişisel yapısı. Yani mesela eşimin böyle şeylere tevessül etmeyecek biri olduğuna güvenim tamsa dinler konuşurum. Ama adamın g.tü baş ayrı oynuyorsa zaten hep şüphedeysem pek de inandırıcı gelmez. Eşiyle birlikte kendisine yardım eden kadına yavşayacak kişilikte olup olmadığını da ancak siz bilebilirsiniz. Ama hayatta değişik durumlar da olabiliyor her şeyi düz mantıkla açıklamaya çalışmak her zaman işe yaramıyor.
İşte bende bu yüzden bocaliyorum.kemalim yapmaz değil soyledigim ama gozu kası oynayan adam degil 24yildir tanıyorum telefonu ortada çoğu zaman benim elimde,güven sıkıntısı asla olmadı ne bende ne onda,onun kadın arkadaslarini tanırım görüşürüz,benim erkek arkadaşlarımı tanır görüsuruz. Yalan soylemez evden işe isten eve. Saatinde vaktinde gelir ne bileyim asla kondurulacak biri değil. İlk defa yaşadığım için msj silme olayini fevri davrandım sakın kalamadim. Herşey mahvoldu.

Ouww mesajı silip bir de size nerede demiş.Bariz aldatıyo.inanmayın bahanelerine.sakin kalın.kafayı toparlayın,uyuyun,tatilinizi yapın...dönünce de eğer boşanma nouetiniz varsa açın davayı.bu adam artık açık vermez zaten.

İşte bende bu yüzden bocaliyorum.kemalim yapmaz değil soyledigim ama gozu kası oynayan adam degil 24yildir tanıyorum telefonu ortada çoğu zaman benim elimde,güven sıkıntısı asla olmadı ne bende ne onda,onun kadın arkadaslarini tanırım görüşürüz,benim erkek arkadaşlarımı tanır görüsuruz. Yalan soylemez evden işe isten eve. Saatinde vaktinde gelir ne bileyim asla kondurulacak biri değil. İlk defa yaşadığım için msj silme olayini fevri davrandım sakın kalamadim. Herşey mahvoldu.
Yapabileceğiniz tek şey, sakin kalmak, inanmış gibi yapmak ve sabırla pusuya yatmak.. Ani ve fevri davrandikca birşey öğrenemezsiniz

Ouww mesajı silip bir de size nerede demiş.Bariz aldatıyo.inanmayın bahanelerine.sakin kalın.kafayı toparlayın,uyuyun,tatilinizi yapın...dönünce de eğer boşanma nouetiniz varsa açın davayı.bu adam artık açık vermez zaten.
Yani bu kadar yazılanlardan sonra, bu olayın aciklamasi inandırıcı değilken nasıl kafayı toplayıp tatilimi yapayım.siz yapabilir miydiniz gercekten

Yani bu kadar yazılanlardan sonra, bu olayın aciklamasi inandırıcı değilken nasıl kafayı toplayıp tatilimi yapayım.siz yapabilir miydiniz gercekten
Yapmış işte bişeyler,en azından kafanızı toplayabilin.ya acabası yok.net.mesajı başta silmedim demiş ,yok demiş.olmamış,uydurmuş.Her şey net.Aldattı.Bu zamana kadar anlamadınız demek ki tedbirliler.Açık beklemeyin.Boşanacaksanız dönün ve boşanın.Hayır düşünecekseniz tatilinizi yapın,karar verin.Paniğin faydası yok.

Bu arada sabah eşim yanimdayken msj at dedim konuşmayı başlat dedim.( Dünkü msjdan sonra tel bendeydi yalnız kalmadi hiç) fırsat bu dedim. Ne yazacam ne diyecem durduk yere dedi. Dünkü yazismalarin ekran fotosu lazım mesajlar duruyormu de dedim. Rezil olacaz dedi ama yazmak zorunda kaldı. Çok çok resmi değil ama resmi konuştu kız. Ve yazismalar silinmiş yok dedi. Sonra ben kızı aradım kendimi tanıttım ben dün böyle,boyle bı msj gördüm eşim elimden alıp sildi. Kendini benim yerime koy ve bana bunu açıkla dedim. Eşimin söylediklerini söyledi kızım hakkında canından ötesin yazmıştı.oncesinde ne konuştunuz şef hakkında konuştuk dedi.oncelikle özür dilerim böyle bir hissiyat verdiğim için ama ben çok kötü oldum dedi. Senin ve onun ne durumda olduğu beni ilgilendirmiyor. Benim gördüğüm msj yanlış anlaşılmaya çok çok müsait neden ben böyle bı duruma düştüm dedim.haklisiniz ben kendi adıma özür dilerim falan dedi durum bundan ibaret dedi şarjım bitti benimde. Eşim hala olay yanlış yere gidiyor biz neyin içine düştük böyle diye hayiflaniyor. Dedimki bak olay tamamiyle yanlış anlasilmaysa bile bı kızla gizli kapaklı iş çevirmek nelere yol aciyor. Ne münasebet ya başka yolmu yoktu.iste bu şekilde olay devam etti şuan eve dönmek için valiz falan hazırlıyorum tadı kalmadı biseyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X