Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alik

Çünkü herkesin bir hikayesi var..
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2013
1.237
1.145
Sibel "canımdan ötesin" mesajinizi beğendi.
Ya benimde iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktim sana 😔

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.
Telegramm hiç bilmiyorum ama bu mesajı siz gördüyseniz zaten siliyorlar erkekler çok çok önceden bir olay yaşamıştım gözümün önünde silip elime vermişti 😀 okadar gülüyorum ki şu erkek milletine okadar kücülebiliyolar ki yani yaptığı için değil yakalandıkları için bu hallere giriyorlar çok tuhaf bi değişik cinsler ya

Telegramm hiç bilmiyorum ama bu mesajı siz gördüyseniz zaten siliyorlar erkekler çok çok önceden bir olay yaşamıştım gözümün önünde silip elime vermişti 😀 okadar gülüyorum ki şu erkek milletine okadar kücülebiliyolar ki yani yaptığı için değil yakalandıkları için bu hallere giriyorlar çok tuhaf bi değişik cinsler ya
Eşim silmedi, gözümün önünde şifreyi girdi elinden aldım. Ama msj yok.

Telegramda geçmiş yazilari goremezmiyiz?? Silinen msjlar geri gelmez mi?
Hayır sadece karşı taraf konuşmayı atarsa anca o şekilde çünkü telegram wp daha gelişmiş bir uygulama ne yapılırsa yapılsın mesaj falan bulunmaz yani

Eminim sosyal medyayı kullanmayı bilmiyodur.
Kaç senedir telegram kullanırım bir sefer böyle bir mesaj gelmedi nedense.

Ne yapmalıyım soğuk kanlı olmak istiyorum ama olamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X