Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Çok şüpheleniyorsan telefonunun ses kaydını açıp eşinin cebine koy yA da telefon çalabilir en iyisi bir ses kaydı al koy cebine bakkala giderken. O zaman anlarsın ne konuşmuşlar..

Bir de kızın güzel ya da çirkin olması önemli değil böyle durumlarda

Çok haklisin ama gel de anlat iste.benim aklim hep bunda mi kalacak ya neyi yanlis yapiyorum
Senin yanlış yaptigin bişey yok esin çok pohpohlanmis zamanında sıcakkanlı falan diyorsunuz ya ilgiyi seviyor bence. Yaşlada alakalı olabilir daha tam olgunlaşmış sayılmaz ki erkekler daha geç olgunlasiyor. Bence hala ergenlikten çıkamamış kusura bakma. Bence direk bakkalın kızı hakkında değilde genel anlamda kesin ve net konusun. Daha öncede çok arada bırakmış sizi demekki ilk değil bu şekilde tavırlar. Artık evliyiz işin ciddiyetine varmalisin bu şekilde süren tavirlarinla ben yapamam kaldiramam lütfen biraz dikkatli ol. Belki senin aklında kötü bir niyet yok insanlarla konuşurken ama karşı taraf senin gibi düşünmez karşı cinsle çok samimi tavırlar sergilemeni istemiyorum ben çok rahatsız oluyorum. Eğer farklı bir durum hissedersem bunun sonuçlarınada katlanman gerekecek vs vs vs... Ay ben ne dolmuşum. Ama sen anlattıkça eşine dahada sinir oldum kusura bakma.

Öncelikle şunu söylim bi insan bile isteye 2-3 kere kafasini cevirip bakabilir demi fizyolojik gapimiz buna musait bakip gecmedi bildigin donup iki uc kerr bakkalin icine goz gezdirdi bunun ayrimini yapabiliyorum.
Sonra aldatilmaya sebebiyet verecek bisey yapmadim sozue gelirsek elbette ki kimse aldatmayi haketmez benim onu söyleme amacimi size söyle aciklim ben konumu yazdiktan sonra bana tekrar evde ilgisizmisin kizin ilgisini esinin hosuna gitti veya evde bakimsizsin da o bu esini disariya itti gibi sorular gelecekti o yuzfen pesin pesin soyledim o ihtimalleri akla getirmemek icin.sebebi buydu yani yanlis anlamayin yoksa bakimsiz kadinlar aldatilsin siye bisey yok kadin herzaman kadinin yaninda durmali sana yapilan bi yanlis benim canimi acitmali cunku hiz birbirimize sahip cikmaliyiz kadinlar olarak ki egittigimiz evlatlarimiza da bu bilinici verebilelim.
Cinsellik hakkinda bilgi vermemi de yine ayni sebeple aciklayabilirim araniza sogukluk mu girdi yatak odasi durumu nasil diye sorular gelebilirdi ondan sebep pesin pesin aciklama yaptim.
Aldatilma konusuna gelecek olursak evet hep korktum inkar edemem cunku cok yakin cevremde aldatma soz konusuydu ve ayni duruma dusmekten hep korktum yillarca ama esime korkumu hic belli etmedim sadece evlilite kavga olur tartisma olur ama aldatmak ve siddet ayri bi boyut ayagini denk al diye de hep mesaj verdim.

kendi kendini yiyip bitirip, eşini de bunaltmak yerine açık açık konuş.

ben olsam derim ki, "aşkım ben bu kızın sana bakışını gördüm, normal de bakmıyordu süzdü seni inceliyordu vs... neyse işte. ben huzursuz oluyorum hoşuma gitmiyor oraya gitmen, bundan sonra o bakkala hiçbir sebepten uğramanı istemiyorum, o kızla gözgöze gelmeni konuşmanı istemiyorum." derdim. ve eşim de benim için bunu yapardı. benim sürekli huzursuz olup ikimizi de bunaltmamam için bana böyle yardımcı olurdu. çünkü ayni şeyi, mahalledeki benim görüşüp konuştuğum birisi hakkında o bana söylese kim olursa olsun ben de muhabbetimi keserdim. çünkü eşime rahatsızlık veren her konu bana da verir.

kocan bir şey yapmıyorsa üstüne gidip sinirlendirme. bi üye yazmış, kızın baktığını fark ettiyse ondan bakıyordur eşin de diye. bence de durum öyledir, kocanin bir şey yapmaya niyeti yoktur.

canım çok haklısın kıza kızmakta :)) ama aldatılmak değil bu, sadece gözlemle. sinek küçük ama mide bulandırır derler ya senide anlayabiliyorum
Evet iste evet tam olarak bu.ben de farkindayin gorusup konusmadiklarinin zaten oyle bi iddiam da yok ama simdi bunu yapan yarin onu da yapabilir diyorum kendi kendime.önlemini al gozun acik olsun diyorum

Kendini krizlere sokmaktan iki medeni insan gibi konusup halletmek tabiki çok cok dogru ama size soyle soylim ben esimin ilgiye kayitsiz kalmadigini dusunuyorum ve bence bu da gayet yanlis bisey.yani ben bugun konusurum bu kizdan uzaklastiririm belki ama bu huyu sabkt kaldigi muddetce baska biyerde tekrar ona ilgisi olan bi kiz olunca tekrar basa doneriz.benim icin aldatmak da ilgi duymak da ayni sey aldatmadan ne anladigina bagli canim ben baskasina jarsi ilgi duymuyosam o da yapamaz " sonucta erkek" zihniyetine cok karsiyim.hayir erkegin de namusu var.ben istiyorum ki ben ipllerini salinca da bana yanlis yapmasin.sevgisi buna engel olsun yani ben degil.butun derdim bu iste.bu arada esinizle iletisiminize bayildim canim masallah :)

Çok şüpheleniyorsan telefonunun ses kaydını açıp eşinin cebine koy yA da telefon çalabilir en iyisi bir ses kaydı al koy cebine bakkala giderken. O zaman anlarsın ne konuşmuşlar..
Evet konu sahibi bunu yapabilirsin yada kendi telefonunda esini arayip ac sonra telefonu cebine koy sende dinlersin

Evet konu sahibi bunu yapabilirsin yada kendi telefonunda esini arayip ac sonra telefonu cebine koy sende dinlersin
Bak bu mantikli ben seni aramistim seslendim ses vermedin sunu isteyeektim falan diyebilirim.kayit cihazi koysam ve farkederse acayip buyuk sorun cikar hasta damgasi yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…