Aldatiliyor muyum ? Kocamın yeminleri gerçek mi ?

Eşiniz tam bir yalancı ve bir haltlar yiyor belli telefonu elinize alınca panik yapması hiç hoş değil. Siz de onun yaptığını yapıcam diyorsunuz ama sizi pek takacağın sanmıyorum. İstiyorsa kendi defolsun gitsin ya sizin gideceğiniz bir yer varsa gitsenize be görsün o zaman siz buna inandıkça aman zaten lafı yiyor oturuyor bir yere de gitmiyor diye düşünüyor

Gizli saklisi olan eşten hayir gelmez. Aldatiyor maalesef o acik ve net belli, ki daha oncede yakalamissiniz. Ne yazikki huylu huyundanda vazgecmez, kendinizi daha fazla yipratmadan, verin kararinizi

Büyük yeminler edince bir an durakladim düşündüm oyle birşey olsa böyle yeminler etmezdi diye. Allah'tan korkusu vardır heralde

Içinden töbee töbe demiştir.
Şu kadar olay oluyor hala aldatiliyor muyum bilmem ne adam eşyani topla git demiş gitmiyorsunuz buna bile gurur yapamiyorsaniz adamin aldatmasina boşanmayacaksiniz zaten ne her seferinde yakalayip duruyorsunuz ki.

Tabikide yalan. Basbaya aldatıyor.
Ayrıca nekadar laubali konuşmaları var arkadaşlarıyla.
Sende boşanmayacaksan ne diye kurcalıyosun?

Aslında sizde gayet farkındasınız neyin ne olduğunun ama bir umut belki öyle değildir diye bizden duymak istiyorsunuz.
Fiilen bir şey yapmış mıdır bilemem ama birileriyle konuştuğu kesin. Ki bu da aldatma sayılır.

Sizin yerinizde olsam bir avukata gidip akıl alırdım. Aldattığını kanıtlayıp güzel bir tazminat alıp yoluma bakardım.

Eğer boşanma niyetiniz yoksa böyle ortaya döküp kabul eden kadın durumuna niye düşüyorsunuz. Gördüğünüzü söylemeyip takip etmeniz gerekir, bu şekilde bir nevi ruhsat vermiş oluyorsunuz. Git diye blöf de yapmış, gitmeyecekseniz açıkça kabul etmiş oldunuz. Sırf yüzüne vurup rahatlamak için böyle yapmayın , adam aldatıyor şaka gibi uyduruk yalan söylüyor size, bir de utanmadan arkadaşlarıyla konuşuyorlar. Aldatmadığını varsaysak bile sizin gururunuzu düşünmeden nasıl arkadaşlarına aldatmış gibi anlatabilir evli barklı adam. Siz sağda solda onu öğretmenle , mühendisle aldattığınızın şakasını yapsanız kendisi ne yaparmış sordunuz mu?

Bazı insanlar için yemin etmek önemli değildir babasının üstüne de eder annesinin üstüne de eder. Bu yeminlere inanmayın. Daha önce de aynı hatayı yapmış huylu huyundan vazgeçmiyor ki. Belli ki eşinizin arkadaş çevresi de leş insanlarla dolu. Bütün bunları yapıp size git demiş neden gitmediniz? Gitmek varken neden aynısını sana yapacağım deyip onunla aynı seviyeye düşüyorsunuz ki? Eğer hayatınızı kendi başınıza devam ettirecek gücünüz varsa gidin. Yoksa gücünüzü toplayana kadar katlanin. Sonrasında tekmeyi basın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…