Aldatiliyor muyum ? Kocamın yeminleri gerçek mi ?

İlkinde affetmişsin o da hepsini de affeder artık tam gaz devam demiş. Ayrıca bi laf var o..pnun yemini diye başlayan. Anladın sen onu.

Aslında farkındasınız herseyin ama kabullenmek istemiyorsunuz. Ona guvenseniz burada konu acmazdiniz
Eşiniz arsizin teki.
Çok kötü bir insan
Acımayın layığını bulsun.
Bosayin gitsin.

O adamdan cidden geleceğe dönük bir beklentin var mı?

Onuda aynı şüphelere dusureyim gıcıklık yapayım da öyle ..
O sizi şüphelendirmiyorki sizin şüpheleneceğiniz var siz hariç herkes apaçık aldattığını görüyor
O şüphelendiğinde sizin gibi kabullenip kırıp dizini oturmaz, kafanızı kırar üçüncü sayfada ananız babanız adınızı okur

Büyük yeminler edince bir an durakladim düşündüm oyle birşey olsa böyle yeminler etmezdi diye. Allah'tan korkusu vardır heralde
Ayol karısına saygısı olmayan adam allahtan mı korkacak yanına yattığı kadına sabahtan akşama bişeyler sallıyor, görmediği bir kavramdan korkusu olabilir mi sizce bu mantık beni bitiriyorrrrr yok yeminler etti yok kuran’a el bastı.

Bırı bu evden gıdıyorsa sen gıt dıyeceksın.
Adama bak hem suclu hem güçlü terbiyesiz.

Evden kovmuş zaten sizi sizle evli de kalmak istemiyor siz neyin peşindesiniz ayol? Bi de telefonuma ben de şifre koyucam diyip onu korkutmaya çalışmışsınız sanki çok umrunda

Benim anlamadığım niye siz gidiyorsunuz evden.Kendi defolsun gitsin.Evden ev kiminki

aldatıyor sizde farkındasınız

Canım benim aldatıyor. Çok kötü şeyler yaşadım ben buna benzer. Asla da vazgeçmedi. Boşandım 2 yıl oldu. Çok şükür şu an o kadar mutluyum ki. Cehennemi yaşadım yıllarca. Üzgünüm ama boşanmaktan başka çare yok.

Lütfen kendinize bir iyilik yapın ve o adamdan kurtulun. Apaçık aldatıyor böyle birinin yeminine kanmayın lütfen. Yara aldığınız bir ilişkiyi sürdürmenin manası yok. Üzgünüm ama eşinizde arkadaş çevreside belli ki ahlak kavramını yitirmiş sadık olmayan insanlar. Ben kendimi kurtarmaya bakardım. Hayatın sonu değil ya? Önünüze bakın şüpheyle hayat geçmez.

yüksek ihtimalle aldatılıyorsunuz
eğer yapabilecekseniz kesinlikle boşanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…