Aldatıldımm:(

Gunbatimii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2019
49
8
26
Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20
bebek tedavisine devammm...

Cesaretim yok toparlanamam diye korkuyorum
Allah korusun birgün yeni bir kadın cinayeti diye televizyonda haberleriniz çıktığında aileniz nasıl toparlar onu düşünün. Ayrıca aldatmış adam neye cesaretiniz yok. Gururlu olun. Daha 20 yaşındasınız!

Sizi dövdüğünde neden ayrılmadınız? Valla şiddet uygulayan herşeyi yapar. Aldatmasına şaşırmazdım. Umarım bundan sonra ailenizin yanına gider hayatınızın bu kısmına sünger çekersiniz.
Şuan ailem kararı tamamen bana bırakmış durumda ama öyle bir ortamda büyüdüm ki sanki ben aldatmışım gibi davranıyor lar

Allah korusun birgün yeni bir kadın cinayeti diye televizyonda haberleriniz çıktığında aileniz nasıl toparlar onu düşünün. Ayrıca aldatmış adam neye cesaretiniz yok. Gururlu olun. Daha 20 yaşındasınız!
20 bile değilim aslında eğitim durumum hayat şartlarım herşeyimle ondan üstünüm aslında ama o kadar berbat bir durum ki birilerinden cesaret almak istiyorum o yüzden yazdım buraya

Ne çocuğu hemen boşan. Al eşyalarını çık git ailenin evine. Elinde kanit falanda varsa sinire girip silme. Birseyde knsmana gerek yok kesinse durum. Topla eşyalarını çık. Emin ol arada kavga tartışma falan cikiyorsada adamin uzerinde aldatma gerginliginden kaynaklıdır. Ailesi dolduruşa gelmesi falan hikaye. Konusmaya kalksan bin turlu bahane yapcak sen kendini suçluycan. Yok çocuğun olmuyor diyecek. Yol ver gitsin bitirebiliyor haldeyken bitir.

Şuan ailem kararı tamamen bana bırakmış durumda ama öyle bir ortamda büyüdüm ki sanki ben aldatmışım gibi davranıyor lar
Ne olursa olsun aileniz. Sizi döven aldatan bir adamın yanında, hayatınızı nasıl mahvedeceksiniz?! Bu evliliği bitirmezseniz şiddette, ihanette artarak devam edicek. 20 yaşındasınız lütfen hayatınızı karartmayın.

20 yaşındasın hayatının baharindasın sen evlatın olsun diye hastahane hastahane gezerken böyle bir adam sana bunu yapıyor tedaviyi unut asla deme ki çocuk olursa evliligim düzelir öyle bir dünya yok güzelim bir adam bir kere yaptıysa gerisi gelir kendini topla sirkelen ve gereğini yap

Daha 20 yaşındasın. Çocugun yok. Ailen arkanda. Neyi bekliyosun?

X