ALDATILDIM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

barbekusos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2018
679
1.264
30
Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.

Kızlar merhaba. Deşifre olmamak için ayrıntılara giremiyorum. Ama biliyorum. İtiraf da etti. Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aramızda cinsellik yaşanmadı. Ona güveniyordum. Bana yaptığı açıklama tamamen gözüm dönmüştü, ihtiyaçtı. Sen hayatımda olduğumdan beri ilk defa böyle bir durum oldu. Pişmanım. Askerden gelmiştim. Kendimi affettireceğim. Bunlar söyledikleri. Bu olay olduğunda yanında olan arkadaşı aradı beni. Bu benim de sana ihanetim çok üzgünüm, sizin için elimden geleni yapmaya hazırım barbekü. Çok pişman olduk. Sen olduğun için. İnan bu olayı kapatmaya çalıştık. Utandık. Affet. Bunlar da arkadaş olan insanın söyledikleri. Yüz yüze görüştük eski erkek arkadaşımla. Aynı şeyleri söyledi. Utanıyorum, yüzüne bakamıyorum. Affet desem buna bile utanıyorum. Beni affetmek için kendine zaman ver. Bana bırak her şeyi, dedi. Bitti dedim, kabul edemedim. Çok üzüldüm. Hayallerim, inancım, özgüvenim hepsi yerle bir. Çok seviyorum, hala seviyorum. 20 haziranda sadece benimle görüş barbekü son kez de olsa görüş benimle dedi. Neden o gün bilmiyorum. Bir yandan gitmek istiyorum bir yandan asla istemiyorum. Bana akıl verin. Utanarak söylüyorum ki bazı anlarda affetmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkes ayrı bir akıl veriyor. Lütfen bana bir şeyler söyleyin. Siz olsanız affedebilir miydiniz? Ne yapmalıyım?
Ayrıca hastalık kapmıştır diye korktum. O olaydan sonra beni öptüğü de oldu, aynı tabaktan yemek yediğimiz de oldu. Bir hastalık kaptıysa bana da bulaşır diye korktum. Ama cinsellik olmadan bulaşmazmış okuduğum kadarıyla. Test yaptırmasını söyledim. Korundum ama sen korkma diye yaptırırım dedi. Yaptırdı çok şükür şu an için kötü bir sonuç yok. Ama 6 ay sonra net sonuç alınıyormuş. Ona da zarar gelsin istemiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Ailesiyle bu durumu paylaştı. Ablası beni arıyor, sana affet ya da affetme diyemem barbekü hepimiz çok üzgünüz özellikle annem çok üzgün dedi. X de çok üzgün, ama kimse sana affet ya da affetme diye baskı yapamaz, otur herşeyi düşün, ben yanındayım ne karar verirsen ver sen benim hep dostum olarak kalacaksın dedi.
Barbekücüm seni hatırlıyorum :KK51:
bi çiçek, tişört davanız vardı..
olsun üzülme.. hakkınız da hayırlısı

Bundan 2 ay önce aldatılmışım. Bir hayat kadınıyla parayla. Yakın bir arkadaşıyla beraber bunu yapmışlar. 2 yıldır beraberiz. Aram
Tek kelimeyle kusulası.
Bide kendilerini acındırıyorlar.
Yok pişmanız vs.
Paraya ihtiyacın vardı da kredi mi çektin de pişmansın?
Uçkuruna sahip çıkamamışsın gözün dönmüş zevkin uğruna ihanet etmişsin.
Sende hala kararsızsın üstelik para ile bu ihaneti yapacak kadar acizleşmiş.
Hala düşünmen çok tuhaf.

Barbekücüm seni hatırlıyorum :KK51:
bi çiçek, tişört davanız vardı..
olsun üzülme.. hakkınız da hayırlısı
evet evet doğru. o kadar üzgünüm ki. siz olsanız ne yapardınız benim gözümden bakmaya çalışın. evet bitirip yoluma devam edebilirim de ama onun iyi biri olduğuna beni sevgisine çok inanmıştım.

evet evet doğru. o kadar üzgünüm ki. siz olsanız ne yapardınız benim gözümden bakmaya çalışın. evet bitirip yoluma devam edebilirim de ama onun iyi biri olduğuna beni sevgisine çok inanmıştım.
Canım, ben asla arkama bakmam :) bunu bana sorma, benden olumlu cevap alamazsın :KK70:
ben koca boşamış kadınım :KK70: aldatılıp boşandım.. böyle şeylere tahammülüm yok benim :KK70:

Tek kelimeyle kusulası.
Bide kendilerini acındırıyorlar.
Yok pişmanız vs.
Paraya ihtiyacın vardı da kredi mi çektin de pişmansın?
Uçkuruna sahip çıkamamışsın gözün dönmüş zevkin uğruna ihanet etmişsin.
Sende hala kararsızsın üstelik para ile bu ihaneti yapacak kadar acizleşmiş.
Hala düşünmen çok tuhaf.
Teşekkür ederim. Çok haklısınız. O anı hayal etmeye çalışıyorum gerçekten midem bulanıyor. Düşünmek hata, doğru. Hepinizin görüşleri önemli benim için.

İlerde bu adamın yaptıklarını başına kalkıp deli edeceksiniz ikinizede hayati bırakın affetmeyin. Adamın yaptığını savunmuyorum. Sadece affedince böyle yapıyor bütün kadınlar nerdyse ondan dedim. Hatta geçen bir üye vardı adam illallah etmişti elinden geçmişi deşip durduğu için. Karar sizin geleceği düşünerek verin

Şahsen ben affetmezdim. Nedense erkekler aldatınca affet demesi kolay oluyor. Sor bakalım onun yerinde sen olsaydın tepkisi ne olurdu?
Aynı şeyi söyledim. Ben yapmış olsaydım? Barbekü kendinden örnek verme lütfen. Sen yapmazın böyle bir şeyi, dedi. Utanmaz.

Gerçekten onu düşünüyor musunuz?
Ayrıca gözüm döndü diye yapılan bir açıklamayı ben olsaydım kabul etmez ve affetmezdim.

İlerde bu adamın yaptıklarını başına kalkıp deli edeceksiniz ikinizede hayati bırakın affetmeyin. Adamın yaptığını savunmuyorum. Sadece affedince böyle yapıyor bütün kadınlar nerdyse ondan dedim. Hatta geçen bir üye vardı adam illallah etmişti elinden geçmişi deşip durduğu için. Karar sizin geleceği düşünerek verin
Ben affetmeye karar verdiğim her insanı gerçekten affederim. Affettiysem ama neden neden diye kendimi üzmem. Dostlarımı, kuzenimi, iş arkadaşımı hiç farketmez. Ama karar veremiyorum. Belki linç edeceksiniz ama duygusal bir ilişki olsa asla düşünmem hayatımdan çıkarırım. Bu durum acaba affedilir mi diye düşünüyorum. Lütfen kızmayın.

sal gitsin.güvenim kırıldı de .kısmet böyleymiş de bizimde affedemeyeceğimiz konular bunlardı de iradeli ol cümleleler onu bitirir zaten

Gerçekten onu düşünüyor musunuz?
Ayrıca gözüm döndü diye yapılan bir açıklamayı ben olsaydım kabul etmez ve affetmezdim.
Çok üzgünüm ama yine de düşünüyorum. Genç bir adam böyle bir hastalıkla uğraşsın istemem. Kimse için istemem. Anladığım kadarıyla aldatılmak kabul edilemez. Herkes aynı düşüncede.

Affetmemen gerek. Bir kez yapan yine yapar. Hiç utanmamış mı para verip bir hayat kadınıyla fıt fıt yaparken. Belki sana mesaj atıp girdi içeri. Belki oradan çıktıktan sonra seninle konuştu hiçbir şey olmamış gibi. İğrenç yani. Senin gözün niye dönmüyor ihtiyaçtan? Sen ağaçtan mı yapıldın? Sen de insansın. O erkek ihtiyaçları var diye yüceltmeyin şunları ya. Sen gidip parayla kimseyle birlikte olmayıp sevgilini bekliyorsan o da beklemek zorunda. Bekleyemiyorsa da sonuçlarına katlanacak.

İnanma söylediği hiçbir şeye. Seni gerçekten sevseydi başkasına nasıl dokunurdu ya aklım almıyor? Sen hala sevgisine inanıyorum de. Seni düşündüğün kadar çok sevseydi değil başkasıyla birlikte olmak, kimseye dokunamazdı bile. Hadi senin de gözün dönsün de birlikte ol biriyle. Bakalım o ne tepki verecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X