Aldatıldım

Aldatmanın bahanesi yada sebebi yoktur.Kendinizi inandırmak ve bu durumu kabullenmeye çalışıyorsanız, kocanizin size sunduğu sizinde kabul etmiş göründüğünüz tabloyu yaşamaya devam edin Ama unutmayın sizinle ilişkisi her bozulduğunda istemeden zorla başka kadınlarla ilişki yaşayacak... Daha kötüsü sadece yatak keyfi için bunu yapan bi adam olması.. .

Hanımefendi burda size bi sürü yorum yapıldı fakat cevap vermeye niyetiniz yok sanırım.sadece konu açmak için mi açtınız acaba çünkü dikkat ettimde sadece bir kaç yoruma cevap verdiniz hem fikir istiyorsunuz hemde susuyorsunuz.çok ilginç

Geçici süre ile pasif olmus hesabi hos oasif olmasa da savunma yapıyordu

Sonuçta aldatmış mi? Evet aldatmış !! Bence de bitirin bu ilişkiyi bence bir aldatmanin aciklamasi olamaz. İlerde çocuğunuz da sizi anlayacaktır. Mutsuz bir evliliktense bazen ayrılmak daha iyidir...

kadinin fizigini en ince ayrintisina kadar nasil bilgi edindiniz gordunuz mu hasbinallah uslup sıfır yalnız...

Seven insan yapmaz dıye degıl de eşiniz ihtiyactan yapmış Biz kadınlar ne kadar kızsakta erkeklere istediklerini vermediğimizde bu tarz basit ilişkilere kaçabilıyorlar.Erkeklerin cinsel organlarıyla beyinleri yer değişirdiği için bunları soylemek zorundayım.Bence evliğinizi bitirmeyin.Adam azılı sapık capkın değil.İnsaAllah bu olayı size unutturup kendıni affettirir

Siz şaka mısınız ?
İhtiyaci varsa eşide var . Zihniyetinizi anlamak güç

Siz şaka mısınız ?
İhtiyaci varsa eşide var . Zihniyetinizi anlamak güç
Esının yaptıgı kesınlıkle yanlış.esi var da esiyle cınsel yasamı iyi değilmiş.Yoksa normal değil yapılan şey.Erkek libidosu dıye bişiy var o yuzden oyle dedim.Yoksa bu yapılan seyı normallestirmek için değil.Ve de tabiki bir yuva yıkılmasın dıye.

Yerin dibine batsin boyle yuva ya Allah aşkına ne yuvası arkadaşım benim annemde sabretmis ama benim babam aldatmamış yıllarca yurt dışında bizler icin sürünmüş annecigim tek başına dört cocuk kaynana gorumce bilmem ne ugrasmis

Bu adam keyfince gitmis aldatmis kadini salak yerine koymus baslarim libidosuna sahip ciksin o libidosuna simdi benim libidom yokmu kocam 7/24 calisiyor bende mi sokaklara duseyim cok sinirlendim ilk kez bir konuya ve bazi yorumlara deli oldum

1.kadin soyununca midem bulana bulana yaptim demesi bana sucunu hafifletmek icin soyledigi bir yalan gibi geldi
2.sizin esinize karşı tutumlariniz esinizle cinsellik yasamamaniz esiniz istekliyken onu ittirmek vs evliliginizi bitiren sebepler olmus
3.eger evliliginizi kurtarmak istiyorsaniz psikologa yada iliski terapistine gitmenizi öneririm evlilik icin sevgi gerekiyor diye düşünüyorum.

Adamı bariz sen dışarı itmiş sin. Ama ne olursa olsun senden ayrilsaymis aldatmanın haklı yanını göremem ben.... birde koca memeli bodur yuhhh nasıl yokluk yaşamışsın canım adama yaaaa

Yok canım 50 yaşında ki kadınlar bizim aile yapımızda oğlu yaşındakilere nasıl yatarım diye geziyor ben ilişkinin ensestliğini anlatmaya çalıştım

bunda saflık hanesindeki tiki kaldırıp, "ortalık karıştırma" tiki koyabilir miyiz

Bnm annemde aynı yaşta belki böle birşeyi o yaşta bir TÜRK MÜSLAMAN kadına yakıştıramadığımdandır ne dersin

bu da 2. bonus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…