Aldatıldım

Kimse bir birlikteliği yaşamak zorunda degildir kafasına silah dayayarak cinse birliktelik olmamıştır. Kocanız baya isteyerek yapmış simdide kadına atıyor suçu. Her zmanki gibi. Masumu oynuyor. Şimdi siz ona aynısını ben yapsam affedermiydin diye sorun bakalım. Ne diyecek? Size yalvarirkenki yüz ifadeleri nasıl değişecek?

Bazı Erkeklerin kendinden büyük kadınlara cinsel zaafı vardır fantezi gibi yani onlar daha tecrübeli gibi gelir daha çekici eşinin söyledikleri yalan midesi bulana bulanaymış çok zor bi durum ama affedersen önünü açmış olursun gene yapar gibi çok güveniyorsan affet ama eşinin konuşmalarından biraz oyuncu olduğu belli

uzun zamandır kocanı istemiyorsan

Şimdi sen o adamla aynı havayı soluyorsun öylemi ??
Tövbeler olsun. Allah uzak etsin böylelerinden... Evliyken başkasının tenine dokunan adamı ben oyarım hatta dokunmadan oyarım kendini mikrop pislik hastalık veba gibi hissetsin !!!!! Sinirlerim kabardı

Eşini böyle hor görüp,ite kaka yaşam sunman normal mi.Sen de de çok hatalar var.

Emin ol midesi bulanmış ve zorla yapmıştır:) Buna inandıysanız diyecek bişey yok. O koca memeli,bodur ve şişko diye tabir ettiğiniz kadın sizden daha çekici gelmiş demekki.
Tarzınız okadar çirkinki sizin gibi cevap vereyim dedim.

Kocana bir tane laf soylememissin kadina da giydirmissin.Belki kocan buyuk meme seviyor hatta bayiliyor seninkilerden sikilmis bile olabilir sen de hos gor.Bence o an ona yanasan anasi yasinda kadin vardi onla beraber oldu ceylan gibi birisi olsaydi onla da olurdu.Su uslubunuzu duzeltin ve suc sadece kadinin degil.Zaten kadinin sucu kadini baglar sen kocana sor hesabi.Bi de midesi bulana bulana yapmis ya ne cirkin sozler ne igrenc bi agiz sen de durdun inanip dinledin mi

Ben her detayını anlattırdım napabilirdim anlam veremiyorum konduramıyorum inanamıyorum zaten suç onda ama ben olayın ensestliğini anlatmak için yazdım onları
Durum ensestliğe girmez. Girse girse (20 yaş büyük, iğrenerek yapma) olay kocişinizin jigololuğuna girer.
Bu ara da konuya da inanmadım.

Yazılan konuya inanmamakla birlikte konu sahibinin üslubuna bakarak tam bir cahil olduğuna kanaat getirdim.Konu gerçekse hanımefendi midesi bulana bulana aldatabilen kocasını affet diyelim diye açmış konuyu. Kusura bakma şu an psikolojin şu : ben aşırı güzelim eşim beni çirkin ve yaşlı biriyle aldatmış, eee, amaaa ben şimdi çok güzelim ya aslında beni aşırı seviyo o kadın çirkin ne de olsa affedeyim mi ben bunu

Ensest ilişki akraba olunca oluyorda bence zaten kendinizi inandırmışsınız affetmek için önemli olan aldatmış olması kimle yaptığı değil bence çok onur kırıcı bi durum

saçmalamayın konu eski ama kesınlıkle boyle bısey olamaz adam istemiş yapmış arkadaşlar kadın oranın yolcusu ise erkek hep yapmak zorun damı * tabıkıde hayır

Tiksinirdim oyle adamdan ben aldatmasi her anlamda berbat ama kendisinden cok buyuk bir kadinla olmasi daha cok igrenclestirirdi onu gozumde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…