Aldatıldım

Yok canım 50 yaşında ki kadınlar bizim aile yapımızda oğlu yaşındakilere nasıl yatarım diye geziyor ben ilişkinin ensestliğini anlatmaya çalıştım
Hiç bir şey anlamadım bu yorumdan.
Ensest aile bireyleri arasındaki cinsel ilişki veya temastır.

Her şey tamam hiç bişey söyleyemem affettiniz döndünüz ama esinizde belli ki yalan çok .yani midesi bulana bulana yapılacak bişey değil bu etkilenmese kalkmayan bi organları var neticede .hiç şiddete eğilimli bi insan değilim ama böyle insanların şöyle suratlarinin ortasına bi tane yumruk atmak istiyorum

İmkansız. 10 yaş büyük midesi bulana bulana sizde inandiniz. Deseydiniz agactada göğüs popo olsa soyunsa demekki. Sen sabır ver. Saçmalık . Boşa inanmayın bitirin gitsin. Hoşlandığı bu demekki.

Evet ya midesi bulanarak derken silah mı dayiyorlar başına. Ne yaşıyor nasıl bir hayal dunyasiysa artık....

Ağzınıza sağlık

Küçük memeli, zayıf, genc bir kadınla aldatsa sorun olmayacak miydi? Hem de miğdesi bulanarak yatmış. Neredeyse adamı haklı göstereceksiniz bize. Ofkenizi eşinize kusmalısınız, size sadik kalmakla yükümlü olan eşiniz, kadın değil. Kadın belki ki ahlak yoksunu, ama eşinizin o kadının yanında ne işi var, onemli olan o.

İnsanlar ailelerini kendileri seçemiyor bu yüzden birbirinizi üzmeyin bu konuda... oturup dertleşseydiniz birbinize derman olurdunuz birbirinizden başka kiminiz var ki aynı evi aynı hatayı paylaşıyorsunuz hee o senin depresyonda olduğunu bile bile görmezden gelmişse yüzün düştüğünde neyin var dememişse ya onun yapısı vurdum duymaz ya da siz haklısınız ama ne olursa olsun iletişim çok önemli konuşun bir de seven insan evet yapmazdı ama biz kadın gözüyle bakıyoruz erkeklerin fıtratları bizden çok farklı itmeseydiniz ama olanlar olmuş bence birbirinize bir şans daha verin geçmişte yaşamayın

Bu ne ya...
Hiç kimsenin aldatılmasına sevinmem ama sizinkinede üzülmedim açıkçası.
Baştan sona iğrençlik akıyor.

Siz kadını aşağılayarak kendinizi yücelteceğinizi mi sanıyorsunuz. Öncelikle kadına olan öfkeniz yersiz. Sizi aldatan kişi o kadın değil, kocanız. Kocanız midesi bulana bulana(?) bir haltlar yemiş, siz hala kocanızı aklama derdindesiniz. Kadın çirkinmiş, eşiniz duygusal boşlukta midesi bulana bulana bir şeyler yapmış diye diye kendinizi teselli etme çabanızı anlayamıyorum. Düpedüz ALDATILMIŞSINIZ. Üstelik sizi aldatan kişi eşiniz(o kadın değil). Kabullenin.

Ya dışı önemli degil ki başka bi kadının ıslağına değmiş olmasi yeterli midemin bulanmasi için. Güzel ya da cirkin ne fark eder bana göre. O raddeye geldigine göre illaki en az bisey güzel gelmistir ayrica.

Bu kadınların aldatılma zamanı karşı tarafı suçlamasını anlamıyorum. Evet her iki tarafta suçlu ama en çok eş kişisi suçludur. Karşı tarafa aşağılık cümleler kurup kendi öfkenizi atmak yerine evinizdeki yılanı kapı dışarı edin.
Aldatılmanın bir kere affı gel beni bir daha aldat demektir.

Ben bu olayı kocamın yaptığı ensest ilişki anlaşılsın die böle konuşuorum anlamıyorsunuz
Ensest ilişki ne demek biliyo musunuz siz?
Anası değil babası değil basbaya sıradan bi kadınla sizi ALDATMIŞ.
Ensest, yaşlı, çirkin, bakımsız Vs Vs Vs Vs. Mideniz nasıl alıyor başkasıyla ilişki yaşamış biriyle aynı yatağa girmeyi, tövbe etmiş olması pişman olması durumu değiştirmez. Siz kocanızdan ayrılmak istemiyorsunuz buna bahane olarak da ay çocuğum babasız kalıcak, ay ama benden bakımsızmış neyse ki diyerek bahane bulmaya çalışıyorsunuz.
Sizin gibi kadınların ortak özelliği zaten, kocam yapmış ama sor bakalım neden yapmış, başkası ayartmış yoksa kocam yapmazmış, pişman olmuş tövbe etmiş bla bla. Herif kadınlık onurunuzu ayağının altına alıp başka kadınlara koşmuş siz hâlâ kocişim de kocişim.
Bi gidin ya, ayrılmaya niyetiniz yok, eşinizi suçlu görmüyorsunuz, hemencecik kollarına da koşmuşsunuz, burda konu açıp da bizim eşinizin sevgilisine sövüp saymamızı bekliyorsunuz, çok beklersiniz. Siz önce kadın olun kendinizi ezdirmeyin, ondan sonra dert yanın kocişim beni aldattı diye.

Ensest deme sebebi galiba anasi kilikli diye dio Beni de biri annesi yasinda biriyle aldatsa ben de ana fantezisi mi var adamda bu ne be olurum.

Her önüne gelenle sevisme potansiyeline sahip adamlar beni daha cok ürkütür. Guzel biriyle aldatsa anlarim da adamin içi pis demek ki. Ben mesela siskoysa yapmam cok zayıfsa yapmam cirkinse yapmam kiro konusuosa yapmam gorgusuzse yapmam insanlari ezen bi tipse yapmam kelse yapmam boyu 1.75in altindaysa yapmam dişleri ve ağız yapısı bozuksa yapmam kotü kokuyosa yapmam pisse yapmam vicdansiz bi tipse yapmam dostum dedikleriyle birlikte oluyosa yapmam ama bu erkeklerin bazilari nerdeyse ölüyle yapacak ya. Ki onu da duydu bu kulaklar. Bi arkadasim ingilterede yasiyo. Duzgun tipli bi oglanla sevismis ertesi gunlerde dudaginda büyük bi uçuk cikmis doktora gitmis örnek almis doktor sonra polisler gelmis klinige bi anda. Noluyo falan demis arkadasim doktor da bu mikrop sadece ölülerde bulunur demis. Meger oglan nekrofiliymis. Evine bi gidiyolar neyse gerisini anlatmiyim.

Yanlışın daha büyük yanlışı getirdiği bir olay olmuş. Kendi hatalarını görmen iyi ama neui değiştirir bilmem. Çocuk olunca kocanı boşlamışsın sürekli nefret ettiğini söylemişsin ve cinsel ihtiyaçlar karşılanmayarak bir yerde zeminde hazırlamışsın. Kocanda evde yemek yoksa dışardan yerim mantığıyla davranmış. İstediğin kadar güzel ol bu ihtiyacı karşılamıyorsan bir anlamı yok. En doğrusu kocanın aldatmak yerine sorunları konuşması gerekirse ayrılığı düşündüğününü söylemesiydi. Neticede yaşanmış ya affet devam et ya da bitir. Affedip sorgulamalar sana bir şey kazandırmaz.

Konuyla alakasiz ama sonunu cok merak ettim

Çocuğun evde iki tane gömüldüğü yerden yeni cikarilmis kadin cesedi buluyolar. Cocuk hapse girdi. Arkadasim istanbula döndü bu olaydan sonra 1 yil psikoterapi aldi. Hala birine yaklasirken on kez düşünür.

Çocuğun evde iki tane gömüldüğü yerden yeni cikarilmis kadin cesedi buluyolar. Cocuk hapse girdi. Arkadasim istanbula döndü bu olaydan sonra 1 yil psikoterapi aldi. Hala birine yaklasirken on kez düşünür.
Korku filmi gibi bu ne ya Adam gidip mezarlığa cesetleri çıkarıp ev'e mi getirmiş? İyi ki arkadaşınızı öldürmeye kalkmamış ölüye daha çok ilgisi olduğu için aklına gelebilirdi Allah korumuş.

he canım he yapmak zorunda kalmış. kadın kafasına silah dayamıştır kesin yoksa niye yapsın midesi de bulanmışmış. 1.si üslubunuz iğrenç suç büyük memeli yaşlı kadında değil yediği haltın bile arkasında duramayan o denyoda. 2.si siz de iğrençsiniz böyle salak bir hikayeyi yiyor ve suçu kadında buluyorsunuz. 3. bu açıdan düşününce tencere kapak gibisiniz

Sırf kocanız nefsine hakim olamıyor aldattı diye karşıdaki bir kadına bu tür kötü kelimeleri kullanmanız çok yanlış.
Aldatmanın güzellikle zerre alakası yokmuş gördüğünüz gibi, karşınızda ki insanın karakteriyle ilgili bir durum bu.
Ve af gerektirmez bir durum bana göre çünkü bozuk bir eşya tamir ettirseniz de bozuktur bir süre sonra yine bozulur.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…