Aldatıldım

Bende aldatıldım fakat ben suçu kadında aramadım. Ben eşimi suçladım çünkü evli barklı adamın ne işi olur başka bir kadınla.ben ikisinin yazışmalarını filan okudum bütün suç benim eşimdeydi zaten adam bol keseden sallamış kıza. Kızda inanmış bunun her dediğine.neyse hesap sordum önce inkar etti yalan dedi sonra itiraf etti. Kavga tartışmaya hiç girmedim direk eşyalarımı toplayıp çıktım evden ardından bir boşanma davası ve bitti. Cocugumuz yoktu ki olsaydıda benim fikrim değişmezdi gene de boşanırdım. Diyeceğim şu ki sen nasıl oluyorda hala o adamla aynı havayı soluyosun.ben bir gün bile katlanamadım. Yani bazen aklım almıyor bu tür olayları. Hele ki adam kalkıp o bayanla neler yaşadığını anlatıyo ve sen de bunu bile bile o adamla aynı evde aynı odada aynı yatakta olman asıl bu mide bulandırıcı bence.

Hiç fatkedicek bir hareketi yokmuydu o kişi söylemese öğrenememiş olcaktınız sanırım

külliyen yalancı işte adam..
midesinin bulandığı kadına karşı nasıl erekte olduysa artık..
kadının memelerinin göbeğine değdiğide yalan. muhtemelen gayet güzel bir kadındı..
Özrü kabahatinden büyük Konu sahibide kadını böyle herşeyini deyay vererek anlatması nebilim bir kadın olarak utandım

konu sahibi üstüne gidiyoruz diye belli ki içten içe kızıyor fakat biz onun kendi düşünmediği onurunu düşünüyoruz
kocası fazla kaypak kadınla olan ilişkisini anlatım biçimine bakarsak
diger yandan ya hastalık vs durum oluşursa
ne yani illaki canın mı yansın hak vermek için dimi

Eşim beni kendinden 15-20 yaş büyük anası tipli koca memeli bir kadınla aldattı ! Bodur şişko memeleri göbek deliğinde çirkin bir kadın
Buradan bakınca eşiniz değil de bahsettiğiniz kadın sizi aldatmış gibi duruyor. Ona hissettiginiz ofkenin yarısını eşinize hissetseniz yolunuzu daha rahat çizermişsiniz. Bir de yapmak zorunda kalmak nedir ? Sanki komşu ikinci bardak çayı doldurmuş da mecbur kalmış gibi. Yapmayın kendinize bu kötülüğü. Aklınızda bunlar varken çocuğunuz etkilenmeyecek mi?

Biraz fantazi içerikli bir yazı olarak görebiliyorum...Pek gerçekçi değil....birinci husus bu evlilik zaten bitmiş siz eşinizden zaten vazgeçmişssiniz....Anladığım kadarıyla kendinizi ulaşılmaz sanmışsınız ve acı gerçekle yüzleşmişsiniz....Boşanmanız hayırlı olacaktır..Diğer husus eşinizin yaptığını tasvip etmiyorum ama zemini hazırlama görevini üstlenmişsiniz...Size tavsiyem bir meslektaşıma görünüp herhangi bir psikolojik rahatsızlığınız olup olmadığından emin olun...Bana biraz sorunlu bir kişiliğiniz var gibi geliyor...

Bence konu fake çünkü hiç 10 yıllık evli çocuklu bir kadın üslubuna benzemiyor bu. Bööle

Aynen canım yok cocugun psikolojisi ee yq senin psikolojin nolucak.evet insan üzülüyor onuru kırılıyor fakat adamdaki rahatlığa bakar mısın neler yaşadığını anlatabiliyor.o cesareti almış bi kere. Bi defa yapan gene yapar.iki iki dört bunun ötesi yok.ömür boyu şüphe içinde yaşayacaksam ayrılır kurtulurum daha iyi.psikolojin bozuluyor ama düzeliyor bunu yaşayan biri olarak söylüyorum.

biz tv izlerken çıkan bir uygunsuz sahnede dahi diilendirmiyoruz
adam tutup girişini sokuşunu vs anlatıyor
hayır aldatılmamış olsam bile böyle ağza ve üsluba sahip bir adamla yapamazdım

biz tv izlerken çıkan bir uygunsuz sahnede dahi diilendirmiyoruz
adam tutup girişini sokuşunu vs anlatıyor
hayır aldatılmamış olsam bile böyle ağza ve üsluba sahip bir adamla yapamazdım
Okurken midem bulandı. Ayrıca sürekli karşı tarafı suçluyor konu sahibi. Sonuçta o bayanda zorla yapmamış bu işi beraber olmuş herşey. Hani sarhoştum hatırlamıyorum söylese belki ama adam ciddi ciddi pozisyonlara girmiş ince ince anlatmış üstüne barışmışlar çok ilginç. Midesi bulana bulana yapmışmış hikaye sadece

birde ben eşimden güzelim eşim çirkin diyor
aldatmasından ziyade o tiple beni nasıl aldatır derdınde

birde ben eşimden güzelim eşim çirkin diyor
aldatmasından ziyade o tiple beni nasıl aldatır derdınde
Alemsin sorun zaten güzellik çirkinlik değil karakterle alakalı şimdi sütü bozuk desem tam cuk oturur.yok memesi göbeğine sarkmış yahu memelerini bile anlatmış. Şahsen böyle bişey ii ben yaşamış olsaydım adamın her yüzüne baktığımda kadının memeleri aklıma gelirdi kusura bakma sinirim bozuldu.

Bu tarz aldatma konularinda
Burda ki kadinlarin sende de suc var ilgilenmemissin zihniyetini aklim almiyor!!!

sorun sadece memelerse bir silikonla daş daş
hayır eşi bu kadar detayı neden vermiş onu anlamadım
eşim beni çirkin biirle aldatınca içim mi soğuyacak yani

Adam pişmanmış işte affet dememizi bekliyorsan çok yanlış yerdesin haberin olsun yapılacak şeyi sende biliyorsun desem de içimden geçen kadının memeleriyle vura vura kocanın başını ez öyle boşa

sorun sadece memelerse bir silikonla daş daş
hayır eşi bu kadar detayı neden vermiş onu anlamadım
eşim beni çirkin biirle aldatınca içim mi soğuyacak yani
Bence gaza getirmeye çalışmış işte zatwn çirkindi memeleri sarkmıştı e canım zaten midem bulana bulana yaptım sen zaten ondan güzelsin demek istemiş suçunu bastırmış.ki başarılı olmuş konu sahibi de hemen barışmış. Ayrıca bence her kadın güzeldir.isterse memesi ayağına uzansın böyle karşıdaki kadını aşağılayarak konuşmak hiç hoş değil. Konu sahibi eşini zeytinyağı gibi üste çıkarmak istiyo ve bu kulüpteki bayanlardan da onay almak istiyor sanırım ama tatlım üzgünüm burdaki hiç bir bayan bu adamı aklamaz

Kadını betimlemeseydiniz iyiydi.Memeleri göbek deliğine inmiş falan offf bu ne ya! Eşiniz böyle mi anlattı yoksa size? Çok kötü gerçekten.

seven yapmaz diyorsunuz da anladıım kadarıyla siz de kocanızı sevmiyorsunuz çünkü seven kadın da sizin yaptıklarınızı yapmaz ha bütün bunlar aldatmaya bahane mi asla değil. Affetmek ya da etmemek sizin kararınız. Kocanıza güvenebilirseniz devam edin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…