Aldatıldım

Bu saatten sonra o adamın koynuna girecekseniz, sizde de guzel mide varmış..

Ruyamda eşimin beni kendinden buyuk biriyle aldattığını birlikte olduklarını görmüştüm, evladım arada kalacak diye üzülüyordum.. Bunu duyacakmisim o_O
Konu sahte değildir umarım..
Değil ya anlatıorum işte barışmazmıydınız siz

Sonuç şimdi nasıllar ne yapıolar düzeldi mi yoksa aynı mı
Düzelmiş gibi duruyor araları da düzeldi ama ben bir kere aldatan erkeğe bir daha güvenemem madem affettin sende gözün üstünde olsun ve bir hatasına daha göz yumma bence.

Amin demekten başka birşeyim yok ben ki bnm kocam asla yapmaz diyenlerdendim ama bu herkesin başına gelebiliyormuş malesef ben şimdi napayım o koca karı yüzünden çocuğumu babasız mı bırakayım bilemedim
Ya yazmayayim dedim ama ozellikle su son cumle sinir etti beni o koca kari yuzunden oyle mi cocugun babasiz kalacak kusura bakma ama kadina suçsuz demiyorum yanlis anlasilmasin senin kocanda uckuruna sahip ciksaydi manken gibi biriyle aldatinca icin mi soguyacakti tövbe ya kocana tek kelime kotu laf soylememissin senin gibiler yuzunden erkekler kadinlari eziyor kusura bakma da adam aldatinca suçlu olan yine aldattigi kadin oluyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hesabi ay deli ettin beni ya baris kocanla simart aman ne de olsa abdestli namazli kabeye de yuz surmus kesin kadin suçlu o bastan cikartmistir asil boylelerinden kork sapik zihniyetli olmasa yapmazdi ayrica su ifadelerinde igrenc hos onlarda esinin ifadeleriymis o memelerle bir seyler yaparken emin ol midesi bulanmamistir hazdan dort kose olmuştur ama seni kandirmak kolay nasil olsa:KK66:

Değil ya anlatıorum işte barışmazmıydınız siz
Arkadaşım sen bence konuyu ya idrak etmek istemiyorsun ya da yuvanı bozmak işine gelmiyor üşeniyorsun
Gefçi ortada yuvada yok ya , neyse .
Birde kocamla ilgilenmedim öyle böyle dşyerek seni aldatmış olmasına ilişkin bahaneler sunmuşsun
Sebep ne olursa olsun kimse sadakatsizliği hak etmez
Hani çok bakımlı kültğrlü olduğunu vs iddia ediyorsun ya
Biraz kişisel bakım zamanından çalıp genişçe bir mukavele yap kendinle .
Eşin seninle evli olduğu bir durumdayken seni başkasıyla cinsel olarak aldatmış
Kadın yaşlıymış , çirkinmiş
Yok efendim memeleri belindeymiş fark eder mi

Bodur şişko memeleri göbek deliğinde çirkin bir kadın

karıdan 20 yaş küçük

:işsiz:

soyunmuş zaten soyununca yapmak zorunda kalmış ama midesi bulana bulana

böyle bir yalanda aldatan erkek tarihinde görülmemiştir..
midesinin bulandığı kadınla neden baş başa kalmış?
kadın eşinizin pipisini zorla vajinasınasına mı sokmuş? :bicak:

Kendinizi güzel ve alımlı buluyorsunuz buna tamam ama kocamdan güzelim demeniz dikkatimi çekti. Eşinizi kendinizden fazlaca aşağıda görüyorsunuz, kaybetme korkunuz da yokmuş taa ki bu aldatma olayı olana kadar. Öncelikle şunu anlamanız lazım her şey güzellik değil. Siz sanmışsınız ki ‘ne yaparsam yapayım ben güzelim, aldatmaz, gitmez vs..’ Gördüğünüz gibi gerçek hayat böyle değil.

Eşinize ondan nefret ettiğinizi söylemişsiniz çok kere, cinsel olarak da yakınlaşmak istemiyormuşsunuz. Sizce evliliğiniz zaten sarsılmamış mı? Bu aldatma olayı da tuz biber olmuş ve pek de üzülmüş gibi değilsiniz. Sadece egonuz zedelenmiş. Eğer bu evliliği yürütmeye kararlıysanız siz de şapkanızı önünüze koyun ve kendinize dışardan bi gözle bakın.

Ya yazmayayim dedim ama ozellikle su son cumle sinir etti beni o koca kari yuzunden oyle mi cocugun babasiz kalacak kusura bakma ama kadina suçsuz demiyorum yanlis anlasilmasin senin kocanda uckuruna sahip ciksaydi manken gibi biriyle aldatinca icin mi soguyacakti tövbe ya kocana tek kelime kotu laf soylememissin senin gibiler yuzunden erkekler kadinlari eziyor kusura bakma da adam aldatinca suçlu olan yine aldattigi kadin oluyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hesabi ay deli ettin beni ya baris kocanla simart aman ne de olsa abdestli namazli kabeye de yuz surmus kesin kadin suçlu o bastan cikartmistir asil boylelerinden kork sapik zihniyetli olmasa yapmazdi ayrica su ifadelerinde igrenc hos onlarda esinin ifadeleriymis o memelerle bir seyler yaparken emin ol midesi bulanmamistir hazdan dort kose olmuştur ama seni kandirmak kolay nasil olsa:KK66:
Ben bu olayı kocamın yaptığı ensest ilişki anlaşılsın die böle konuşuorum anlamıyorsunuz

gercekten pişmansa affedebılırsınız dustugu durum cok berbat pekı bunu o duruma ıten ne ??? ilişkiye yanasmayan ondan nefret ettıgını soyleyen kadın onu baskasının kucagına atmıs baya tabıkı her reddedılen erkek aldatıcak dıye bırsey yok ama sızde bulamadıgını baskasında aramıs yanı sız sebeb olmussunuz

külliyen yalancı işte adam..
midesinin bulandığı kadına karşı nasıl erekte olduysa artık..
kadının memelerinin göbeğine değdiğide yalan. muhtemelen gayet güzel bir kadındı..
ben midemin bulandığı şeyi bile yiyemiyorken millet tutup kazı çalışması yapıyor
hallenmeyen adam nasıl erekte olacak :işsiz:

gercekten pişmansa affedebılırsınız dustugu durum cok berbat pekı bunu o duruma ıten ne ??? ilişkiye yanasmayan ondan nefret ettıgını soyleyen kadın onu baskasının kucagına atmıs baya tabıkı her reddedılen erkek aldatıcak dıye bırsey yok ama sızde bulamadıgını baskasında aramıs yanı sız sebeb olmussunuz
tabi ozaman barismali cunku ilgisiz davranmis kocasina.:işsiz:

X