Aldatildim ve bosaniyorum..

Kuruma bildirmeniz pratikte karşılıksız kalır. Sicil amirine bildirilebilir ama personel azlığı sebebiyle çok bir sey çıkacağını sanmıyorum. Bir sonraki rar duruşmasında kesin olarak bosanirsiniz

Güncellemeyi okudum.
Hslim ağladığı için bi şansınız olur belki diye uzatmıştır.karşı delil ne sundu ki?
Fotoları var zaten ayan beyan.

Affetme. Boşa.
Bu illa geri birleşmeyeceksiniz anlamına gelmiyor.
Tabi ilerde pişman olursan o da razıysa yeniden olabilir ama asla vazgeçme.

Affetme. Boşa.
Bu illa geri birleşmeyeceksiniz anlamına gelmiyor.
Tabi ilerde pişman olursan o da razıysa yeniden olabilir ama asla vazgeçme.
Bu nasıl bi yorum ??
Hem boşa affetme , ama ileride o da razı olursa birleşirsiniz !
Gerçekten boşanıp ileride eski eşiyle sevgili olmasını barışmasınımı istiyorsunuz

Ortada aldatmaya dair net deliller var nasıl boşanma olmuyor çok şaşırdım .hakkınızda hayırlısı olsun .biran önce kurtulmaniz dileğimle

Bu nasıl bi yorum ??
Hem boşa affetme , ama ileride o da razı olursa birleşirsiniz !
Gerçekten boşanıp ileride eski eşiyle sevgili olmasını barışmasınımı istiyorsunuz
Yanlış anlatmış olabilirim. Diyelim ki konu sahibi vşcdabçna geldi. Karşı taraf ne yaptı etti ikna,eder gibi oldu diyelim. Yine de ay bi şans vereyim demesin. Önce boşasın.
Sonra olur da adamı gerçekten affedip son birxsabs verirse versin. Yani boşanmaktan asla,vazgecmesin.

Bu erkekler de yaparken iyi hoş yakalanınca kendimi öldürürüm .sen zaten eşini aldatırken eşini ,sevgisini,güvenini öldürüyosun .yazıklar olsun inşallah bi an önce bu durumu atlattıp çok daha iyi bi hayat yaşarsınız

Kararlı olursanız boşar ama hakimlerin de ilk önceliği yuvayı kurtarmaktır o yüzden süreci uzatırlar. Ayrıca bana çok saçma geliyor hata yapıp sonra kendimi öldürürüm demesi tabi oldurmesin ama yaparsa da bu sizin sucunuz değil yine kendi hatası

Tebrikler onurlu kadin umarim en kisa zamanda kurtulursun bu pislikten , bende aldatildim tek celsede bosandim cok şükür

Nasıl bosamıyor ya sizde aglasaydınız ben olsam o hakime derdim ben bu adamla aynı eve donmek istemiyorum bu adamla artık tek kelime iletişim kurmak istemiyorum basıma gelen olaylardan sonra ne diye hala onla evli kalmak zorundayım karınız sizi aldatsa her işi pişirseler iş işten gectikten sonra alan aldı veren verdikten sonra aglasa zırlasa devam mı edeceksiniz diye itiraz ederdim ama hakim konusturmuyor mu ? Nasıl bu kadar basit karar alıyorlar aldatılmış ve bitirmek istiyorsun işte neyi uzatıyor cok sacma ya valla hakim olasım geldi. Ben kitaba kanuna göre hareket etmem ne sıkıntın tamam artık bitti gitti. Hiç mahkeme ortamında bulunmadığımdan iş nasıl yürüyor anlamadım valla aldatılan kadında bosanamıyor ya pes. Umarım sımdı bosanmıssınzdır

Konu eski

Konu hortlamis. Ben de konu sahibini merak ettim. Umarim hersey yoluna girmistir?. Sizin gibi guclu bir kadin bize de guc veriyor..

Amacım konuyu hortlatmak degildi ama mesaj yazarken altta konulr çıkıyor ben onları yeni konu shaıp gırıyorum geri Ana sayfaya dönmemek için ama hep eski konular sanırım farkettim smdi

Kızın ailesine yazmasanız iyiymiş. Eşinizi sakın affetmeyin değişmez imkansız. Hakimde elbet boşayacaktır. Zaten delil varken dahi niye boşamazlar anlamıyorum isterse intihara kalkışsın mahkemede boşaması lazım. Yaparken aklı neredeymiş. Siz yakalamasaydınız gayette iki tarafı idare edecekti gittiği yere kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…