Aldatildim mi?

suçlu da ondan. ağlıyor. ALDATMA

Anneliği bu kadar zorlaştırmayın insanlar için. Anne olunca insanın diğer vasıfları yok olmuyor. Kadın hayatının en büyük şoklarından birini yaşıyor bırakın da acısını yaşasın biraz. Tek bir gün ayrı kaldı diye ölmez çocuğu.
Kadın bi kendini toparlasın. Anne onu yapmaz anne bunu yapmaz diye diye ortalık mutsuz annelerle dolu

İnanmak istediğiniz için inandınız değil mi? Yoksa o yalanları yutulacak tarzda değil, çok yakın olmasına bile gerek yok yoldan bi adam çevirse de eşime yalan söyle dese de olurdu, hepsi yapar bunu rahatlıkla. Sizin gerçekten inandığınızı düşünmüş ki vicdan yapıp itiraf etmiş. Erkekler ni garip ya; benim eski mesai arkadaşlarımdan biri romantik müzik arardı bir dahaki düğünümde dans ederim diye. Boşanacak mı? Yooo. Evliliği kötü mü? Standart işte. Ama böyle hayal alemindeydi yani

Anlayisin icin tesekkür ederim benim icinde cok zor büyük bir travma yasiyorum

eşiniz sizi aldatmamış değil
kadın aldatılmanıza mahal vermemiş
yani verseydi
veya başkası verse
düşünün bakalım neler olur

Çocuğunuz 3 aylık, sütünüzün gelmemesi size ihtiyacı olmadığı anlamına gelmiyor, gerekirse annenizi evinize çağırın ya da siz gidin yalnız kalamıyorsanız, sütsüz çocuğun gazı olur, zor olur, ona sizden daha güvenli bir yer yok şu an. Lütfen. Çocuğun güvenli bağlanması için annesinin kucağı lazım.

Olmasi gerekeni soyledim zaten esinin sucunu soyoemeye gerek bile yok ama bi adam evli oldugu halde konusmak gorusmek cilvelesmek norml bi kisilik bekirtisi degil (bunun tam terside ayni sekilde evli bi kadinla konusan erkek de norml degil)

Dün gece ki aldatma konularından sonra, üstüne reglim gecikti bi kaç gün deli gibiyim , sabaha kadar kocamın telefonunu karıştırdım.

Çatır çatır aldatılmışsın maalesef. Ve etraftaki insanlarda biliyor çok kırıcı.
İşin gücün varsa ailende destekse bas tekmeyi. Çünkü bu arsız seni aldatmaya devam eder. İş ortaya çıkınca daha da terbiyesizleşip senin karşında yazışıp, düşüp kalkar. Yaşandı

Aldatılmışsınız, bir de pişkin pişkin savunma yapmış eşiniz, hep öyle olur zaten, sadece yazışma idi derler, sanki kanıtı var da.

Sana üzülerek söylüyorum bir erkek bir kere aldattiysa yine aldatıyor.Güven tek kullanımlık bir şeydir .2 .kezini yakalayınca affetme artık çünkü nasıl olsa beni her türlü affediyor diyerek yine yine yapıyor çünkü bu karaktersizlik kontrolsuzluk sorunu .

Hahahahah ya güldüm kusura bakma ama küçükken babalara “ arkadaşın sigarası annesigil kızmasın diye bana verdi” denir ya heh onun gibi bir yalan olmuş.Daha evliliğinizin en güzel yıllarındayken bile bu boku yiyen sen yaşlanmaya başlayınca ne boklar yer düşün. sıkılmamışsın evlilikten,yeni bebeğiniz olmuş daha çok ilgilenip sevilmen gereken zamanlarda aldatılmışsın kardeşim.Kadın iyi kadınmış vallahi yüz verse neler olurmuş neler.

Evet aldatmış. Aldatmak illa cinsel ilişkiye girmek değildir.

Fasa fiso her zaman bir bahaneleri vardır. Bizim erkekler evlenince hala bekar kafasinda yaşıyor. Bir türlü evli erkek moduna giremiyorlar. Bu böyle duyduğum kaçıncı vaka. Sen duruldugunu sanırsın ama kapıdan çıkınca nereye gittiği yine muamma

Daha çok çıldırırsın sen bu kocayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…