Aldatildim mi?

Kendi degil esimin yakin bir arkadasi ara sira onun facebookuna girip kadin arkadaslarinla yazistigini dedi. Herseye yemin etti, inandim.
Artık adamın gözünde bunlara inanacak kadar bile saf birisin.
Ne denir ki? Bir kere anladı, yatakta bassan 'aaa sen sandım' dese inanacak kadar korkuyorsun boşanmaktan. Daha da bu adam iflah olmaz
Geçmiş ola

Şu kısma nasıl inanabildin bilmiyorum. Bu arada kadın pek ilgisiz sayılmaz. Kestirip atmamış yeşil ışık yakmış her an her şey olabilir. Tek söyleyebileceğim yeminlerine verdiği sözlere inanma. Bana göre aldatma sayılır. Güveni bitirmiş. Artık eşine hiç güvenemeyeceksin ve güvenmemelisin de malesef.

Bağırıp çağırıp yanında kalmaya devam ettiğiniz için bir süre sonra amma abarttin diyerek üste çıkmaya baslayacak ki başlamışta. Ayrılma kararınız yok sanıyorum en azından artık dillendirmeyin.

Aldatma sayılır, aldatmadır. Sizin affettiğinizi görünce pişkin piskin üste çıkmaya çalışmış. Siz aynı şekilde bir erkekle yazışsaydınız onun tepkisi ne olurdu? Abartı mi olurdu sizin gibi davranması yoksa daha mi siddetli olurdu siniri. Kolay kolay kimseye boşanin demem ama kadın yüz verse her şeyi de yaparmış "eşiniz"

Sonuna gelemedim bile. Basbayağı bariz gururunuzu ayaklar altına ala ala aldatmış. Bile bile kadınla yüzleşmek çok gereksiz olmuş. Kendinizi çok kötü bir konuma sokmuşsunuz mesajları bile bile goz göre göre konuşarak.

Madem susup affedeceksiniz bildiğinizi herkesin gozune sokmayın bari.

Cok haklisiniz burda ki yazilanlari görünce gözlerim acildi ne saf salakmisim.. evden kovdum demin

cok haklisiniz kendimi gerizekali gibi hissediyorum o durumda insan ne yapacagini bilmiyor böyle sasiriyor iste.. kabullenememisim demek olanlari

Evden kovdum simdi telefonda yine yalvariyor
3 aylık bebekle cok zor biliyorum. Sana kocamn sarılıyorm açma telefonlarını muhattap olma. Ben olsam kapı kilidini de değiştirirdim kafasına göre gelemesin. Çocukla ilgili acıtasyon yaparsa da yeme sakın. Cocuğunu cok düşünseydi böyle adilik yapmazdı. Destek olacak kimsen var mı kardeşin vs. çağır yanına kalsınlar seninle.

Okadar haklisiniz ki gözlerim acildi burda hic farkinda degildim yaptigim salakliktan! Evden kovdum gidecek yeri yok arabada uyuyor simdi

Eşin de Gidip o sırada arkadaşını aramıştır, işte eşim seni ararsa bunu bunu söyle tamam mı kanka demiştir.. Bir takım tipik yalanlar.
ahh!! Üzgünüm güven zedelencek davranışta bulunmuş aldatmakta öyle değil mi birdaha güvenemezsin

Tesekkür ederim sarilisini hisseder gibiyim kardesim evin anahtarini aldim gelemiyor simdi arabada uyuyacak. Telefonlarida acmayacagim bundan sonra. Okadar haklisin ki demin telefonda agladi cocugmuz var yapma dedi sans ver diye yalvardi. Dedim cocugumuzu düsünseydin yapmazdin dedim. Cocugu annemlere biraktim hic birseyden haberleri yok bende evde tekim kendimi cok kötü hissediyorum ama su an o bebege bakacak durumda degilim deli gibiyim

Cok pismanim evden attim simdi arabada uyuyor. Herseyin farkina yeni vardim

Artık adamın gözünde bunlara inanacak kadar bile saf birisin.
Ne denir ki? Bir kere anladı, yatakta bassan 'aaa sen sandım' dese inanacak kadar korkuyorsun boşanmaktan. Daha da bu adam iflah olmaz
Geçmiş ola
nasil inandim bende bilmiyorum arkadaslar cok aci ve gercek konusuyorsunuz ben o anda ne yaptigimi bilmiyordum kac gündür ne yiyip ne iciyorum yasayan ölüyüm sanki anca anladim basima gelenleri evden kovdum simdi kabul etmeyecegim olanlari

Hala olayın şokundasın kim olsa kendine gelemez. Arkadaşn dostun var mı çağırsan yanına yalnız kalma bence anlat birine utanması gereken sen değilsin.

Kocanız, dostum dediği adamın sevgilisine mi sulanıyor? Bu mu daha iğrenç söylediği yalanlar mi, karar veremedim. Yani kadın tamam gel, sevişelim dese eşiniz sizce kabul etmez miydi? Erkeklere göre işler o raddeye gelmediyse aldatma sayılmıyor herhalde kk'den bunu anladım.. şimdi olayın sicakligiyla eşiniz birkaç ay bir şey yapmaz ama büyük ihtimalle sağlam bı bedel odetmezseniz yine devam ettirir. En azından bir süre ailenizin evine gidin. Noluyor bu evli erkeklere anlamıyorum, neyin doyumsuzlugu bu, neyin abazaligi ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…