Aldatildim mi?

Uzun yazıp geçmişe dönmek istemiyorum buna benzer bşy başıma geldi ama eşim evli olduğunu saklayıp konuşuyorlar 2 ay falan o sırada yakaladım mesajını. Eşim buna benzer bahane söyledi. İnanmadım kızı aradım kız abla evli olduğunu demedi dedi kız haklı. Eşimle 2 hafta boyunca aynı yatağa girmedim sonrada şehir dışına çıkıp çalıştı 2 3 ay boyunca o sırada hep ağlardı hep ama benden özür dilemedi hiç ben Allaha yanlış yaptım diye ağlardı utandığı için yemek yemezdi. Çarem olmadığı için affet ama unutma moduna geçtim. Arada yine şehir dışına çıkar gelince tlfnda pis pis sitelere baktığını görürüm önceden hesap sorardım oda saçma saçma bahane üretildi. 1 ay önce falan görüntü sohbet sitesi indirme gibi bşy yapmış gördüm açıp verdim ftldnu eline ben bşy yapmadım dedi.. Bende ben artık takmıyorum dedim. Ve hayatıma devam ettim. Elbette güven sevgi tamamen yok. Üstünden 4 yıl fln geçti s hala ona karşı soğuğum ve hala unutamıyorum. Sadece Allah 1 dediğine inanırım böyle işte

Merhaba arkadaslar, aldatildim mi.. neye ugradigimi anlayamiyorum. Lütfen sizin yorumunuza ihtiyacim var.. kimseyle paylasamiyorum derdimi. Esimle iki senedir evliyiz ve güzel bir evliligimiz var aslinda. Ara sira tartismalar oluyor ama günün sonunda birbirimizden hic vazgecmedik. Üc ay önce bir bebegimiz oldu. Hersey iyi gittigini saniyordum. Bir gün esim ise giderken telefonunu evde unuttu. Normalde asla telefonunu kurcalamam ama o gün elime alip bakmak geldi. Watsap mesajlarina girdim önemli birsey yoktu. Sonra facebookda mesajlarina girdim ve bir bayanla bir ay önceki konusmasini buldum. Bizimkisi bu kadina bildiginiz malesef baya sulaniyor, iltifatlar ne kadar güzel oldugunu söylemeler felan. Kadin mesajlarina pek ilgi göstermiyor. Ve diyor sen evlisin bu yüzden sana cok yazmiyorum. Esim soruyor ona evli olmasaydi nasil olurdu diye ve kadin farkli olurdu diyor. Sonra esim bir gün birbirilerini bulacagini söylüyor. Kadin bakalim diyor.. yani pek ilgili degil konusmalari ve birazda saka tarzinda geciyor gülücüklu flört tarzinda bir konusma. Ama bu ya evli olmasaydim lafi bana cok koydu. Bu kadin onun eski isyerinden eski bir is arkadasi. Konusmanin basinda kadinin su an iliskisi olup olmadigini sordu ve kadin ilisikisi olmadigini söyledi. Bunlarin konusmasi facebooktan toplam bir hafta felan sürmüs. Benimkisi eski isyerine ara sira selam vermeye ugrar son gittiginde onada sormus gelip gelmeyecegini. Isyerinde öteki is arkadaslariyla hep beraber cay iceceklermis onun gelip gelmeyecegini sormus. Kadin o gün erkek arkadasiyla bulusacagi icin gelmeyecegini söylemis. Yani kadinin sonradan erkek arkadasi oluyor. Bunun üzerine sohbetleri devam etmiyor. Meger bu kadinin erkek arkadasiyla birgün beraber birgün ayri durumlari varmis bir küsüp bir barisiyorlarmis. Ben bu yazismalari gördügümde sinir kirizi gecirdim. Esimi arayip hemen eve gelmesini söyledim. Eve gelen esime tekme tokat girisdim sinirlerime hakim olamadim. Durumu cok yanlis anladigimi söyleyen esim o kadinin eskiden bir dost oldugunu dedi ve onun erkek arkadasinida tanidigini söyledi. Hatta kizi erkek arkadasiyla bir cok zaman baristirmis. Bu kizin erkek arkadasi kiza güvenmedigi icin esime ona denemesini söylemis. Bende bunun üzerine madem öyle kizin erkek arkadasiyla yüzleselim dedim. Aradan bir kac saat gectikten sonra esim sen sakin ol diye öyle söyledim dedi. Kendi degil esimin yakin bir arkadasi ara sira onun facebookuna girip kadin arkadaslarinla yazistigini dedi. Herseye yemin etti, inandim. Bunun üzerine esimin erkek arkadasini aradim onunla yüzlesmek istedim. Arkadasi itiriaf etti onun ara sira facebookuna girip esimin arkadaslarina sulandigini. Esim yinede cok pisman oldugunu diyip saatlerce yanimda agladiginda inanamadim bu duruma. Madem o yazmadiysa niye okadar pismanlik vardi aglamasinda. Hickira hickira agladi. Üc gün sonra kendi yazdigini itiraf etti ve beni kaybetmemek icin yalanlar söyledigini dedi. Tekrar bagirdim cagirdim tekme tokat giristim. Bana yeminler etti sadece yazistigini ve asla gercek hayatta o kadinla birsey yasamadigini ve kadinin erkek arkadasi onunda dostu oldugunu dedi. Bir anlik salakliktan yaptigini bu hatayi.. benim yinede aklimdan cikmiyor. Olayin üzerinden bir hafta gecti. Hala hergün konusuyoruz bu konuyu. Esim artik cok abarttigimi diyor. Sadece yazismadan ibaret olan birseye niye bukadar takildigimi ve beni asla aldatmayacagini. Olayin üzerinden kadini engelledi ve facebookunu sildi. Ben hala hergün hüngür hüngür agliyorum. Güvenim zedelendi. Iki sayfalik konusmalarini hala didik didik didikliyorum. Bu arada o kadinlada irtibata gectim kendi facebook sayfamdan oda bana aralarinda birsey gecmedigini sadece yazismadan ibaret oldugunu dedi ama esimin ara sira sulanma huyu oldugunu dedi. Esim bunlarin sadece saka oldugunu ve herkesin olayi abarttigini diyor simdide. Ilk günler önümde diz cöküp aglayan esim simdi yaptigi cok önemsiz gibi konusuyor. Ne düsünecegimi sasirdim. Sadece cok üzgünüm. Esim yeminler etti bir daha hic bir kadinla sadece yazisma dahi olsa konusmayacagini. Inanabilirmiyim? Ya kadin ilgi gösterseydi aldatilacakmiydim? Ya bu konusma aldatma sayilir mi? Siz ne yapardiniz benim durumumda?
Aldatmaya çalişmis kadin yüz vermemiş,bence aldatilmiş sayilir siniz

Hanımefendi hala aldatıldım mı diyorsunuz, saf mısınız? Adamın yalanları o kadar dandik ki resmen bağırıyor ben yalanım diye. Belli ki boşanmayacaksınız, susun oturun evinizde. Her gün ağlamaya gerek yok. Kabul etmişsiniz işte, önünüze bakın.

Merhaba arkadaslar, aldatildim mi.. neye ugradigimi anlayamiyorum. Lütfen sizin yorumunuza ihtiyacim var.. kimseyle paylasamiyorum derdimi. Esimle iki senedir evliyiz ve güzel bir evliligimiz var aslinda. Ara sira tartismalar oluyor ama günün sonunda birbirimizden hic vazgecmedik. Üc ay önce bir bebegimiz oldu. Hersey iyi gittigini saniyordum. Bir gün esim ise giderken telefonunu evde unuttu. Normalde asla telefonunu kurcalamam ama o gün elime alip bakmak geldi. Watsap mesajlarina girdim önemli birsey yoktu. Sonra facebookda mesajlarina girdim ve bir bayanla bir ay önceki konusmasini buldum. Bizimkisi bu kadina bildiginiz malesef baya sulaniyor, iltifatlar ne kadar güzel oldugunu söylemeler felan. Kadin mesajlarina pek ilgi göstermiyor. Ve diyor sen evlisin bu yüzden sana cok yazmiyorum. Esim soruyor ona evli olmasaydi nasil olurdu diye ve kadin farkli olurdu diyor. Sonra esim bir gün birbirilerini bulacagini söylüyor. Kadin bakalim diyor.. yani pek ilgili degil konusmalari ve birazda saka tarzinda geciyor gülücüklu flört tarzinda bir konusma. Ama bu ya evli olmasaydim lafi bana cok koydu. Bu kadin onun eski isyerinden eski bir is arkadasi. Konusmanin basinda kadinin su an iliskisi olup olmadigini sordu ve kadin ilisikisi olmadigini söyledi. Bunlarin konusmasi facebooktan toplam bir hafta felan sürmüs. Benimkisi eski isyerine ara sira selam vermeye ugrar son gittiginde onada sormus gelip gelmeyecegini. Isyerinde öteki is arkadaslariyla hep beraber cay iceceklermis onun gelip gelmeyecegini sormus. Kadin o gün erkek arkadasiyla bulusacagi icin gelmeyecegini söylemis. Yani kadinin sonradan erkek arkadasi oluyor. Bunun üzerine sohbetleri devam etmiyor. Meger bu kadinin erkek arkadasiyla birgün beraber birgün ayri durumlari varmis bir küsüp bir barisiyorlarmis. Ben bu yazismalari gördügümde sinir kirizi gecirdim. Esimi arayip hemen eve gelmesini söyledim. Eve gelen esime tekme tokat girisdim sinirlerime hakim olamadim. Durumu cok yanlis anladigimi söyleyen esim o kadinin eskiden bir dost oldugunu dedi ve onun erkek arkadasinida tanidigini söyledi. Hatta kizi erkek arkadasiyla bir cok zaman baristirmis. Bu kizin erkek arkadasi kiza güvenmedigi icin esime ona denemesini söylemis. Bende bunun üzerine madem öyle kizin erkek arkadasiyla yüzleselim dedim. Aradan bir kac saat gectikten sonra esim sen sakin ol diye öyle söyledim dedi. Kendi degil esimin yakin bir arkadasi ara sira onun facebookuna girip kadin arkadaslarinla yazistigini dedi. Herseye yemin etti, inandim. Bunun üzerine esimin erkek arkadasini aradim onunla yüzlesmek istedim. Arkadasi itiriaf etti onun ara sira facebookuna girip esimin arkadaslarina sulandigini. Esim yinede cok pisman oldugunu diyip saatlerce yanimda agladiginda inanamadim bu duruma. Madem o yazmadiysa niye okadar pismanlik vardi aglamasinda. Hickira hickira agladi. Üc gün sonra kendi yazdigini itiraf etti ve beni kaybetmemek icin yalanlar söyledigini dedi. Tekrar bagirdim cagirdim tekme tokat giristim. Bana yeminler etti sadece yazistigini ve asla gercek hayatta o kadinla birsey yasamadigini ve kadinin erkek arkadasi onunda dostu oldugunu dedi. Bir anlik salakliktan yaptigini bu hatayi.. benim yinede aklimdan cikmiyor. Olayin üzerinden bir hafta gecti. Hala hergün konusuyoruz bu konuyu. Esim artik cok abarttigimi diyor. Sadece yazismadan ibaret olan birseye niye bukadar takildigimi ve beni asla aldatmayacagini. Olayin üzerinden kadini engelledi ve facebookunu sildi. Ben hala hergün hüngür hüngür agliyorum. Güvenim zedelendi. Iki sayfalik konusmalarini hala didik didik didikliyorum. Bu arada o kadinlada irtibata gectim kendi facebook sayfamdan oda bana aralarinda birsey gecmedigini sadece yazismadan ibaret oldugunu dedi ama esimin ara sira sulanma huyu oldugunu dedi. Esim bunlarin sadece saka oldugunu ve herkesin olayi abarttigini diyor simdide. Ilk günler önümde diz cöküp aglayan esim simdi yaptigi cok önemsiz gibi konusuyor. Ne düsünecegimi sasirdim. Sadece cok üzgünüm. Esim yeminler etti bir daha hic bir kadinla sadece yazisma dahi olsa konusmayacagini. Inanabilirmiyim? Ya kadin ilgi gösterseydi aldatilacakmiydim? Ya bu konusma aldatma sayilir mi? Siz ne yapardiniz benim durumumda?
Aldatmis iste kadın gel.dese gidecekmiş yani başka bir kadın gel diyebilir güven bitti artik işiniz zor bebeğe üzüldüm size de üzüldüm ekonomik olarak ozgurseniz bi kenara bi şeyler atin çok sürmez bu adamla.

Aldatıldığınızı öğreniyorsunuz günlerce eş kişisiyle aynı evde kalıp ağlıyorsunuz, tamam boşanmayacaksınız ama bari blöf olarak bir evi terk etseydiniz aile bireylerine anlatsaydınız yani aldattı tamam oldu bitti gibi olmuş. Zaten adam da bunun rahatlığını yaşıyor. Çok üzgünüm sizin adınıza..

Gerçekten merak ediyorum, eşinizin söylediği yalanlara 5 yaşındaki çocuk inanmaz o kadar ki saçmalamış. Bence inanmak istemişsiniz, bu yalanlara inanan kadınların var olduğuna inanmak istemiyorum . Arkadaşım yazdı, kızın sevgilisi istediği için yazdım vs. sacmalamis eline yüzüne bulaştırmıs. Diyelim ki oyle o zaman da eşiniz çok karaktersiz bir adam olur, hesabindaki kadın arkadaşlarına erkeklerin yürümesine izin vermesi çok iğrenç.
Esiniz her halükarda pislik biri, yeni doğum yapmış ilgiye en çok ihtiyaç duyduğu anda karısını aldatan bir yaratık. Size etmesi gereken iltifatlari başkasına etmiş, benim için boşanma sebebi, sizin bosanacaginizi sanmıyorum çok uzun zaman süründürün bari canını çıkarın

Bilmiyorum belki yakistiramadim. Inanmadim aslinda ama öyle büyük yeminler edince kafam karisti daha dogrusu. Iki gün boyunca rahat birakmadim cünkü dedikleri benimde icime sinmedi ücüncü gün en sonunda dogrulari söyledi. Gereckten evli ve cocuklu olmasam hemen ayrilirdim. Barismadik hala bir yol bir cözüm bulmaya calisiyoruz ama isin icinden cikamiyorum kendimi cok caresiz hissediyorum. Aglamaktan baska birsey yapamiyorum.

Aldatıldığınızı öğreniyorsunuz günlerce eş kişisiyle aynı evde kalıp ağlıyorsunuz, tamam boşanmayacaksınız ama bari blöf olarak bir evi terk etseydiniz aile bireylerine anlatsaydınız yani aldattı tamam oldu bitti gibi olmuş. Zaten adam da bunun rahatlığını yaşıyor. Çok üzgünüm sizin adınıza..
Anlatmaya utandim. Basima böyle birsey gelmesini kendime yakistiramadim 😔

Bilmiyorum belki yakistiramadim. Inanmadim aslinda ama öyle büyük yeminler edince kafam karisti daha dogrusu. Iki gün boyunca rahat birakmadim cünkü dedikleri benimde icime sinmedi ücüncü gün en sonunda dogrulari söyledi. Gereckten evli ve cocuklu olmasam hemen ayrilirdim. Barismadik hala bir yol bir cözüm bulmaya calisiyoruz ama isin icinden cikamiyorum kendimi cok caresiz hissediyorum. Aglamaktan baska birsey yapamiyorum.
Evden gondersenize bir sure. Gitsin burnu surtsun en azindan. Bosanmayacaksaniz bile bunu yapin. 3 aylik bebekle cok zor biliyorum. Size destek olabilecek kimse var mi?

Sormanız hata düpedüz bodozlama yürümüş kadına aldatılmışsınız şuan kadın yüz vermemiş yapamamış ilerde faaliyete geçirdiği ilişkileri de olur bebeğiniz de varmış gerçekten üzüldüm, keşke affetmeseydiniz.

Siz eşinize inandiginiz için adam da yuzsuzluge vurmuş artık çok uzattın falan diye, birde pişkin. Ayrıca yemin eden insanlar en çok yalan soyleyen insanlardır. Yemin edene asla inanmam. Bosanmayacaksiniz evi terk edin sizi kaybettigini hissetsin o duyguyu yaşatın yoklugunuz ile yuzlessin, bazı erkekler böyledir evdekini garanti görür hiç gitmeyecekmis gibi. sizin ve çocuğunuz yüzüne hasret bırakın. Blöf yaptığınızı kesinlikle hissetmesin, ailenizle muhatap olsun kendinizi ve çocuğu birkaç ay göstermeyin eğer sizi seviyorsa kapıda köpek olur eğer bu durum işine gelirse sizi sevmeyen adamdan boşanmis olursunuz. Zor ama etkili bir çözüm

Bu adamda ki beyni kuşa taksan ters uçamaz o derece salak. Mesajları silmeyi akıl edecek beyni bile yok. Şiddete karşıyım ama ellerine sağlık. Boşanmayacaksan evden at kapını kilidini değiştir bi süre evine, yüzüne hasret kalsın bedelini ödet. Erkeklerin klasik manipülasyonudur zaten aman canım bunda ne var çok abarttın vs vs. bu oyunlara gelme at evden defolsn gitsin sonrasına bakarsın.

Ne yapacagimi bilmiyorum piskolojim bozuldu. Yeminler et

inanmadim aslinda ama öyle büyük yeminler etti herseylerin üzerine dedim yalan olsa böyle büyük yemin etmez Allahtan korkar ama yalan yere yemin etmis ☹️
Benim her cumayı kaçırmayan Allah'tan korkan Allah ustune yeminler eden ex sevgilimde defalarca kapıda yatıp sabahlayan herifte böyle boklar yiyip manipule edip affettikten sonra abartma diyodu sonra o kız için beni terk etti hshsjsks erkeklerin hepsi karaktersiz

Tabiki aldatmış.
Kadın yüz vermediği için kıvırıyo.
Kadın gel dese saniye beklemezdi.

Gereckten evli ve cocuklu olmasam hemen ayrilirdim.
Maddi gücünüz var mı? İşiniz var mı? Aileniz arkanızda mı? Eğer bu soruların cevabı olumluysa boşanmalısın eğer olumsuz ise kolay kolay affetmemen lazım ve bunu kendine yedirmen lazım çünkü karşındaki insan seni aptal yerine koyarak empoze ediyor ve kendince saçma saçma yalanlar söylüyor bunları yapan adamın tekrar yapacağını düşünüyorum ve bu durum sizi hep rahatsız edecek belki de hep aklınızda şüphe kalacak.
Ayrıca bu gibi adamlardan her şeyi isteyin aldırın baska kadınlara harcayacak parası kalmasın şereflessin

Baştaki adımlar çok doğru ama devamı gelmemiş. Mesajları gördün, hemen eve gel diye çağırıp korku saldın (harika), eve geldiği gibi tekme tokatlı olay çıkardın (tam kararında) ama devamı yok. Sonraki adım neydi? Adamı cıscıbıl sokağa atacaktınız. Defol git diye evden kovacaktınız. Onun yerine saçma yalanlarla günlerce oyalanmasına izin vermişsiniz. Başkalarına mesaj atmak onları aramak sadece sizin kalitenizi düşürür. Keşke kadına ulaşmasaydınız.

Adam saçma yalanlar uydurmuş bikaç yemin biraz gözyaşı ve hıçkırık çeşnisiyle süslemiş. Bunun devamında yüzsüzlük var. “Amma uzattın yeaaa, naptıkk sanki yeaa” aşaması var sırada. Bu aşamadan sonra bi duraklama dönemi sonrasında tekrar aldatılma.

Acilen tekme ister eşinizin poposu. Atınız.

X