Aldatıldım mı,unutamıyorum

Yani pesss.
Hala seviyorum,o da beni seviyor diyorsunuz .
Nerden bu genişlik sorarım size.
Eşiniz sizi aldatmış . Beraber gezmiş , eğlenmiş , ve emin ol beraber de olmuşlardır .
Sen hala düzeltme peşindesin .
Madem boşanmayacaksın ozaman bunları kafana takma . Üzerinde durma .

+1000.. tamda söyleyeceklerimi yazmış arkadaş..
Madem boşanmak istemiyorsun bu çöküştendende kurtulman lazım çocuklara yazık ayrıca eminim onlarda etkileniyorlar evin içindeki soğuk havadan.

Hepiniz çok haklısınız

Bunlar bana acı bir ders olsun
Ve bu söyledikleriniz olacağı varsa olur bir daha karşılaşmamda bana öncü olsun

Ben hayatımda herkes için hep iyi niyet güden hep iyi tarafından bakan her ama her söze İnanan kibar tabirle saf ve temiz düşünen ama gerçek hayattaki karşılığı süzme salak biriyim

Kendimin edemeyeceği kötülüğü başkasına yakıştıramıyorum

Büyük bir bozguna uğradım ve sizin de terslediginiz gibi çok hafif kaldı tepkilerim
Ama birine yorum yaparken kolay yaşarken bilemedim napacagımı

Açikçasi bu duruma cok üzüldüm Rahmetli Ananemin bir lafi vardi bekara hanim bosamak kolay diye .Oncelikle siz ozelsiniz ve herseyden once annesiniz .Esiniz ne yazik ki yanlis hemde cok yanlis yapmis.Degerlisiniz Empati kuruyorum suan basima gelse ki cocugum yok .Arkamda beni desteklyecek bi ailem yok kesinlikle sahip cikarlar ama ben zaten birazda kurtulmak icin evlendim .Geri doner miyim bilmiyorum.Ama Sartlarim elverisliyse bunu kendime yapmazdim.Rabbim yardimcinzi olsunn.

oyle cok kııyorum kız boyle adamlara guzel bır aılesı onu seven bır karısı varken neden baskası neden neden anlayamıyorum ama bunu ıcten ıce yasamaktansa konusup comek ve bu olayı kapatmak gerekır senı sevıyosa ve gercekten dueldıyse bır sans verılebılır ama bu durum duzelmeyecekse bununla yasamanın bır anlamı yok pıslık ahlaksız kadınlar var bu dunyada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…