Aldatıldım mı ?.. Neler oluyor .....

Aferim eşinize benim eşimde aynı tepkiyi vermişti
Zaten fazla söze gerek duymadan insan kaç yıllık hayat arkadaşını tanımazmı yalanmı gerçekmi tek hareketinden anlarım ben

Aferim eşinize benim eşimde aynı tepkiyi vermişti
Zaten fazla söze gerek duymadan insan kaç yıllık hayat arkadaşını tanımazmı yalanmı gerçekmi tek hareketinden anlarım ben
Bende öyle eşimin yeri geldiğinde mesela şunu yap deyip yapmadığı yalanını bile beceremeyen bir adam :)Rabbim hepimizin huzurunu daim etsin kötülere fırsat vermesin tüm dünya için hep iyilikler ile dolu olsun çok sağolun.

Yıllar önce böyle bir manyak da bana dadanmıştı. Telefonu açar açmaz "rezil kadın utanmıyor musun evli çocuklu bir adamla birlikte olmaya" dedi. Tehditler, küfürler. Ne kadını tanıyordum ne dediği adamı. Birkaç kez aradı. En son aradığında seni mahkemeye vereceğim dedi. Buyur ver dedim. Sonra sesi soluğu kesildi.

20 yaşındaydım, bırak evli adamı bekar sevgilim bile yoktu o dönem. Oluyor böyle saçmalıklar. Aldatıldığınızı sanmıyorum.

Esiniz tamamen masum yaa yazik nasilda uzulmustur,boyle yussuzler yuzunden kimbilir kac yuva dagildi..
Allah yuvanizda mutlulugu huzuru daim etsin insallah,boylelerine firsat vermessin rabbim!

Cok karisk bos yere kafaya takmayin bence esiniz sizi aldatmiyor tabikide ama sizde konu uzerinde fazla durup eşegin aklna karpuz kabugu dusurmeyin

Her şeyi geçtim adam 6 senedir 1 kez bile annesinde kalmamış. En iyisi eşinizin telefon dökümlerini çıkarın sonra sessizce unutmuş gibi yapıp takip edin hareketlerini başkasının üstüne bir hatta kullanabilir.

Çünkü kayinvalidem ile karşılıklı oturuyoruz ve aramız çok iyi genelde eşim ile gideriz bensiz tek gitmez gitme gereği duymaz 10 kardeş oldukları için genelde haftada bir gideriz toplanıriz. İlla annesinde mi kalmalı bir adam ?.. Sonuçta ben evdeyim neden gidip kalicak ki ?.. Başka hat olsa sanırım yakalardim çok fazla ani gitmelerim olmuştur, çok kurcalamisimdir sizce olsa karşıma cikmazmiydi özellikle son 3senedir zaten sürekli birlikteyiz o yüzden birde, geç saatlerde buluştuğunu söyledi bayan ama benim eşim şuana kadar 9da eve gelmemiştir 7de gelir, 5de , 6da ama 9da gelmemiştir dedim daha önceki yazımda da biraz asosyal bi adam. Herşeyi benimle yapmayı seven biri. Teşekkürler yorum için dediğiniz gibi yinede gözüm üstünde olucak.

Evet bugün anladım gerçekten ortalık manyak dolu herkes birbirinin huzurunu kaçırma derdinde. Çok teşekkür ederim sağolun yorum için.

Cok karisk bos yere kafaya takmayin bence esiniz sizi aldatmiyor tabikide ama sizde konu uzerinde fazla durup eşegin aklna karpuz kabugu dusurmeyin
Yok ama işin peşini bırakmayı düşünmüyorum en azından hesabını sorucam yaşı küçük değil kendine gelsin o bayan öyle kafasına göre hareket edilmeyeceğini bilsin. Çok teşekkür ederim sağolun.

Ne davası açması yahu?
Mahkemeleri böyle saçma şeyler için meşgul etmeyin bence..

Aldatılmamışsınız sadece saçma bir diyalog ve yanlış anlaşılma yaşamışsınız o kadar..

Ne davası açması yahu?
Mahkemeleri böyle saçma şeyler için meşgul etmeyin bence..

Aldatılmamışsınız sadece saçma bir diyalog ve yanlış anlaşılma yaşamışsınız o kadar..
Ama sizce de çok terbiyesizce degilmi bu kadar basit değil işte benim yerimde başkası olsa belki resim falan atmasa, eşi eve geç gelen biri olsa direkt aldattı diyebilirdi. Gözünü böylelerinin korkutmak lazım bence. Çok teşekkür ederim sağolun, sizde haklısınız ama inanın bugün o kadar zor bi gün yaşadım ki ...

E o diil demiş işte daha ne söylememizi bekliyorsunuz

Anlamadım?.. Bana dediği şey artık umrumda değil sonu ne olursa olsun ismini dedi ona mesaj attım karına herşeyi anlattım diye ?.. Saflık derken ?..

karınıza mı dedi karına mı dedi.
iki ifade çok farklı ve önemli.
eğer karınıza mesaj attım diye adama mesaj attıysa salladığı aşikar. zira 1 sene sevgili olduğu kişiye kimse siz diye hitap etmez.
eğer ilk mesajınızda yazdığınız gibi karınıza dediyse evet saf oluyorsunuz. basbayağı kadın yalancı.

Bana genelde onun ismini değilde eşiniz ile ilişkim var, eşiniz ile vs.gibi konuştu. Şimdi birşey diyimmi karınıza mi karinami dedi hatırlayamıyorum ne desem yalan olur. Sadece şunu kesinlikle dedi eşine ismini diyerek herşeyi anlatacağımı söyledim diye mesaj attığını söyledi karına karınıza kısmını hatırlamıyorum karınıza karına kesin ama hangisi hatırlamıyorum o kadar çok konuştum ki hem stres hem sinir hem şaşkınlık hepsi bir arada hala kafam davul gibi ...

Takipte kalın. Burada ne konular okuduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…