Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Aaa delilere bak. Hiç utanma arlanma da yok.

Ben size salak gibi hissettirecek ne yaptim bilmiyorum ki, ne olduysa onu yaziyorum, neye ihtiyacim varsa onu soruyorum. Ama sizin bu kadar hassas bir konuda bile "ama sen esinle yemek bile yemiyorsun" demenizi anlamiyorum.
Cunku hem konumuzla hicbir alakasi yok, konuya hicbir faydasi yok.
Hem de bu tarz yorumlardan sonra bin tane carpitilmis yorum geliyor, siz bunu yaziyorsunuz size yorum yapan kisi evet kocasi yemek yemesin diye agzini kapatiyormus diyor.
Ona yorum yapan, bu uye zaten kocasindan kacmak icin kendini zindana kapatip orada yemek yiyormus diyor.
Anlatabiliyor muyum? :)
Ben de kiziyorum o zaman.
Busra'ya odaklanacaksaniz, bir tavsiyeniz var mi?

Adam sinyali vermiş, ayrılmak istemiş aslında. Bir erkek ayrılmak istiyorsa ilişkiyi devam ettirmenin hiçbir anlamı yok. Sevgi, aşk bitmiş, gözü artık başkalarında demek zaten erkeğin ayrılmak istemesi.
Arkadaşınıza üzüldüm ama terapi almalı. Çok tehlikeli düşünceler içinde. Eski sevgilisine bağımlılık çalıştırmış. Anne ve baba yokken en yakınındaki sevgilisinden sevgiyi, ilgiyi almış. Aslında o yüzden bu kadar zor geliyor. Teselli edip, onu terapiye, psikiyatriye yönlendirmeye çalışın. Beraber kısa bir tatil ayarlayabilirsiniz belki kafası dağılır. Başka yapabileceğiniz bir şey yok malesef.

Acılar ve kötü zamanlar da bize ait, illa ki teselli etmek edilmek zorunda değiliz. Bu süreci en az hasarla atlatma yıllarını yine kendisi bulacak ya da profesyonel destek alacak.. Sizde onun durumuna seçimine yanında olarak dinleyerek yalnız hissettirmeden destek olacaksınız hepsi bu.. Kahraman ve kurtarıcı psikolojisine girmeyin

Ya arkadaşım, kocanla birlikte yemek yemediğini sen söyledin.Tonlarca eleştiri geldi evliliğine dair, ben mi çarpıtıyorum şimdi. Neyse konumuz Büşra, boşver gitsin.Senin evlilik normların beni hiç ilgilendirmez.

Bilemiyorum kafamda canlanmiyor bu.
Insanin ici almaz sarilmayi falan. Bence erkegi kadini yoktur da vicdanla ilgili herhalde ya da karakter...
Yok erkeği kadını var. Kadının sevmediği adamla sevişirken içi almaz ama erkeğin sevişmesi için kadının nefes alması yeterlidir.
Tahin Helva çok güzel yazmış üstte. Nice aldatan adamlar var eşlerini de boşamıyorlar. Çok mu seviyorlar? Hayır. Maksat düzenleri bozulmasın.

Allah sizin dilinize düşüreceğine tuvaletin deliğine düşürsün.
Willyy arkadaşın da abartmasın ya hu altı üstü sevgilisi aldatmış ne bu dram. Dünyada her gün aldatılan binlerce insandan sadece biri. Her an hepimizin başına gelebilir çok normal bir şey. Allah başka dert vermesin. Yani sen de gerçekten üzülüyorsan üzülme bu kadar üzülecek başka derdin mi yok.

Arkadaşınızın ve sevgilisinin yaşadığı şehre gidip arkadaşınıza veya evlerine değil de sevgilisinin iş yerine uğramak tuhaf değil mi? Konu bana hic geçmedi
Tum konudan bunu mu cikardiniz? :) O sehre bir dugune katilmak icin gittim, gunduz ikisi de calistigi icin evlerine degil X kisisinin ofisine ugradim bir kahve ictim. Hem de ziyaret ederim diye dusundum.
Siz sormadan ben soyleyeyim Busra'nin ofisine gitmedim, cunku o gun full terapileri vardi ve gunduz hic zamani yoktu.

şimdi de düğün çıktı. alla alla en başta yoktu bu detay kızlar dikkat edin.

kimin düğünüymüş o

Ay amin! :)
Abartiyor mu bilmiyorum ama gercekten cok dagildi, hic boyle gormemistim onu.
Insan bir seyi yasarken normallestiremiyor herhalde.
Ben gercekten cok uzuluyorum, belki cok icsellestirdim arkadasimi sevdigim icin bilmiyorum.
Bir tavsiyeniz var mi durumu daha iyi idare edecek?

Nerden tutsam elimde kalıyor o kadar çok tutarsızlık var ki konularinda. Saçma detaylardan herhangi birisi.

Tesekkur ederim tum tavsiyeleriniz icin. Benim de aklima kisa bir tatil geldi, planlamaya calisacagim.
Evet keske ayrilalim dediginde hemen ayrilsaydi, ama insan sevdiginden kolay vazgecmek istemiyor galiba. Bir de birlikte yasarken kolay olmadi kabul etmek galiba.

Benim anlamadığım 1 kere gördüğünüz kızı sosyal medyadan nasıl bulup eklediniz? üstelik soyadını bildiğinizi de sanmıyorum. Büşra'ya gelince adam zaten artık onu sevmediğini, ayrılmak istediğini söylediği halde adamı bırakmamış. O yüzden olanlara şaşırmadım.

Sözün özü “insanlar aynı evde yaşarken aldatılıyor” olabilir mi?
Ezcümle uzak mesafeler çok daha dikkat etsin.
Büşra bi de bayıl istersen. Adam karaktersizmiş, ayrılıp ne halt yiyecekse yememiş her şeyi aynı anda istemiş. Senden ayrılmadan söz yapmış adam. Kurtulduğun için sevin. O evden ayrıl kendine anısı olmayan bi ev bul. Bi süre arkadaşlarınla takıl evlerine git yalnız kalma, tatile gidin.

Olay doğruymuş diye baz alıp fikrimi yazayım. Anlıyorum arkadaşınıza yardımcı olmak istediniz ama insanların ikili üçlü ilişkilerine karismayi doğru bulmuyorum. Hadi suphelenir x kişiyi kenara çeker, arkadaşım bak böyle bir şey sezdim belli ki kafan karışık ama rica ederim olay çirkinlesmeden otur bu kişilerle konuş ve çöz sorunu derdim. Öyle gizli hesaplarla eklemek, kıza hemen haber vermek falan çok fazla bir müdahale. İnsanların açık ilişkisi olabilir, aldatildigini bilip kendisini seçecek diye ümit edip devam ediyor olabilir, sevgilisi değil 3.kisiler tarafından ifşa olduğu için gururuna yediremeyip kendisine ya da karşıdakine bir şey yapabilir. Bu kadar müdahale fazla.

Ayrıca hepimizin dertleri var ve sağlıklı olan bir yas süreci geçirmek zaten. Siz naparsaniz yapın o yas durumu olacak ve olsun da. Başka bir insanın derdine bu kadar dahil olmak ve müdahale hissi de bana sağlıklı gelmedi. Siz kurtarıcı rolüne girmişsiniz ama gerek yok. Başkası için bu kadar üzülmeyi hic mantıklı bulmadım ya canınızın hiç mi değeri yok, vaktiniz mi bol, kendi hayatınız mi sıkıcı, birileri üzerinde etkiniz mi olsun istiyorsunuz nedir bence oturup düşünün. Ben kendim aldatıldım şöyle dediğiniz kadar perisan olmadım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…