Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Iyiyim tesekkurler, siz nasilsiniz?
Son zamanlarda pek bakamadim konulara, isler yogun :)
Eminim cok guzel bir konu beni size hatirlatmistir.

Yok oyle degil bir konuyu okurken altta eski konular cikiyor ya en altta senin konun cikti oyle aklima geldin. Iyi olmana sevindim.

Arkadaşımla çok samimiyiz. Yaptığı hataları benden gizleyen biri değil. Ters bir şey olsaydı mutlak anlatırdı diye düşünüyorum.
Sevgili oldukları dönemde çocuk ona karşı çok ilgiliydi bu yüzden hiç bir hareketini sorgulama ihtiyacı hissetmemiş. Dediğine göre kızı engelleyeceği gün buluşmak istemiş. durmadan kıza sarılıyormuş. Arkadaşım da Hayırdır neden bu kadar sarılıyorsun yoksa benimle vedalaşıyormusun diye şaka yapmış. oda ne alakası var özledim seni demiş. Meğer gerçekten vedalaşıyormuş. Bu son hareketi dışında dikkatimi çeken hiç bir şey olmadı diyor." Sonra zaten ortadan kayboldu. onu yakın bir arkadaşına ulaştık. arkadaşı her şeyi anlattı. Uzun zamandır aldatıldığını ve beyfendinin düğün hazırlığı yaptığını bu şeklide öğrendik.

yüksek ihtimalle dılarda her b.ku yiyip ailenin bulduğu el güya değmemiş kızla evlenen tipler

Cok acimasiz, bu kadarini anlayamiyorum. Umarim arkadasiniz daha iyidir atlatmistir bu durumu

Karaktersiz bozuk bir adam icin bir damla gözyasi dökmesi bile yazik defetsin hayatinin her kösesinden biter sevgiside öfkeside acisida sizida

Bence arkadaşınız aldatılmamış, aldanmak istemiş. Ayrılalım diyen birini, geçici bir şeydir diye ikna ederseniz, sonucun bu olacağını bilirsiniz. Arkadaşınız belki çocuğa psikolojik baskı yaptı, çocuk kıyamadım dediğine göre.
Psikologla görüşmek istememesinin sebebi de bu muhtemel. Bazı gerçeklerle yüzleşmek istememek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…