Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Vala erkekler bizim sandığımız kadar tekdüze canlılar değil. Sevmediği halde seviyormuş gibi yapıp, yiyip içip sevişip zamanı geldiğinde hiç sevmemiş gibi çıkıp gitmeyi çok iyi biliyorlar.
Tekdüzeyiz, yemeğimi ver kumandamı ver sana canımı veririm diyorlar kandırıyorlar.🤣

Vala erkekler bizim sandığımız kadar tekdüze canlılar değil. Sevmediği halde seviyormuş gibi yapıp, yiyip içip sevişip zamanı geldiğinde hiç sevmemiş gibi çıkıp gitmeyi çok iyi biliyorlar.
Ah evet o kadar esini aldatan erkek, yakalanana kadar gayet normal hayatına devam edebiliyor. Sevdiğinden değil var düzen devam etsin, rahatı bozulması, ihtiyaçları karşılasın diye.
Yeni bir şey değil bu.
Ama Büşra yaşayınca anlaşılmaz olmuş tabi.

Ben de sizin gibi dusunuyorum. Sevmedigin biriyle nasil ayni yatakta uyuyabilirsin, yemek hazirlayabilirsin, zaman gecirebilirsin... anlamiyorum.
Kocası ile ayrı şehirlerde yaşayan, ayrı zamanlar da yemek yiyen, ayrı zamanlarda tatile giden bir kadın için fazla iddialı bir yorum değil mi bu Willy, ya yazmayayım diyorum ama şeytan dürtüyor işte😐.

Ailenin Busra'dan haberi var, gecen yil yuz yuze tanistilar onlari ziyaret etti, Busra ile birlikte yasadiklarini da biliyorlar.
Diger kiz ortaya cikinca aileler tanisinca hic mi demediler Busra nerede ne yapiyor diye... ya da cocuk ayrildik mi dedi bilmiyorum.
Bı arkadaşımın sevgilisinin ailesi 1,5 ay sonra arkadaşımı isteyeceklerdi onu biliyorlardi. Arkadaşım aldatildi aynı tarihte aile diğer kızı istedi

Kocası ile ayrı şehirlerde yaşayan, ayrı zamanlar da yemek yiyen, ayrı zamanlarda tatile giden bir kadın için fazla iddialı bir yorum değil mi bu Willy, ya yazmayayım diyorum ama şeytan dürtüyor işte😐.
Daha ne kadar abartip carpitabilirsiniz merak ediyorum.
Esimle ayri sehirde yasamiyorum, yemegimizi de az once birlikte yedik, tatilimizde yeni bitti birlikteydik. Iciniz rahatladi mi? Bundan sonrasi icin yorum yazmama fikrinizi destekliyorum, seytana bir dur deyin.

Bilemiyorum kafamda canlanmiyor bu.
Insanin ici almaz sarilmayi falan. Bence erkegi kadini yoktur da vicdanla ilgili herhalde ya da karakter...

Bu sorularinizin benim arkadasima nasil destek olabilirim tavsiye ricamla bir ilgisi yok ama yanitlayayim.
Busra ile yillaaar oncesinden universiteden arkadasim, yakin arkadasim.
Sevgilisi ile bahsettigim gibi zamanla gayet samimi dost olduk, esim de pek severdi kendisini, sik sik gorusuruz. Gecen yil cift olarak geziye gittik birlikte, yasadigimiz sehre de gelirler bizimle kalirlar.
Benim is yerine gitmem ise, orada bir dugune gitmistim gunduz zamanim vardi ugradim bir kahveye.

Yorumlardaki bazi arkadaslar konuyu carpitmayi cok sever, esimle ayni sehirdeyiz.
Benim isim ve baska durumlardan dolayi hem Istanbulda hem Ankara'da yasanan evimiz var. Ben isim oldukca Istanbul'a gidip kaliyorum o evde, esim de bazen orada kaliyor, bazen Ankara'da kaliyor. Bazen Istanbul'dan donmek istemiyor.
Farkli bir duzenimiz var. Ayri yasamiyoruz ama ayri kaldigimiz zamanlar da oluyor. Ornek, son 2 aydir Ankaradayiz birlikte Istanbulda bir isimiz yok... vb...

destek olamazsınız ki.
zamanla unutur.ağlayıp sızlayıp öfkelenip acısını yaşayacak sonra geçecek.
sorularıma gelince havada kaldı konu benim açımdan oturtmak için sordum.

Daha ne kadar abartip carpitabilirsiniz merak ediyorum.
Esimle ayri sehirde yasamiyorum, yemegimizi de az once birlikte yedik, tatilimizde yeni bitti birlikteydik. Iciniz rahatladi mi? Bundan sonrasi icin yorum yazmama fikrinizi destekliyorum, seytana bir dur deyin.
Ya bunları daha önce sen yazdın, ben bir tarafımdan uyduruyorum ya.Allah mutluluğunuzu daim etsin, ne diyeyim.Yazmama konusunda söz veremem.Şeytan şu anda benim emrimde😌.

Ah evet o kadar esini aldatan erkek, yakalanana kadar gayet normal hayatına devam edebiliyor. Sevdiğinden değil var düzen devam etsin, rahatı bozulması, ihtiyaçları karşılasın diye.
Yeni bir şey değil bu.
Ama Büşra yaşayınca anlaşılmaz olmuş tabi.
Ben ilk defa boyle bir seyle yakinen karsilastim bana anlasilmaz geliyor. Aldatilma dunyada ilk kez Busra nin basina gelmedi tabi ki ama bu kadar profesyonel aylarca suren bir sey bizi sok etti, yalan soyleyemem.
Cok vicdansizca bir sey.

Ben ilk defa boyle bir seyle yakinen karsilastim bana anlasilmaz geliyor. Aldatilma dunyada ilk kez Busra nin basina gelmedi tabi ki ama bu kadar profesyonel aylarca suren bir sey bizi sok etti, yalan soyleyemem.
Cok vicdansizca bir sey.
Yıllarca aldatılan var yahu. Paralel hayat kuruyorlar resmen, aldatmayı da geçiyor olay.

Oyuncu değişikliği olmuş 89.dakikada gibi bişey.
Aynen katıp aynen , ya arkadaşım boşanma aşamasında kv başka kızi istemeye flnngitmisti ailelerin yaptığı hiç absürt gelmiyor, çoğu için oğluna tüm kızlar feda olsun . İkinci hanım bile layık paşalarına

destek olamazsınız ki.
zamanla unutur.ağlayıp sızlayıp öfkelenip acısını yaşayacak sonra geçecek.
sorularıma gelince havada kaldı konu benim açımdan oturtmak için sordum.
Keske destek olmanin acisini azaltmanin bir yolu olsa, ama hicbir yorum gormedim bu yonde. Tek olay zamana birakip yaninda olmak demek ki.
Umarim yanitlarim faydali olmustur o zaman.

Tesekkur ederim. Gercekten cok yorgunum bininci defa aciklayamayacagim.

Siz yine de seytana pek uymayin, iyi bir seye sebep oldugunu hic duymadim.
Ya Willy'ciğim bak burada insanlara yardımcı olmayı, dertlerini paylaşmayı çok seviyorum ama bazen salak yerine konulmduğumu hissediyorum.O zaman işi dalgaya vuruyorum.Neyse konumuz sen değilsin Büşra, o yüzden ona odaklanalım şimdi.

X