Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Valla arkadaşın psikoloji okumuş biri olarak bununla başa çıkamıyorsa en azından Bi meslekdaşından destek almaya karşı çıkıyorsa boşuna okumuş o bölümü. Önüne baksın yeni aşklara yelken açsın tatile gitsin gezsin tozsun daha kötüsünü yaşamadığı için şükretsin. Altı üstü sevgili yani Bi bağı yok nikah yok çocuk yok aldatılmış artık sevgi de olmaması lazım.

Ben de benzer bir sey yasadim kuzum
sevgilim hep inkar etti elimde kanit yoktu o donem ama hissedersin ya ..
Sonra mesajlasmalarini yakaladim
Ve ayrildim
Sonra defalarca yanima geldi ozur diledi yanlis analdin dedi ama affetmedim
Bu arada diger kiz hala yaziyordu
Ben artik sevgilimi evden kovmak zorunda kalacak kadar beni rahatsiz etmeye devam etti her gun kapiya geliyor ne olur ac konusslim diyordu

Asla barismadim engelledim
Hep pisman olmasini bana yasattjklarini yasamasini istedim
Kandirilmak cok kotu bir his
Biz de beraber yasiyorduj evlilik hayalleri kuruyordumona hep destej oldum maddi manevi
Sonra zamanla icimdeki his bitti..aetik sevniyordum eskisi gibi pisman olmasini hic mutlu olamamasini dilemiyordum hatta onun da mutlu olmasni diliyorum cunku onu gecmiste cok sevmistum ne olu4sa olsun kotu durimda olmasini istemiyorum
Gecenler de cok agir hasta olmus benu aradi ne olur kimsem yok dedi beni aldsttigi zaman oylendegildi tabi yaninda kardesu vardi malum yedekte kzilar vardi hem ben vardim , ama simdi kkmsesi yok ben insanlik yapip evine gittim ve ona corba yaptim ne hali varsa gorsun diyemedim
BEn hala seni seviyorum cok pismanim ne olur dedi yine
Ama ben onu taniyordum artik
Ve zaten yanilmamisim
Kiz aradi ben ordayken eski sevgilim baska odaya gecerej konustu
Ben de sessizce cikip gittim

Insan aldatilinca insanlara guvenemiyor bir daha
Ama vardir bunun da bir sebebi
Ben mesela biraz kendimi dusunmeyi ogrendim

Kendimi sevmeyi ogrendim

Nasi kuzenim diye taniticak ya kizi aileye sokmus kiz aileye girer girmez kuzen busra nallari mi dikecek bu nasil yalan? Arkadasim dese arkadasla ayni evde kalmaca muhabbeti olamaz diger kiz kabul etmez. Ee adam ailemle yasiyorum da diyemez kiz evine gitmek ister mutlaka x kisisinin. X bir erkek arkadasla yasiyorum dese ailesinin de haberi olur saklanamaz. Yani bu hikayede birinin digerinden haberi olmali ki sular durulmus olsun yoksa bu kadar rahat dondurulmez o dolaplar. Atmasyon konu gibi geldi bana. Bi de siz bazi cevaplarinizda olayi cok icsellestirmis gibisiniz ben de sizin oldugunuzu dusundum bas kahramanin...

O kolay ya. Ismini ve nerede calistigini bilse yeter. Googlea fatma × şirketi yaz, biraz scroll, buldun.

Hic zor olmadi. Calistigin kurumun sosyal medya hesabina baktim birkac post begenenlere bakinca direkt buldum.
Adama yapisip birakmadi degil, sorunlarimizi cozelim tekrar deneyelim dedi ve adam da kabul etti. Keske o zaman ayrilsaymis bu kadar aci yasamazdi

Haklisiniz ben de bu soru isaretlerinin cevabini bilmiyorum ki. Aileler bile dahil olmusken aylarca nasil anlasilmadi, diger kiz hic mi evine gelmek istemedi, ya da belki Busra yokken geldi ama esyalar vb var bilmiyorum.
Konu cok sukur benim basima gelmedi ama cok icsellestirdigim dogru.
Yakin arkadasim ve cok yikildi elimden de bir sey gelmiyor. Normalde cok duygusal bir insan degilim ama olanlar cok etkiledi

Sizin de aldatilmaniza cok uzuldum oncelikle umarim siz guzelce atlatmissinizdir.
Aslinda boyle iliskilere mudahil olmak hic tarzim degildir ama herhalde arkadasimi koruma rolune cok girdim once bir ben ogreneyim dedim.
Maalesef arkadasimin annesi babasi da hayatta degil, belki ebeveyn rolune girdim bilmiyorum.
Cok sukur hayatimda bir sikinti yok, isim de basimdan askin ama cok deger verdigim yakin oldugum birisi o yuzden kendi basima gelmis gibi uzuldum.
Yapacak bir sey yok deyip kenara cekilemedim bunu da arkadasligimizin derecesine bagliyorum

Büşra ilk ayrılık isteğinde tamam deseydi bunları yaşamazdı.

Bu da Büşra'ya ders olsun. Bir daha ayrılmak isteyen sevgilisi olursa direkt tamam desin ve hayatına baksın.

Ama cok enterasan değil mi büşrada X kişisinin dükkanına gidiyormuş yani bunlar hiç mi sarılmıyor ya da hiç mi aşkımlı canımlı konuşmuyorlardı? Bence diğer kızın haberi vardı ama büşra anlatınca ilk kez duymuş gibi yaptı diye düşünüyorum

Ben hala sizin takip isteginizi kabul etmeyip fake bir hesabi nasil kabul ettigindeyim.Allahin hikmeti herhalde :)

Daha önce sebepsiz bir yere bi kadını kötüleşmişti iş yerinde hiç profesyonel değildi.

Kolpa sıkıyor da arada o varoşluk belli oluyor. Ben mesela üşenirim fake hesap aç sonra istek at, normal insan yapmaz bunu.

Aynen öyle arkadaşın sevgilisi için deger biri benim sevgilim için yapsa hayırdır derim

kız makbule ne istiyor willyden
düş kızın yakasından

Boyle bir hikaye yasamaniza cok uzuldum, ama goruyorum ki sabirla ve kararli durmussunuz. Eminim atlatmasi cok zor olmustur, hak etmeyen insanlara siz de cok deger vermissiniz.
Sizden farkli olarak bizim X kisisi bir ozur bile dilemedi barismak falan istedigi yok, akli diger kizda.

Ben sebepsiz yere hic kimse hakkinda olumsuz bir sey soylemem, buna siz de dahilsiniz.
Kimin “varos” oldugu da benim tarafimdan o kadar acik ki.
Kim size sahte hesap actim dedi? Bana ait olmayan bir hesaptan denedim o da kabul etti bu da mi inanilmaz.
Rica ediyorum bana yorum yapmayin artik

Ben hala sizin takip isteginizi kabul etmeyip fake bir hesabi nasil kabul ettigindeyim.Allahin hikmeti herhalde :)
Ben de anlamadim, beni bilincli kabul etmedi bence belki X bir sebeple kabul etmemesini sagladi bilmiyorum.
Sahte hesap degildi kabul ettigi, bana ait olmayan bir hesap yani hesabin aktif ve gercek olduguna inanmistir. Ama tabi bunlari ve aklimdaki bircok soruyu soramiyorum

Büşra ilk ayrılık isteğinde tamam deseydi bunları yaşamazdı.

Bu da Büşra'ya ders olsun. Bir daha ayrılmak isteyen sevgilisi olursa direkt tamam desin ve hayatına baksın.
Bence de en dogrusu bu, bir kez ayrilik lafi gectiyse bence o iliskiden hayir gelmez.
Ama insanin sevdiginden vazgecmesi de zor bir sey, belki toparlamak duzeltmek istedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…