ALDATAN ERKEKLER BUYRUN İCİNİZİ DÖKÜN

bu örnekle kadına damgayı bastık iştee...
sana göre kadın nasıl konuşmalı ,nasıl giyinmeli nasıl davranmalı .. nasıllar nasıllar işte ki damgalanmasın

bu örnekle kadına damgayı bastık iştee...
sana göre kadın nasıl konuşmalı ,nasıl giyinmeli nasıl davranmalı .. nasıllar nasıllar işte ki damgalanmasın
Yalnız burda bütün kadınlar demiyoruz sırf bunun için caba harcayan kadınlar var onları adledip konuşuyoruz evli adamlarla görüşen aldatan kadınlar diyoruz bende bi bayanim neticede kendi irkima hakaret etmek amaçlı konusmuyorum burada yapanlar var bu şekilde tavirlari yapmasinlar diyoruzzz

Evli değil ama nişanlı bi dürzü düştüydü peşime. Biz görüşmeye başladığımızda küsmüş kızla 4 ay kadar, sonra benimle görüşmediği bir dönem evlilik teklif etmiş ona. 2 buçuk yılım böyle geçti! Nişanlısı ta baştan biliyormuş beni. Aradı bn her şeyi biliyorum ama onun yanındayım diye. Görüşmek istemiyorum dedim peşimden ayrılmadı. Kız ayrı alem zaten. Kaldım delilerin arasında.
Bu arada bir sorun olduğunu hissettiğim zamanlar oldu ama ablası ve arkadaşlarıyla tanışmış olmama güvendim üstüne gitmedim fazla. Ne bileyim saklayacaklarını.

Şimdi suçlu ben miyim? 2. Kadın mıyım, evet. Sevdim mi, evet. Arıyor muyum, hayır. Ama o beni aradığında gerizekalı nişanlısı ne düşünür demiyorum artık. Açıyorum. Bu beni ahlaksız, gurursuz yapar mı? Çoğuna göre evet. Ama ben öyle görmüyorum artık. Ikisinin de canını yakacağım gün gelecek. O zamana kadar beklemeye karar verdim. Pislik yaratıklar. Saydırabilirsiniz.

ortada birşey varsa bu ortak yapılan bir eylemdir . birilerinin dış görünüşünü , davranışlarını genele yaymamak gerek ...
bilemeyiz ki ne görüşünler altında nelerin olduğunu

kendi fikrimi yazayım. bence suç yüzde yüz erkektedir. erkek her ne kadar diğer kadınlar kışkırtsa da hayır diyebilmelidir. nefis olayı bahane. sonuçta evlilik için sadık olmayı kocası söz verdi dışardaki kadın değil

Saydırdıydım
Ben böyle saydırabiliyorum
Bu günlerde espri anlayışım öldü
Bu arada suçlu sen değilsin, 2. kadında değilsin, (2. kadın olman için onn isteklerini kabul ediyor olman lazım) o kişi ve nişanlısının saçma ve laçka ilişkisine dahil olmuşsun sadece istemeyerekte olsa..
Senin o aradığında cevap vermen, onu artık takmıyorum anlamında sanırım.. Takmada..
Ben umutluyum senin hoca dan

Ben hocaya biraz da bu işlerin dışında kalabilmek için kasıtlı olarak sardım aslında. 2 buçuk yıl bilmeden devam ettim o insanla ama 9 aydır da eziyet ediyorlar resmen. Anlamadım dertlerini.

Hoca bey de fos çıktı zaten. Ameliyatı için mail attım bi ciddili tavra büründü kalbim kırık, daha da yazmam.

Adam şerefsiz de kadın da manyak tantanis.
Kendince baakkk etrafında kadınlar pervane ama o benimle demek için bırakmıyor herifi, yapışmış. Elbet boynuzlarını katmerleyeceği zaman gelecek.
O zaman oturur karşılıklı bir keyif kahvesi içeriz.

bütün kadınlar melektir diye bir şey yok sonuçta. Şeytan şeytanını bulunca iş çığırıdan çıkıyor. Kadın iffetli, erkek dediğinde namuslu olursa bu dünyada böyle bir problemde olmaz zaten. Bi tanıdığım var mesela istediği zengin kocayı bulana kadar aynı anda kaç kişiyi parmağında oynattı

Kızın ciddi problemleri olduğunu düşünüyorum. Dengesiz. Sürekli bahane bulup beni arıyor bir de, deli mi ne.
Işte o günü heyecanla bekliyorum. O zamana kadar da keyfime bakarım hiç umrumda değil gerçekten.
İçeriz içeriz, kahveler benden.

Aman, geçmiş ilişkiler geçmişte kalmıştır.. O insanları kafana takma.. Bitmiş gitmiş..
Hocaya şimdi uyuz oldum
Geri çekildiğinde kendi yaklaşır.. Bence anlıyor hoşlandığını, ilginden memnun, ama büyük ihtimal öğretmen öğrenci hikayesi olurmu olmaz mı ona takılmış olabilir, yada yakınında ailesi yada başka ilgi gösteren birisi varsa mort olmıyım diyordur..

Vallaha benzeri bir arkadaşımın başına gelmişti. Kız adamla iş yerinde tanıştı koca ofisin haberi yok adamın karısından, kız da bekar sanmış. Adam da eli yüzü düzgün, sosyal bir tip, hoşlanmış da.
1 yılın sonunda sen adam evli çık. Kadın bunları sinemaya kadar takip et, rezalet çıkar. Kadın o günden beri kızı arayıp arayıp saydırıyor, kocamın peşini bırak diye. Neymiş eve sessiz telefonlar geliyormuş. Artık adam kiminle fındık kırıyorsa hala.
Memlekette manyak mı ararsın, ohooo sürüyle.

Bu tek bi söz ile açıklanır bence kadının 9 nefsi 1 aklı, erkeğin 1 nefsi 9 aklı vardır kadın 1 aklıyla 9 nefsine sahip çıkarken erkek 9 aklıyla 1 nefsine sahip çıkamaz derler. Kesinlikle böyle bana göre de .

Gerçekten ilginçler.

En sonunda engelledim numarasını, bi baktım 4 kere aramış beni (çalmıyor aradığı görünüyor sadece). Bizim öküze söyledim niye arıyor diye, iş yerindeki kızla ismin aynı onu aradım sanıyormuş diyor. Ya o kadar aralıklarla ararken nasıl fark etmezsin sapık mı ne.
Bi tanecik instagram hesabım vardı orda fotoğrafımı beğenip geri çekmiş.
Mesaj atıyor cevap vermiyorum niye cevap vermiyorsun avukat değil misin sen ne konuşacağını bilmiyor musun diyor. Neler neler ya ben yoruldum o yorulmadı

Ay kıyamam tam manyağına denk gelmişsin Yazık sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…