ALDATAN ERKEKLER BUYRUN İCİNİZİ DÖKÜN

Aladatmanın erkeği kadını olmaz.
Erkeğin aldatma nedenleri diyerek de olayı meşrulaştırıyorsunuz.
O zaman kadının da aldatma nedenleri vardır.
Hem de erkekten daha çoktur.
Biz de böyle deyip kadın aldatmasını meşrulaştıralım.
Bu işin kadını erkeği olmaz.
Haysiyetsizi, karaktersizi olur.
O yılışık kız muhabbetine de ayrıca sinir oldum konu sahibi!
Siz ne kadar sert, ters olursanız olun adam sizi kafaya taktıysa sizden bir işarete bakmaz unutmayın.
İş yerinde sosyal ortamlarda neler görüyoruz.
Hele biraz da hoş çekici bir bayansanız.

Evet bak çok doğru bi tespit daha bi kaç ornek vercem etrafimda duyduklarimdan da korkuyorum ortalik karışacak diye ama kadınların aldatma oranı azimsanamaz %80dicem kizanlar olacak simdi bana

Ben böyle olduğunu düşünüyorum,gözlemleyebildiklerimden bu çıkarımı yaptım,düşüncemin doğruluğu yanlışlığı konusunda bir yorum yapamam.Ben izlemiyorum açıkçası,belkide bu yüzden böyle bir düşüncedeyim,kişi kendinden bilir işi.

Evet bak çok doğru bi tespit daha bi kaç ornek vercem etrafimda duyduklarimdan da korkuyorum ortalik karışacak diye ama kadınların aldatma oranı azimsanamaz %80dicem kizanlar olacak simdi bana

Yüzdesini bilmem ama evet çok yani erkek doğası diye bişey yok, kadının da var doğası

Bak bi yanlış anlayan daha tmm doğrudur adam psikopattir kafaya takar al başına belayi ama geneli konuşuyoruz ya ne kızlar var evliler tarafından begenilmekten keyif alan kendini paralayan diyorumm

madem aldatcaktın niye evlendin. evlenme, çiçek böcek gez... o kadar strese girmenin ne gereği var.

Cevap basit Türk aile yapısı...hangi aile belki çocuğum evlenmez diye düşünüyor? Kız beşikte çeyiz sandıkta gibi laflarimız var, mürüvvet görme torun sevme ellalem ne der?

Elbette kanunlara göre öyle, fakat ben duygusal/manevi/ vicdani bir mahkeme nezdinde baktım olaya zaten.
Evliliği bitirmeye yol açacak bir hareket olduğu konusunda hemfikiriz, keşke herkes hemfikir olabilse... Olsak zaten inanın aldatmaya teşvik edici sebeplerden bir tanesi ortadan kalkardı.
Ve kanunlara göre keşke, aldatma suç sayılsa da tazminat talebi direkt kabul edilse, çok matah olmasa da biraz caydırıcı nitelik taşırdı hiç değilse.
Elbette başkalarının hareketleri bizi bağlamayabilir, zira ben de bir önceki yorumumda dile getirdim. Sadece ikinci kadın olarak değil de sadece kadın olarak yaptığı karaktersizliği bir daha düşünse belki bu tür çirkin şeylere şahit olma oranımız düşer diye düşündüm o kadar.
Bu söylediklerime ek olarak, cinselliğe düşkün olmayı, eşin dırdırcı olmasını, işte birtakım olumsuz özelliklerini aldatma eylemine karşı hafifletici unsur olarak görenler olmuş. Hepsini kınıyorum. Sanki evlilik bir diyet de çikolataya zaafınız yüzünden, diyeti bozuyorsunuz. Bu kadar da basite indirgemeyin şunu ya. Zaten asıl olan şey de büyün bencilce isteklerimize, zaaflarımıza rağmen düzgün bir insan olabilmektir. Olamıyorsan ne acı, kaybeden sonunda illaki sen olursun zaten.

Ne diğer kadının ne de eşimin davranışlarını kontrol edemem, nasıl edicem, ben sadece kendi davranışlarımı olaylar karşısında sergileyeceğim tavrı bilirim, aldatılırsam tavrım ne olacak? Soru bu olmalı

Yoksa başka kadınmış adammış herkes kendine yakışanı yapar o konu kontrolüm dışında, kontrol edemiyosam kafada yormam

Siz olaya dair bir yorumunuz varsa yazın. Buradaki üyelerin ahlakını yorumlamak sizin üzerinize vazife değil.
Dünden beri sırayla mı verdiler sizi başımıza yahu. Biriniz bitmeden diğeriniz başlıyorsunuz.

Bu konuyu açınca bende düşündüm bunu olsa ne yaparım diye sanırım sessizce çocuklarımı alıp giderim bende, o yaptigiyla kalır evlenir mi ağlar sizlarmi kız kimmis pek dert etmem sanırım Tabi temennimiz kimsenin başına gelmesin sayılar azalsin insallah

Başımdan geçen bir olayı anlatayım size,sanırım biraz durumu özetler.
Ben eşimi çok severek evlendim,birbirimize deliler gibi de aşık olduk.Hala eşimi görünce kalbim pır pır eder,onun da aynı şekilde bunu da söyleyeyim.Ayrıca gayet yakışıklıda bir eşim var.Ama dış görünüşü ama iç güzelliği olsun onu kimseye değişmem bunu söyleyeyim.Bu bilgileri neden verdiğimi birazdan anlayacaksınız.
Şimdi konuya döneyim;
Bir gün arabam bozuldu ve şile yolunda yolda kaldım.Onca uğraştan sonra hiçbir halt yiyemedim,şarjım bitmişti ve dakikalarca orada öylece bekledim.Sonra bir bey durdu arabasıyla,bana yardımcı oldu.Onun telefonundan servisi aradık falan.Bu arada kuzenim beni beklediği için beyefendinin telefonunu rica ettim,kuzenimi arayıp durumu anlattım gelip beni almasını söyledim.Bu arada adamda karısının yanına gidiyormuş,aradı ve birine yardım ediyorum gecikebilirim dedi.Bende lütfen siz gidin dedim,yok önemli değil eşimin yanına gidiyordum bir aciliyeti yok dedi.Buraya kadar adamın hareketlerinde bir anormallik sezmedim,hatta evli olduğu için ısrarla yanımda kalma çabası beni pek ürkütmedi,yardımsever bir insan diye düşündüm.Ama yinede içime sinmedi ve lütfen siz gidin,yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Zaten kuzenim gelecek,serviside aradık,sizin yapabileceğiniz bir şey kalmadı dedim ve zar zor gönderdim.Neyse öylece konu kapandı gitti.Aradan 1 hafta geçti geçmedi,kuzenime bir telefon.Merhaba ben zafer,geçen hafta sizin kuzeniniz yolda kalmıştı,ben ona yardımcı olmuştum.Acaba rica etsem telefon numarasını alabilir miyim,nesi varmış arabanın onu öğreneceğim demiş.Ulan aptal herif,arabanın nesi olduğundan sanane,insan mı bu sağlık durumunu merak ediyorsun! Neyse kuzenimde anlıyor ki adamın niyeti yürümek,çünkü onun telefonundan kuzenimi aramıştım ve numarayı silmemiş adam.Arabanın da sağlık durumu nasıl diye saçma bir soru olamayacağına göre belli ki bir art niyet var.Kuzenimde diyor ki beyefendi yardımlarınız için teşekkür ederiz,arabada bir sorun yok.Kusura bakmayın,benim kuzenim evli bir kadın,ben öyle kafama göre kimsenin telefonunu veremem diyor,adamı tersleyip kapatıyor telefonu.Benim bu adama karşı hiçbir şekilde tahrik edici bir hareketim olmadı,en başında eşimle olan durumumu size yazdım bakın.Yani kimseye ümit verecek değilim.Gayet resmi bir şekilde,saygı çerçevesi içinde bana yardımcı oldu ve gitti.Hatta bu adam evli olduğunu bile söyledi yanımda.Ben zaten bekarda olsam farketmezdi,çünkü evli bir adamla işim olmazdı.Ama diyelim ki ben karakteri bozuk bir insanım ve adamın beni aramasına karşılık verdim,kuzenimden numarayı aldım ve adamla oynaşmaya başladım.Şimdi bu durumda suçlu ben mi olurdum,yoksa bu adam mı olurdu? Evet ben ahlaksız olabilirdim belki ama,beni yoldan çıkaran,yılanın deliğine çomak sokan o adam olurdu.Yani kısacası şu kocişlerinizi savunurken,her zaman suçu karşı tarafta aramayın.Kadın erkeği yoldan çıkarır diye bir şey yok.Hangisi şerefsizse o onu yoldan çıkartır.Artık bazı insanlar öyle bir hale gelmiş ki,evli olduğunu bile saklamaz olmuş.En azından eskiden saklayıpta yaparlardı bazı şeyleri.O yüzden kimse erkekleri yükseltip,kadınları yerlere düşürmesin burada.

Erkekler.kendilerince erkek oldugu icin bi kereden bisey.olmaz.mantigiyla yururler erkek olmak yuceliktir onun icin onlar yapar affedilir ama.biz yaparsak namistur affedelmez evdeki.namuslu kadini birakip namussuz kadinlara gidilir haram ve kacamak her zamn tatli gelir.

Kadin veya erkek olsun aldatmak affedilr bisey degildir bunun ilki ve.bi seferligi olmaz olamaz.Madem boyle bisey yapmak hoslarina gidiyor hic evlenmeyecekler ornegin ablasi yada kiz kardeslerine.boyle.bisey yapsalar.hoslarina.gider mi yooooo o eniste ye neler yapilir kim bilir

Bence olay sadece erkek suclu degldir zamn iyi zamn.degil nice kadinlar var firsat kollayan evlimi bekar.mi diye bakmayip zevklerine yenik dusen bastan cikaran erkeklerde affedersiniz uckur. Duskunu oldklari icin salak gibi kaniyorlar

Ben izliyorum izleyene de anormal gozuyle bakmiyorum valla haliyle
Ama dedigin dogru kadinlr akilli yakalanmiyor kolay kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…