ALDATAN ERKEKLER BUYRUN İCİNİZİ DÖKÜN

Bu konuda ikinci bi sans olmamasi gerektigini dusunenlerdenim ama ikinci sans verilcekse ayni mevzu haftanin 5 gunu isitilip gundeme getirilmemeli.Affettiysen unutucaksin ,unutamayacaksan affetmeyeceksin.
Ayrica kadin erkek farketmez , aldatma iki tarafli bi kabahattir .Kadin şu kadar erkek şu kadar suçludur diye bi sacmalik olamaz :KK14:

Belki tepki çekecek söylediğim ama bence aldatılan kadın da en az diğer ikisi kadar suçludur. Aldatabilecek kadar karaktersiz bir erkeği seçip evlenen bu kadın değil mi? Aldatana kadar melek oluyor da birden bi şeytana mı dönüşüyor bu erkekler? Hiç sanmıyorum. Evlenene kadar da bas bas bağırıyor bu adamlar benden bi cacık olmaz diye. Ama hanım kızımızın tek hedefi evlenmek, herkesin konuşacağı bi düğün yapmak, en kabarığından bi gelinlik giymek, pespembe bi mutfak döşemek olduğu için pek de umursamıyor evlendiği adamın aslında nasıl bi karakterde olduğunu. Adam evlenmeden bi sürü ufak tefek çapkınlıklara karışıyor, telefonununu gizliyor, yalan söylüyor, ilgisiz davranıyor, şiddet uyguluyor, etraftaki kızlarla kesişiyor falan filan ama müstakbel gelinimizi aman evlendikten sonra evine bağlarım ben onu kırmızı geceliğimle ayrılırsam bu yaştan sonra evde kalırım diye önemsemiyor.. Ama bu konuyu sallayan kızımız söz konusu nişanda söz verilen altınların takılmaması olduğunda tereddütsüz basabiliyor tekmeyi.

Burada da her gün onlarca benzeri konu açılıyor. Bekar kızların hayatlarındaki en büyük amacı evlenebilmek. Hepsi ben de evlenmek istiyorum, ben de çeyizlerimi kullanmak istiyorum, evimde yemek yapmak, çocuk büyütmek istiyorum, evlenen arkadaşlarımı çok kıskanıyorum diyorlar. Konularında eşleriyle ilgili tek bi satır bile yok. Çünkü erkek onlar için evlilik hedefine ulaşmak için bir araç sadece. Nasıl bi adam olduğunun çok da bi önemi yok.

Yani anlayacağınız aldatacak adamların %90 ı evlenmeden önce bunu sizin gözünüze gözünüze sokuyo ama siz görmek istemiyorsunuz. Kalan %10 luk kesimi de gerçekten karısına aşık olup evlenmiş dürüst adamlar olabilir. Evlendi diye iki taraf da kalbini aldırmıyor ya. Kadının da erkeğin de birbirlerini vaktinde çok sevmiş olsalar bile zamanla ilgileri değişebilir, farklı insanlara heyecan duyabilirler, tekrar aşık olabilirler. Benim anlamadığım eşinizin artık size eskisi gibi bakmadığını, eskisi gibi dokunmadığını nasıl hissedemiyorsunuz. Seneleriniz birlikte geçiyor artık konuşmasına bile gerek kalmadan bi bakışından üzüldüğünü, kızdığını, heyecanlandığını, suçluluk hissettiğini, yalan söylediğini filan anlayamıyor musunuz? Eğer anlayamıyorsanız kendiniz de arayın bence biraz da suçu. Demek ki o kadar uzaklaşmışsınız eşinizden, o kadar kendinizi hayatınızdaki başka uğraşlara kaptırmışsınız.
Tebrik ediyorum imzami atiyorum altina...

Aldatan kadin olsun erkek olsun fark etmez karakteri bozuktur benim gözümde.

İki tarafta eşit suçludur
Esim/ sevgilim sucludur ,iliskisine sahip cikamayip, büyük bir iradesizlikle baska bir kadinla maceraya yeltendigi icin
Kadin suçludur,hemcinsine böyle bir kötülük yaptigi icin..

Ve 2.sansi asla hak etmezler diye dusunuyorum

Aldatan kadin olsun erkek olsun fark etmez karakteri bozuktur benim gözümde.

İki tarafta eşit suçludur
Esim/ sevgilim sucludur ,iliskisine sahip cikamayip, büyük bir iradesizlikle baska bir kadinla maceraya yeltendigi icin
Kadin suçludur,hemcinsine böyle bir kötülük yaptigi icin..

Ve 2.sansi asla hak etmezler diye dusunuyorum
Katılıyorum 2.sans diye bisey yoktur fırsat veriyorum bi daha yap demek vardır..

"Aldatmak hata değildir,kimse yanlışlıkla soyunup sevişmez." Bu sözü çok seviyorum...
Hata olmadığına göre şans vermek diye bir saçmalık da olmamalı bence çünkü o şey beyinde,iradede bitiyor. Kimse kendini kandırmasın yani,sineye çeken tekrar aldatılır.

Bir de cuma günü bir şey öğrendim hala onun şokundayım. İşyerinde çok sevdiğim bir abi var,2.evliliğini yapmıştı senelerdir evli yani. Haftasonu sevgililer günüydü diye bugün de izin almış,başka ildeki sevgilisinin yanına kalmaya gitmiş! Nasıl ya nasıl nasıl diye düşünceler beynimi kemirdi,bana başka biri söyledi keşke söylemeseydi. Yani hiç düşünmediğimiz insanlar bile bunu yapıyor. Bir de bu adam bana söyleyen ablaya "Eşim bana bir kere bile kek yapmadı biliyormusun,onu sevemiyorum" gibi şeyler söylemiş. Bilmiyorum ya,inş. kimse bu entrikalara karışmasın Allah hepimizden uzak tutsun.

ben bunu kadın-erkek diye ayırmıyorum.eğer bu kişilerden biri evli biri bekarsa evli olan daha suçludur bana göre.öbürü de ilişki yaşadığı kişinin evli olduğunu biliyorsa o da suçludur ama beni eşim aldatsa beni öbür kadın ilgilendirmez, benimle evli olan ve bana sadık kalması gereken kişi kocam sonuçta, yapmasaydı.kadın onu ayartmış ya da kendisi kadını ayartmış farketmez, kadın ayarttıysa bile kendini tutacak, o kadar.

Bence evli çift veya iki sevgilinin arasında 5 kadar olmalı, çünkü erkekler geç olgunlaşır. Kadına doymamış erkekte aldatmaya meyilli erkektir

içine girilen küçük kaygan deliği dünya zannettikleri için kesinlikle. Sevmiyosan zaten ayrıl o nedir ya. Bide korunmayanı var bilmemne, abuk sabuk enfeksiyon dolaştırıyorlar onunla bununla yatıp. Madem düzenli ilişkin, evliliğin dışında bi halt yiyeceksin korun be adam bukadar da salak olunmazki...

Valla bende bu işin kadını erkeği olduğunu düşünmüyorum.
Aldatan taraf (cinsiyeti ne olursa olsun) karaktersizdir.
Bir insana yalan söylemek herhangi bir konuda kandırmak bile çok güven sarsıcı bir olayken eşlerin birbirini aldatması bence affedilemez.
Yani insan o güveni bir kez kaybedince bir daha o insana nasıl inanacak?
Hayatı boyunca kendi kendini yiyip bitirecek.
Belki karşı taraf bu eylemi bir daha yapmasa bile (ki bu da baya düşük bir ihtimal) aldatılan ve affeden kişi hep bu şüpheyle yaşayacak.
Böyle bir ilişkinin sağlam olmasını o insanın akıl sağlığını korumasını nasıl bekleyebiliriz ki?
Bu arada 2. kadın meselesine gelirsek bence burada en büyük suçlu önce aldatan kişi sonra bu eylemi gerçekleştirdiği kişidir. (Tabi o kişi de 2. kadın olduğunu bile bile yapıyorsa.. )

2-Sevgiliyi-Ayn%C4%B1-Anda-%C4%B0dare-Eden-Adam.jpg
Hıc gulecegım yoktu moralım cok bozuktu ama Cok guldum yaa Allah'ta senı guldursun.

Son düzenleme:
Kadin erkek diye ayirmam bu konuda ayiramam çünkü evlenirken imza atıyoruz anlasiyoruz bi bakıma senet gibi 2 tarafta kabul ediyor.ben kimle imza attiysam onu tanırım gerisini dinlemem anlaşmayı kim bozarsa fes edilmelidir yani eşler sevgililer birbirini tanır 3. şahıs kim bilmem tanımam anlaşma imzskadigimi tanırım gerisi boş

İlginç bi yaklaşım sekli saygı duyuyorum tabi ama kadinlar ,kızlar bu kadar sirnasik rahat olmasaydı genel olarak söylüyorum tüm hemcinslerim için, erkekler yüz bulamayacağını bilse yinede teşebbüs edermiydi?
bazı erkekler var tas olsa bıle yumusatır dıze getırırım dıyen ne dıyosunuz ıddasına bıle gırenler var :)

benim eşim de geçen başka bayanlarla konuşmaya çalışmış ama onlar cevap vermemiş ne yapmam lazım
evlılıkden durum nasıl olmalı cok anlamam ama bence dırek bıldıgını bellı etme urkutme derım bısey yapma sımdılık bence kocanla ılgılen ve kendını merak ettıttır ona yanı ılgının tekrar sana kaymasını sagla senı merak etmesını telefonla konusurken kapatmam lazım su an de kapat acıklama yapma sunun ıcın kapatıyorum dıye tekrar ararsa bı sure acma yanı sevgılılıkde surundurme asamasını evlılıge tası :)

X