Alanya Öğretmenevine giden var mı ?

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
arkadaşlar nasıl bir yer burası bi de alanyada gezilecek yerler nereler tavsiye eder misiniz kurbanda planımız burası...antalyaya da gidicez günü birlik tavsiyeleriniz gidilecek yerler neresiyse yazar mısınız?

ben alanyalıyım.Öğretmen evi tam denizin karşısı kale manzaralı süper bi yerde.Alanya kalesi,mağaralar,seyir terası,tersanesi,iskelesi özellikle görülmesi gereken yerler.Bi Alanyalı olarak tavsiye ederim

ben alanyalıyım.Öğretmen evi tam denizin karşısı kale manzaralı süper bi yerde.Alanya kalesi,mağaralar,seyir terası,tersanesi,iskelesi özellikle görülmesi gereken yerler.Bi Alanyalı olarak tavsiye ederim

arkadaş zaten heryeri söylemiş,bi de ben ekleyim mutlaka dim çayına da gidip balık ye orda,muhteşem bir yer orası,alanya öğretmenevin de de yemek yemiştik,manzara harika,alanyada kalınabilecek en güzel yerlerden biri kesinlikle...

teşekkürler kızlar..her yeri gezdim gerçekten cok cok güzel bir yermiş..iyi ki gittik dedik..her yıl bir kere gidicez...

bende bi alanyalı olaraktan bende tavsiye ederim muhteşem bi memleket burası yaaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…