Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Ayrıca neden aldığımız kaloriye dikkat etmek zorundayız bunu da aşağıya ekleyeceğim bir yazıda anlatmaya çalışıcam..

Öncelikle, dengeli bir beslenme programı uygulayarak vücudunuzdaki her bir kilo için 20 kalori almalısınız. Buna, günlük aktivite durumunuza göre 400-700 kalori daha eklemelisiniz. Mesela 65 kiloda aktif bir kadın günlük olarak 1800-2000 kalori alması gerekir. Bu kişi haftada yarım ile bir kilo vermek istediğinde, günlük kalori miktarını 500 kalori azaltması lazım. Eğer daha kalıcı ve sağlıklı kilo çözümleri istiyorsanız, diyet yaparken günlük kalori miktarından 250 kalori indirin ve 250 kaloriyi yaktıracak kadar da egzersiz yapın. kaydirigubbakcemile2

bugün :
kahvaltı
bir küp beyaz ve kaşar peyniri
3 zeytin
1 haşlanmış yumurta
biraz tırtıklanmış 1 dilim etmek
8 9 bardak şkersiz çay

öğlen yemeği unuttum
akşamları yemek yemem
şimdide lahana suyu içip yatıorm :hulya:

merak ettim kaç kilosun?iyide sen hiçbir şey yememişsin kii?metobolizman yavaşlar bence aralarda meyve,ayran veya süt tüket.tek sabah kahvaltısı yapmışısın

ben de nişanlıyken akşam yemek yemeyerek 67 den 59 adüştüm 2 ayda ama herşeyi yiyordum gün içinde.bide ben kuruyemiş ve şekerleme reyonundaydım.düşünün artık ne yediğimi eve gelince 1 elmeyle günü kapattıyordum.evlendikten sonra da yapayım dedim ama eşim yalnız yemiyo ve kaynanamda duyuyor haliyle yemediğimi anlayacağınız yapamıyorum dikkat ediyorum yediklerime ama veremiyorum artık kimseyi dinlemicem akşamları yemicem.biliyorum çünkü yemesem verecem 58 e düşsem yeter 65 kiloyum boyum 165 neyse bana şans dileyin arkadaşlar

guleysacım 50 kiloyum...evet düzenli beslenmem gerekior ama unutuyorum yemek yemeyi koşuşuturmaktan...aslında zayıflamaya çalışmıorm ama düzeni beslnemeliyim,bugün alarm kurcum yemek yememi hatırlatan :)

Ewet canım ya sen bişey yememişsin neredeyse lmaz: çok yanlış bir beslenme tarzı, hiç sebze meyve, vitamin, protein vs. almıyorsun. Bence kendine dengeli bir beslenme programı hazırla. Yemen lazım. Yemiyorsun ki tansiyonun düşüyor, bayılcak gibi oluyosun tabiiki. Bir an önce yemek ye bence, yoksa sağlığın bozulur aman aman dikkat et canım olumunekankayizsmile

Çok ilginç ya biz yemek yemeyi aklımızdan çıkaramıyoruz kimiside unutuyo keşke bende unutsam :))

Çok ilginç ya biz yemek yemeyi aklımızdan çıkaramıyoruz kimiside unutuyo keşke bende unutsam :))

Evet ya bende unutmak isterdim. Ama nerde? kaydirigubbakcemile3 Bu arada senin boyun kaç canım? Kilon benim kilomla aynı neredeyse. kaydirigubbakcemile5 Ben de 68-69 civarında gidip geliyorum. boyum 1,58 kilomda 50 olsun istiyorum. ınşallah :Saruboceq: ben ve isteyen herkes hedef kilosuna ulaşır

guleysacım 50 kiloyum...evet düzenli beslenmem gerekior ama unutuyorum yemek yemeyi koşuşuturmaktan...aslında zayıflamaya çalışmıorm ama düzeni beslnemeliyim,bugün alarm kurcum yemek yememi hatırlatan :)

Bence senin bilinç altında tekrar kilo alma korkusu var ve vücudun yemeğe karşı direniyor.
Yoksa normalde günde yüz kez pastane, restoran, pizza salonlarının önünden geçiyoruz. 5 dk ayırıp bir poğaça yada onun gibi bir şeyi alıp ayaküstü yiyebilirsin. İş okul koşturuyorum diyorsun kantine uğra en azından bir parça bir şeyler ye. Senin sonun anoreksiya olmaz inşallah.. Dikkatli ol canım..

yemiyorum ki kızlar bende ama bazen meyve falan atıştırıyorum. Olmadı bitki çayı içiyorum acayip tok tutuyor çünkü. netice de vucut yakacak birşey alma ki daha hızlı çalıssın metabolizma.

Boyum 1,60 canım bekarken 52 kiloydum nişanlanıp evlendikten sonra 70 kiloya kadar çıktım mafoldumben şimdi her gören çok kilo almışsın dio felaket derecede psikolojim bozuluyo aynada kendimi görünce çok kötü hissediyorum herşeyden önce psikolojimin düzelmesi için zayıflamak istiyorum :1no2:

tekrar almaktan çok korkuorm gerçekten..
ama öle olmaz tabiki ağlıklı beslenicem artık yemek yicem sempatiksalakcinni bugün düzgün yedim çok mutluyum :)
süt,yoğurt falan aldım kendime lütfedip alsanaalsanasmilemeyve falan da hiiçç sevmem ama yemek zorundayımalsanaalsanasmile

arkadaşlarr 1.5 saat sonra yemeyi bırakıorum bugün ilk günüm sabah biraz ağır bi kahvaltı yaptım 3 dilim ekmek 1 dilim beyaz peynir 3 dilim salam yedim öğlen yemedim birşey çünkü çok toktum 6 dan önce 1 meyve yicem gece çok kazınırsa midem birkaç yudum süt içerimm siz neler yaptınızzz

bu saat akşam 6 işi çok göreceli, yani 10da yatan biri saat 6da yemeyi bırakabilir de gece 2de 3te yatan biri için geçerli değil bu. uzmanlar yemekten 4 saat önce yemeği bırakmamızı söylüyorlar. gece 12de yatacaksanız ve yemeyi 6da bırakmaya zorlarsanız kendinizi vücudunuzu kıtlık durumuna sokarsınız dikkat edin kilo vereceğim derken tam tersine kilo almayın sempatiksalakcinni

Tamamen katılıyorum.....

bugün yediklerim
kahvaltı
1 küp beyaz peynir
5 zeytin
1 dilim salam
5 adet tuzlu bisküvi
3 fincan şekersiz çay

ara ögün
geri kalan 5 tuzlu bisüvi
1 fincan şekerisz sütsüz kahve

öğlen 4 gibi
yarım dilim ekmek
1 tabak zeytin yağlı kereviz yemeği
1 kase yourt

2.ara öğün olarak
2 fincan şekersiz çay
1 adet kırık krak azcıkta peynir

bitti :)

SABAH
1haşlanmış yumurta
1dilim ekmek
bol marul ve 2tane yeşil biber

öglen
1tabak ıspanak yemegi
1kase yogurt

arada
2tane portakal
birkaç kaşık daha ıspanak yemegi(dayanamadım)

akşam
1kase mercimek çorbası
1tabak ıspanak yemegi ve yogurt

ayyy birde 1dilim ekmege tereyag sürdüm yedimmlmaz:lmaz::mymeka:

6da yemegimi yedimm
8gibide dayanamadım mısır patlattımm

offf offf çok yedimm yineee

Ben bugün 1050 kalori aldım...

Sabah: 1 zeytin, bir dilim beyaz peynir, domates, kepek ekmeği
Öğlen: Elma, portakal
Akşam: Fırında mantarlı patatesli köfte, yoğurt

bencede alarm falan kur zayıflayacam diye sağlığından olma bence
aferin sana :)

yok ya çok değil güzel beslenmişsin bence

Aynen canımcım, ben de aynı psikoloji içindeyim mafoldumben Birde uzun zamandır görmeyenlerin seni gördükleri andaki tepki aaaaa akannehir ne olmuşsun sen böyle falan demeleri insanı çileden çıkarıyo. Bende sırf kilo verdikten sonra beni tekrar gördüklerinde yüzlerindeki o ifadeyi görmek için zayıflıcam canım. Bu hafta sonuda eve eliptik bisikletimi alıcam, hergün yarım saat çalışsam yeter de artar bana zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…