Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

günaydın bayanlar dünkü listem
sabah 1 dilim kepekli ekmek standart kahvaltı
öğlen 7 kaşık babunya 4 kaşık pilav
akşam 1,5 tane lahmacun ayran
Tabi akşam yemeğimi 17:30 yedim
Gece de sadece meyve yedim.
Kızlar menümde eksik fazla önerileriniz var mı?

Dün akşamdan beri bunu uygulamaya başladım bende :nazar:
sadece vişne suyu kaçamağı yaptım onuda yapmıcam bugün ( umarım )eyvahedigeldismile
buraya yazayım ki bi zorunluluğum olsun devam konusunda vereliniortak
bozarsam yumurta & domates atmayın yerim sona vebali üstünüze kalırguclubacismile

of ya bende yaptım mı bende hemen süzülüyorum
ama çalışıyorum 7 de evde oluyorum en geç ve genelde karnım aç olsada yememeye çalışsamda eşimde aynı sofrada oturmamı istiyor o arada hemen atıyorum bi kaç bişe olmuyor
ama yapacam artıkın bende:jeyyar:

Bu asla yapamayacağım bir şey herhalde.
Geç yatan bir bağyan olaraktan dayanamam onca saat diye düşünüyorum gibi geldi bana.
Nası duruyosunuz onca saat yaaa....
Keşke yapabilsem...bohhuuuu

Bu asla yapamayacağım bir şey herhalde.
Geç yatan bir bağyan olaraktan dayanamam onca saat diye düşünüyorum gibi geldi bana.
Nası duruyosunuz onca saat yaaa....
Keşke yapabilsem...bohhuuuu

Canım bende en geç sabaha karşı 4 te uyuyorum. Sabah olunca oğlum 10 gibi kaldırıyor.. Ama içimdeki zayıflama azmi herşeyin üstesinden geliyor. Mesela gece eşim ekmek üstüne salamlı kaşarlı mis gibi kokan pizzalar yapıyor bende sadece koklayarak yetiniyorum midem kazındığı halde. Ama beni görenlerin aaa çok zayıflamışsın demesi bile benim için herşeye bedel... Ama ben en geç 20:00 de son yemeğimi yemiş oluyorum geç yattığım için opuyorumnanaktan

Arkadaşlar Thor 'un başarı hikayesinin linkini ekliyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/321283-90dan-75e-2-ayda-indim.html

Bende bir hafta önce onun yaptığı gibi bir defter tutmaya başladım. Her sabah tartılıyorum. Deftere kilomu ve tarihi yazıyorum. Gün içerisinde yediklerimi yazıyorum. Çantamda taşıyabileceğim küçük bir defter aldım. Akşamları atıştırmak isteyince defteri aklıma getiyorum. Yarın 100-200 gr eksik çıkmam lazım yemicem diyorum. Defter tutmak insanı hem motive ediyor hemde yediklerimizi görüyoruz.

Evet canim linke baktim, 2 ayda 14 kilo vermis hatun yahu

Bugün yediklerim :)

Sabah:1 zeytin, 4 kuru domates, 2 dilim peynir, 2 çatal reçel, 1 dilim salam, bir dilim ekmek.
Öğlen: Müsli
Akşam: Tavuk, salata, mercimek çorbası

Bugün aldığım toplam kalori 890 inşallah yarın daha da kilo vermiş olurum birde kabız olmasam tartı da daha az çıkıcam eminim.....

Şimdi gelelim yediklerime

Sabah:
1 Haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
Maydonoz
Kıvırcık salata
1 Yeşil biber
1 Dilim ekmek

Öğlen:
Mercimek çorbası
Zeytin yağlı pırasa

Ara:
Çikolata

Akşam:
1 tane Cordon Blue (İçince peynir olan tavuk)
Kıvırcık salata
1 dilim ıspanaklı börek

Bugün iştahım baya açık :)

Bugün yediklerim :)

Sabah:1 zeytin, 4 kuru domates, 2 dilim peynir, 2 çatal reçel, 1 dilim salam, bir dilim ekmek.
Öğlen: Müsli
Akşam: Tavuk, salata, mercimek çorbası

Bugün aldığım toplam kalori 890 inşallah yarın daha da kilo vermiş olurum birde kabız olmasam tartı da daha az çıkıcam eminim.....

Canım zayıflamak için güçsüz kalıp hasta olma dikkatli beslen. :1hug:

yarın başlayacak biri olaraktan bugün yediklerimi yazayım sizlere arkadaşlar aç gözlülüğümün kanıtı olarak:)
sabah 1 tabak kuru pazta çay
1 bardak süt
1 havuç
1 tabak patates salatası
öğlen pizza kola patates kızartması 3 tane nugget ve kızartılmış soğan halkaları
akşam çeyrek ekmeğe salam kaşar çay
AMA YARIN BÖYLE OLMAYACAKK ŞıMDı BU TABLOYA BAKARAK KENDıMı KINIYORUMMMMM

merhabalar ben de 6 dan sonra en geç 7 den sonra bir şey yememeğe başladım.çok hırslandım 10 kilo vermem lazım.şu an kilom 59. 5 aylık evliyim 5 ayda 4 kilo almışım.hoş zaten kilo fazlam vardı:KK43:
3 gündür 6 dan sonra bir şey yemiyorum. bugün yediklerime gelirsek
sabah:2 dilim kepekli ekmek,haşlanmış yumurta,biraz lor peyniri,5,6 tane zeytin,şekersiz çay,1 çay kaşığı reçel
ara:1 bardak süt
kahvaltımı biraz geç yaptım o yüzden öğlen bir şey yemedim
2.ara :4-5 tane fındık
akşam:domates çorbası,brokoli.2-3 kaşık erişte
ara:1 portakal,1 mandalina
bu arada sabah ve gece yatmadan önce sirkeli, ballı su
aralarda hep ılık su

Akşam tavuk göğüs fileto yedim 2 tane yanında salata o kadar doyurdu ki beni anlatamam... Daha fazla yiymedim. Dün akşam çok az yedim bu yüzden midem kazınmıştı.... Ama kaldı 4-5 kilom bi versem bitecek bu işkence.. Kilo verdikten sonra ne olursa olsun gece en geç 21:00 de sonlandırıcam yemeğimi.

Ama ben bu kiloları gece 12 den sonra nutellaları kaşık kaşık yemekten, bir kutu kuru pastadan, karışık sandviçlerden aldım..

Ben gençliğimde (şimdi 28 yaşındayım :)) hep 52 kiloydum. Ama ara sıra kilo aldığım olmuştu tabi kullandığım bazı ilaçlardan ama farkında olmadan geri verdim.
Daha sonra nişanladım, nişanlanınca bunalıma girip 48e düştüm. Evlendim iş yeri açtık geç saatlere kadar yemek yiyince epey kilo aldım .. ış yerini kapatınca geri 53 oldum. Ta kiii hamile kalana kadar doğuma 74 ile girdim.... Sigarayı bıraktım, spora başladım 53 e düştüm, bunalıma girdim ilaç almaya başladım 64 oldum yine, verdim aldım vs..
Şimdi 25 gündür diyetteyim 64.7 den 58,5 düştüm... Daha 5 kilo var vermem gereken ama sigara içiyor olsaydım çoooktaaan vermiştim bu kiloları.. Şimdi diyet bitince geri almaktan korkuyorum..

Ben gençliğimde (şimdi 28 yaşındayım :)) hep 52 kiloydum. Ama ara sıra kilo aldığım olmuştu tabi kullandığım bazı ilaçlardan ama farkında olmadan geri verdim.
Daha sonra nişanladım, nişanlanınca bunalıma girip 48e düştüm. Evlendim iş yeri açtık geç saatlere kadar yemek yiyince epey kilo aldım .. İş yerini kapatınca geri 53 oldum. Ta kiii hamile kalana kadar doğuma 74 ile girdim.... Sigarayı bıraktım, spora başladım 53 e düştüm, bunalıma girdim ilaç almaya başladım 64 oldum yine, verdim aldım vs..
Şimdi 25 gündür diyetteyim 64.7 den 58,5 düştüm... Daha 5 kilo var vermem gereken ama sigara içiyor olsaydım çoooktaaan vermiştim bu kiloları.. Şimdi diyet bitince geri almaktan korkuyorum..

boyun kaççç??kolay kilo veren bir yapın var sankii

bende artk yediklerimi yazıcammm
birde onu deniyimmm

catgirl kalori hesaplamasını nasıl yapıyorsunn

ben çok düzensiz besleniorm , sabah kahvaltımı yapıorm yemek yemeyi unutuorm sonra açlıktan başım dönüor öle aklıma gelior yiyorum saatler sonra 7 8 saat yemek yemediğim oluor alsanaalsanasmile..bi düzene otutmama lazım alarm kurucam artık..
ben de 70 kilo falandım,boyum 1.58,yaşım 22tahmin edersiniz görüntüyü...:1closedeyes:
sonra mayıs 2009 da diyete girdim,eylülde 56 oldum şimdi de 50 kilo oldum sadece düzenli saatli beslendim...guclubacismile
ama şimdi okul iş falan olunca unutuorm koşuşturmaktan,çok ötü olurom bi kere bayıldım unutmuşum yemek yemeyi,bugünde başım döndüğü için kaza yapıordum az daha bu sebepten ötürü,bundan sonra alarm kurup yemek yemeğe ve buraya yazmaya çalışacağım :hulya:

bende artk yediklerimi yazıcammm
birde onu deniyimmm

catgirl kalori hesaplamasını nasıl yapıyorsunn

Boyum 160 cm. Kaloriyi googledan arattığım kalori tablolarından bakıyorum. Mesela bazı sitelerde herşeyi miktarına göre veriyolar. Bir kaşık zeytinyağında 130 kalori var. Bir simitte 200 kalori gibi... Bak aşağıya örnek bir tablo koyayım mesela..

yeşil zeytin 1.büyük 9
siyah zeytin 1.büyük 13
tereyağı 1.çay kaşığı 100
süzme bal 1.çay kaşığı 64
reçel marmerat 1.çay kaşığı 55
amerikan pey. 30.gr 105
çeddar pey. 30.gr 114
b.peynir yağsız 30.gr 96
b.peynir yağlı 30.gr 117
rokfor peynir 30.gr 105
hollanda peynir 30.gr 101
eritme peynir 30.gr 82