Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Selam bende yazayım ne yediğimi
Sabah: küçük kepekli ekmek ufacık cevizli recel, krem peynir, biraz yumurta
Öğlen: 5 tane fındık, 2 küçük köfte, yoğurtlu lahana
Akşam 20:00de: yarım tabak şefketi bostan, pazı yaprağı salatası, portakal (ekmek yok)

Tek dileğim 53 olmak inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız. Bugün önümden ne tatlılar ne çikolatalar geçti hatta annem ağzıma kaç defa şekerleme tuttu "bir ısırıktan birşey olmaz" diye ama ben yemedim asla :) Ölmek var dönmek yok.. Nasıl olsa diyet bitince istediğim şeyden azda olsa yiyebilicem.. Ya sabır..

bende teşekkür ederim. ne güzel yazı bayıldııımmm motive olalım böyle :) bende yapıcam salata içine kepekli makarna güzel besleyici tok tutucu.
a.s.

Bugün pardon dün yediklerim ( gece yarısı yazarsam günler karışıyor ) :

Sabah:
Kahvaltıdan 30 dakika önce 1 tatlı kaşığı form macunu üstüne su içtim.

1 Haşlama yumurta
Kıvırcık salata
Beyaz peynir
4 - 5 zeytin
2 dilim ekmek

Öğlen:
Sosis yemeği
Bulgur Pilavı
Kıvırcık salata

Akşam:
Zeytinyağlı biber dolması
Yoğurt

Aralarda
Meyveli altın çilekli yoğurt
Neskefeli süt

kumdenizciğim birbirimize hep destek, tam destek! =)) motivasyon çok önemli gercekten..

bu sabah tuvalete girdikten sonra tartıldım. bi acaipti.. bi kac kere tartılırım ben ve genelde hangi rakam cıkarsa onu baz alırım.. ilk basta 55.6 çıktı bi kac kez.. sonra bi kac kez 59.5çıktı.. sonra bi kaç kere de 56.2 çıktı -tatlicadiarzu- :bbo: kafamçokkarıştı ben de56.2yi baz aldım cunku dün kilom 56.8 çıkmıştı benneyaptımki ohaoldumsmile yine de güzel.. boshayallersmile bi kaç gündüz sporumu aksam yapabiliyorum.. çünkü gün içinde 2 saatte 1 ara öğün ve 4 saatte1 de ana öğün yaptıgım için..spora baslamadan önce 3 saat önce yemeği bırakmıs olmak gerekiyo çünkü =/ bu nedenle ben 18.00 da yemeğimi bitirdiğim için aksam saat 21:00da yapıyorum 2 gündür sporumu.. sabah ac karna yapabilsem keske.. ama tansiyonum düşer bayılırım falan diye korkuyorum. oluyo çünkü bana arada öyle..
neyse cok uzattım=D=D

dün gece saat2de yattım..ve sabah 8de uyandım.8.30da kahvaltımı yaptım.

sabah kahvaltısında yine standart bi sekilde.. 2 ince dilim uno light ekmek ve 2dilimli kaşardan yapılmış yağsız tost-yanında çay+3tatlandırıcı ve bol su
bu menüyü seviyorum yaa=))
gün içinde neler yediğimi yazıcam sizlere yine.. bu arada ebuuuş sana sesleniyorum! seni unuttum sanma paylaşımlarını bekliyoruz hepimiz. kaytarmak yok! hep beraber yaza kadar fıstık gibi olucaz!
:enbuyukkk:
bu arada senin de topiğini takip ediyorum hergün kumdenizciğim a.s.
hadi öptüm hepinizi canlarım :hulya: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben de aranıza katılabilir miyim acaba? :kedi: Çalışan biriyim. oturarak çalışıyorum işim gereği. Maalesef kilolar üzerime yapıştı haliyle çıkmıyo, harekette yok ne olacak? 1.58 boya 69 kg. olursun benim gibi bilmiyorumkismile Moralim çok bozuk bu yüzden. Yaza kadar hedefim olan 50 kg.ya ya da hiç olmazsa 55 kg. ya kaydirigubbakcemile3 düşmek istiyorum. Umarım becerebilirim kızlar. Yardımcı olun bana, genelde kendimi frenliyemiyorum. Eve bir spor aleti alayım dedim ama 3 şey arasında kararsızım. Stepper, eliptik bisiklet, koşu bandı? Sizce hangisi daha etkildir? Fikirlerinizi bekliyorum kızlar. 2 gündür elimden geldiğince dikkat ediyorum, umarım böyle gider :Saruboceq: Motive edelim birbirimizi arkadaşlar, sanırım yediklerinizi paylaşıyorsunuz, bende bu günden başlayarak paylaşmak istiyorum sizlerle yediklerimi:

Sabah aç karna;
ılık elma sirkeli suyumu içtim, üzerine de 2 bardak sade su
1 bardak yarım yağlı sütle hazırlanmış meyveli nesfitimi yedim (tok tutuyo beni)
Az öncede limonlu form çayımı içtim.
2 kuru kayısı yedim.
Bu saate kadar da 1 lt. su içtim.
2 bardak şekersiz çay içtim (sıfır kalori yerimseniben , 2 aydır şekersiz içiyorum)

Şimdilik bu kadar kızlar, öğle yemeğimde 12 gibi oldukça erken ama yapacak bişey yok :bbo:
Öğlen ve öğleden sonra yediklerimi paylaşırım sizlerle tekrar görüşürüz, hoşçakalınnnnn...

Son düzenleme:
Oturarak masa başı çalışmak kilonun başlıca sebebi zaten bazen öle oluyo günde bi kere lavoboya gidiyorum onun dışında hep masama çakılıp kalıyorum Spor yapmayı çok seviyorum ama yakınlarımda spor salonu yok eve geç gidiyorum nasıl olucak blmiyorum bekarken spora gidiyodum sürekli evlendim hiç bir şeye fırsat bulamıyorum canım çok sıkılıyo diyete dikkat ediyprum ama spor yapmayınca gidmiycek bu kilolar diip pes ediyorum sonra tekrar başa dönüyorum şimdide eve spor aletimi alsam acaba die düşünüyorum ama karar veremedim daha inşaallah hepimiz irademizle bu kilolarımızı veririz kızlar :)

Bu sabahki kahvaltım 1 adet kepek ekmekle yapılmış tavuk jambonlu sebzeli sandviç ve 1 kupa çay

saydın78 hoşgeldin senin le ölçülerimiz nerdeyse aynı sende eğer zamanın varsa sporunu yaparsan ve yediklerine dikkat edersen verirsin inşaallah kilolarını biz şu anda daha azimli olmalıyız bence 80-90 kilodakiler napsın biz bu kadar zorlanırsak ben böle düşünüp kendimi motive ediyorum yani bardağın dolu tarafından bakıyorum :)

Hoş buldum canım teşekkürler. Evet neredeyse aynı ölçülerimiz, ne güzel tesadüfe bak olumunekankayizsmile Haklısın aslında canım bardağa dolu tarafından bakmak lazım aslında. Ben evde spor yapamıyorum,aerobik falan bana göre değil :umursamaz: 2-3 gün yapıyorum sonrasında sıkılıyorum canım. O yüzden eve en kısa zamanda bir spor aleti alacağım ama tam karar veremedim. Bazıları stepperin, bazıları koşu bandının, bazıları da eliptik bisikletin faydalı olduğunu söylüyor. Kafam karıştı :uhm: karar veremiyorum. Sen spor yapıyomusun canım? Ya da sen hangisini önerirdin? opuyorumnanaktan

Merhaba herkeze... Bugün çok geç kalktım. Aslında moralimi bozanda şu tartıda bi 59 bir de 60 çıkıyor olmam deliricem. Bence tartı bi karar vermeli artık Çok üzgünüm çoook

Bu arada ben kilomu boyumu yazmadım galiba ben de 160 boyunda 64,7 ile başladım şimdi bi 59 bi 60 gidip geliyorum tartıyla pazarlığım sürüyor. Şu anda elimde lahana suyum var... Bir de hiç vücudumda çatlağım yok ama selülitli görüntü çok moralimi bozuyor, lahana suyunu da bu yüzden içiyorum senağlama

Canım ya nasıl içiyosunuz lahana suyunu ben bir kez denedim ama hüsran oldu sonu hepsini af edersiniz çıkardım. Tebrik ediyorum sizi içebilen herkesi. Bende kendi çapımda zayıflamaya yardımcı olması açısından elma sirkeli su içiyorum, onu içmekte bana hiç zor gelmiyor

O kadar azimliyim ki hiç bir şey gözüme gözükmüyor ama lahana çorbasını içemedim tabi... Tek kelimeyle berbattı..

tatlım merhaba.. ben kesinlikle eliptik derim... antrenörüm de bana onu tavsiye etmiştim.. ve eliptik aldım. voit'in bir ürünü. çok memnunum.. fiyat bakımından da cok iyi. ama tabi kosu bandı bisiklete göre daha yorucu=) bunu da belitreyim.. ben günde 45 dk eliptik yapııyorum.. herhangi bi sorun olursa beklerim
a.s.

saat 14.00da öğle yemeğimi yedim.
7-8kasık bezelye yemeği-yogurt-lipton ice tea ligth bu kadar

Yardımın için saol canım, bende eliptik bisiklet diyordum aylardır, sen ne zamandır kullanıyorsun? Ne zamandır 45 dk. lık zaman şeklinde çalışıyorsun canım? Faydasını gördün mü bu cihazın? Teşekkürler bilgin için şimdiden olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
O kadar azimliyim ki hiç bir şey gözüme gözükmüyor ama lahana çorbasını içemedim tabi... Tek kelimeyle berbattı..

Evet canım ya, ben böyle berbat bişey daha içmedim hayatımda hiç Lahanayı ince ince doğrayıp salata şekilde tüketmek daha iyi gibi geliyor bana. Ya da kapuska derler ya lahanayı doğrayıp, bulgur ve az salçalı yemek şeklinde yaparlar. Öylede faydasını da görür müyüz acaba? :uhm:

saydin78 ben spo ryapıodum da artık yapamıyorum ama bende eve bi spor aleti almak istiyorum aynı senin gibi kararsızım stepper ı çok övüolar ama bilemedim ben onu ya :)

tatlım aralık ayında aldım ama tembelliğim yüzünden baslıyamamıstım..ayın 11inde hem spora hem diyete basladım ben. ilk hafta 2 kilo rahatlıkla gitti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…