Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben bu sabah tartıda 59 u gördüm ya benden mutlusu yok. 2 haftadır süren mücadelemde hızla ilerliyorum :nazar:
64,7 den 59 a gelmek için karnım doymadan kalktım hep masadan. Yanlız bugün biraz geç yedim 21:00 de. Balık ve salata yedim yarım dilim ekmekle. Sonra sodamı içtim. Ne yapayım bugünlükte böyle olsun gari..

ben de saat 17.00dan sonra bişey yemeyerek ve düzenli beslenerek 70 kilodan 55 kiloya düştüm 8 ayda guclubacismile

benım ıcı hayat 18 00 de baslıyor bu saatte yemeye baslıyorum sonra 4 e kadar atıstırıyorum uyku problemım vardı onun cıın bu saatlere vucudum alıstı

slm kızlar. 1 hafta aradan sonra tekrar mrb. özlemısım valla hepınızı. gecen hafta annem amelıyat oldu 2 gun hstanede bısı yemedım fakat eve gelıce, gecmış olsuna gelen misafırlerle bıraz kaçırdım hamurişini. 600 gr geri geldi tabiki. neyse bundan sonra daha dikkatli olacagım.

Merhaba hanımlar

ecegun geçmiş olsun. Annene acil şifalar diliyorum. Sağlık gibisi yok.

Kahvaltıdan ve Öğlen yemeğinden 20-30 dakika önce bitkisel form macunu yedim üstüne su içtim.

Kahvaltıda

süt ile birlikte gevrek

Öğlen

Tarhana çorbası
Yoğurt
Kıvırcık salata

Ara:
Adı ponçik sanırım, elmalı ponçikten azıcık tattım.

Akşam:
Ispanaklı börek
Sebze haşlaması

yedim.

1 saat Yürüyüş yaptım.

İyi geceler

benım ıcı hayat 18 00 de baslıyor bu saatte yemeye baslıyorum sonra 4 e kadar atıstırıyorum uyku problemım vardı onun cıın bu saatlere vucudum alıstı

Uyumak istemiyormusun yoksa uyuyamıyormusun?
Bende gece 4.00- 4.30 a kadar uyumuyorum. Uyumak istemiyorum.
Kilo problemin varmı? Varsa geç saatlerde yediğin içinmi oldu?
Erken kalkıp erken uyumalı akşam yemeğini erken yemeliyiz aburcuburdan uzak durmalıyız. Aralarda meyve, yemiş
Sağlıklı günler.

merhabalaar.. bugun malesef biraz kacırdım.. kacırdım derken; 18.00dan sonra bisey yemedim ama gün içinde düzensiz beslendim biraz.. bakalım yarın sabah tartıldıgımda kac kilo cıkacagım..

günaydın=)
az önce kahvaltımı yaptım.

2parca ceviz
2dilim uno ligth ekmek ve 2 ince dilimli kaşar peynirden oluşan yağsız tost
çay+4tatlandırıcı

evet kahvaltım bundan ibaret.. dün biraz sacma sapan beslenmiştim. bugun bunu dengelemem gerek bu nedenle.. ara öğünüm saat 12de olacak.. ve muhtemelen meyveli yogurt yiyeceğim. ama yazarım yine de=)

Son düzenleme:
teşekkür ederim arkadaşlar, sizi utandırmıycam SÖZ VERİYORUM, dün akşam eşim öyle bir gaz verdi ki, bu hızla ben 10 kilo birden veririm :) saka saka, tabii ki kilo vericem ama zamanla..
öpüyorum sevgiyle kalın...

ya.. saat12de uyumus kalmısım lanetolsun.dün gece gec yatmıstım. arkadaslar vardı film falan izlemiştik hep beraber.. az önce uyandım.. öğle yemeğimi yedim..hiç iştahım yok bu aralar..

6kasık bezelyeli patates yedim. yanında da activia kivili prebiyotik yogurt yedim.ekmek yemedim. şimdii yeşilçay içiyorum...

ara öğünüm 16:00da olacak.

slm kızlar bende akşam 6 dan sonra yemek yemeden kilo vermek istiyorum fakat ben işten 6,30 da çıkıyorum akşam eve gidene kadarda saat 8 oluyo ve eve gidip yemekde ne varsa silip süpürüyorum açlıktan bana ne tavsiye edersiniz :KK43:

slm kızlar bende akşam 6 dan sonra yemek yemeden kilo vermek istiyorum fakat ben işten 6,30 da çıkıyorum akşam eve gidene kadarda saat 8 oluyo ve eve gidip yemekde ne varsa silip süpürüyorum açlıktan bana ne tavsiye edersiniz :KK43:

işten çıkarken ufak tefek seyle atıstır bence. küçük bi kutu meyveli yogurt ve 1 paket eti form mesela...
sonra eve gittiğinde de bol bol sıcak içeceklerden iç.. çay meselaa=)) ben cok severim çay.. kendine koskocamaaan rengarenk bi salata yap eve gidince.. içine de 2 kaşık kepekli makarna at salatanın=)) bunu sil süpür.. iradene hakim olman gerektiğini düşün.. kilo verdiğinde nasıl görünüceğini falan.. çok begendiğin kotları elbiseleri düşün=)) unutma.. hatun kişi güçlü kişidir=)) yapabilirsin bunu. amaan nolucak 1seferlikten deme.. yarın kesin baslıyorum bugun böle oluversin deme. kendini psikolojik olarak hazırlamalısın önce diyete. kendin için bişiyler yaptıkca daha guclu hissediceksin kendini inan bana=) ve hergün gel buraya bizlere neler yaptıgını yaz,anlat. bi nevi hesap verme gibi=)) hatta bana yaz, olumsuz bişiy varsa ben çekeyim kulagını=D =P
hadi bakalımm=)

Çok tşk ederim olu_gelin ilahi güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 olur tamam dediklerini harfiyen yapıcam yanlız akşam 6 dan sonra salata yiyebiliomuyuz yoksa hiç bişimi yenmicek :)bilmiyorumkismile

Çok tşk ederim olu_gelin ilahi güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 olur tamam dediklerini harfiyen yapıcam yanlız akşam 6 dan sonra salata yiyebiliomuyuz yoksa hiç bişimi yenmicek :)bilmiyorumkismile

tatlım salata ye.. ama yagsız olsun kesinlikle.. ama yatmadan 4 saat önce bütün yediğin şeyleri sonlandır muhakkak. hatta lahana salatası olursa mükemmel olur. bilirsin lahananın gücünü:KK70:

eveet.. saat16:00da ara öğün yaptım. 1 kucuk kutumeyveli yogurt yedim. 127 kaloriymiş..
18:00da da aksam yemeğimiyedim.. yine bezelye yemeği+yogurt.. ve yanında da lipton ice tea light içtim..
canım cok sıkılıyor nedense bugün.
sebepsiz!

ya benimde bugün keyfim yok olu_gelin niye aceba mirmirmirmir
bende şu 1 yada 1.5 kiloyu bi versem.çok yavaş gidiyo.işin garip tarafı görünürde kilo sorunum yok yani 38 bedenim ama pantolon felan giydiğimde özelikle oturduğumda beni rahatsız ediyor göbek çıkıntısı.bende hafif kilo almaya başlayınca göbek artışını buna bağladım.neyseki 1 kilom gitti.bugün yediklerim:
sabah
ince dilim kaşarlı çavdar ekmeğine sandviç
ara:
1 elma
öğlen
1 adet patatesli gül börek
yoğurtlu havuç salata
birkaç tane zyağlı yaprak sarma
kendi yaptığım bisküvili pasta(işyerine herkes yaptığını getirdi)

ara
1 portakal
klasik yoğurt karışımım
bitki çayı
akşam
sanırım ciddi keyfim yok yemek görmek bile istemedim
2 küçük portakal+1 küçük elma yedim

acıkınca yoğurt yulaf karışımı yicem of offfffff:nazar:

aynen tatlım yaa.. 38 beden giyiyorum.. ama beni rahatsız ediyor işte=/ kilo çizelgesi yapsana sen de?

X