Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bugünlük yeme faslını kapattım... siz nasılsınız kızlar?

selamlar

ben 85 sanıyordum daha şişmanlamışım 88 mişim :KK43:( forumda yeni bir konu açacağım.

Profilime resmimi ekledim. Güvenlik amacıyla sadece arkadaş eklediklerim görebiliyor.

Son düzenleme:
ebuuuş güzel besleniyorsun. Beğendim. Fazla kio sorunun yoktu sanırımsam..

Hepinizi öptüüümmm

teşekkürler kumdeniz.aslında uzuuun zamandır kendime sağlıklı şeyleri seçiyorum.ama tek problem arada abur cuburu kaçırmam ve akşam yemeklerimi eşimden dolayı geç yememdi.göbişim düz olsun bana yeter sanırım 2 kilo ediyor bu da.ptesi tartılacağım regl dönemimde bitecek o zaman anlayacağım değşimi.
bugün sabah
sandviç beyaz peynirli
ara
1 elma
öğlen az kıymalı karnıbahar+az pilav+cacık+2 küçük dilim kepek ekmeği
ara
nescafe+bi parça bitter çikolata:kedi:
akşam
mantar çorbası+patates musakka+yoğurtlu brokoli+ayran

yarına allah kerim.:hulya:

ebuuuş gider o göbek merak etme . güzel besleniyorsun arasıra ufak kaçamaklar birşey yapmaz. Karın hareketleri yapınca faydasını görürsün. 2 Kilo ne ki :)

DÜN YEDİKLERİMİ YAZMAMIŞIMM
ŞİMDİ EKLEYEYİMM
SABAH:
yarım portakal
1yumurta
peynir
bal
ince dilim ekmek

öglen
5tane çigköfte
1but haşlama tavuk

akşam
az turşu ve haşlama tavuk

meyve armut 1tane
3lt su

selamlar

ben 85 sanıyordum daha şişmanlamışım 88 mişim :KK43:( forumda yeni bir konu açacağım.

Profilime resmimi ekledim. Güvenlik amacıyla sadece arkadaş eklediklerim görebiliyor.

ben baktımm ordada yazdıgım gibi inan 88 gibi durmuyorsum sanırım boydanda kaynaklanıyorr
konuyuda açınca yazzz
bizlerde yanındayızzkaydirigubbakcemile5

şimdi kahvaltımı yaptımm
yine herzamanki gibi

az peynir
domates 1tane
yumurta
bal
ince 1dilim ekmek

Tünaydın arkadaşlar

Zambak 3 teşekkür ederim. Bende sizin yanınızdayım.
Konuyu açınca oraya gün içinde yaptığım sporu ve yediklerimi yazacağım gün gün.

Bugün şimdiye kadar yediklerim

Kahvaltıda:
1 Dilim tam buğday ekmeği
Biraz Dereotu
1 Yeşil biber
1 salatalık
Biraz beyaz paynir

saat 13.00 de

Ara : 1 mandalina

yedim.

öglen:
1haşlama tavuk but,
arada
2tane bisküvi
patlamış mısırr
1portakal
akşamda salata ve çorba yerimmm

dün yazamadım int.bağlantım yoktu.
sabah:
klasik sandviçim
ara:
1 elma
öğlen
yayla çorbası 2 dilim kepek ekmeği
ara
nescafe küçük bitter çikoltam
üzüm çekirdeği tozu+yoğurt+biraz leblebi

akşam (komşum geldi saatime uyamadım eşimle yedim mecburencokacimcoook)
azıcık çorba
yoğurtlu brokoli salata
ekmek yok

dün yazamadım int.bağlantım yoktu.
sabah:
klasik sandviçim
ara:
1 elma
öğlen
yayla çorbası 2 dilim kepek ekmeği
ara
nescafe küçük bitter çikoltam
üzüm çekirdeği tozu+yoğurt+biraz leblebi

akşam (komşum geldi saatime uyamadım eşimle yedim mecburencokacimcoook)
azıcık çorba
yoğurtlu brokoli salata
ekmek yok

Canım dikkat ettim de hayvansal hiç bir gıda yememişsin. Protein almamışsın hiç :umursamaz: düzgün beslenmiyorsun sanki, en azından öğlenleri kırmızı ve ya beyaz et, balık, yumurta vs. yesen sağlıklığın açısından daha doğru olur sanırım. Proteine de istiyacımız var canım. bilmiyorumkismile

Selamlar, lahana çorbası diyeti bitince kesinlikle bunu uygulayacağım. Saat 18 de olmasa bile saat 19 yada 20 de son lokmamı almış olurum.
Gün içerisindede sağlıklı ve dengeli beslenirim.. Mesela sabah bir haşlanmış yumurta, peynir, 5 tane zeytin, maydonoz, bir dilim ekmek, yeşil çay... Öğlen de sebze, et türü ne varsa yerim yanına belki biraz makarna yada pilav olabilir, salata, tabi sebze ve yeşilliklerden bol diğerlerinden azar azar yemekte fayda var. Akşamda bir çorba ve hafif bir yemekle güne son noktayı da koyarım. Yoğurt sütü de ihmal etmeyelim.

Tabi aralarda azar azar ceviz fınfık meyve tarzı şeyler yenebilir.. Bence sizde protein ağırlıklı sağlıklı beslenebilirsiniz.

bende eskiden vardı hareketler hiç yapamadm çünkü hepsini indiremedim :)) adı nivea ile mutlu sabahlar mı neydi.. bende merak ettim şimdi bir dosyam kalmıştı onuda indirebilsem. Yerini bulursam buraya adresini yazarım yada özel yollarım.

ay cok iyi olur valla cok sevinirim simdiden tsk ederimopuyorumnanaktan

Bugün yediklerim:

Uyanınca 1 - 2 bardak su
Gün içinde saymıyorum kaç bardak su içtiğimi, çok içiyorum.

Kahvaltıdan evvel: 1 Fincan Beşi bir yerde bitki çayı

Kahvaltı:

Yumurta,1 kalın dilim çavdar ekmeği, Beyaz peynir,1 yeşil biber

Ara: Ceviz, mandalina

Yemekten evvel: form çayı
Öğlen: Limonlu kekikli kırmızı biberli az tuzlu balık, Zeytinyağlı havuç salatası

Ara: Ceviz, mandalina

İşten dolayı akşam yemeğini pek yiyemedim. Saat geç oldu. Onun yerine sütle beraber meyveli gevrek yedim içine tarçın serptim güzel oldu.

Spor olarak

Sabah kahvaltıdan evvel 30 dakika egzersiz
Saat 16.30 -17.30 yürüdüm

selam kızlar, bi süredir stresli günler yaşıodum yazamadım diyeti de bozmuştum zaten..

bugünden itibaren tekrar katılıorum aranıza.. azimle devam edenleri tebrik edior
um opuyorumnanaktan

Canım dikkat ettim de hayvansal hiç bir gıda yememişsin. Protein almamışsın hiç :umursamaz: düzgün beslenmiyorsun sanki, en azından öğlenleri kırmızı ve ya beyaz et, balık, yumurta vs. yesen sağlıklığın açısından daha doğru olur sanırım. Proteine de istiyacımız var canım. bilmiyorumkismile

canım haklısın o gün pek iyi değildi menüm ama daha evvelki yediğim öğünlerden bitanesinde mutlaka et oluyor.beyaz yada kırmızı et bulunan yemeğim mutlaka oluyor.zaten z.yağlı yiyemem genelde..protein olarak yoğurdu sayabiliriz diye düşünüyorum.ama genelde dikkat ediyorum yerimseniben

bu sabah geç kahvaltı yaptık malum hsonu benneyaptımki:1rolleyes:
yumurtalı-ballı-beyaz peynirli güzel bir kahvaltı
ara:
1 elma
öğleden sonra
tarhana çorbası kabak yemeği 1 dilim ekmek

akşam biraz geç olucak yemek saati
bol salata
balık
bisküvili pasta yaptım evdekilere.küçük bir dilim yerim herhalde..:eek:

hasret25 videoların olduğu site duruyormu diye bakacağım.

catgirl24
başarılar. sağlıklı beslenelim. Sende beslenmene dikkat et.

lethem stress hepimizde var. günlük stressten uzaklaşmak için aktardan karışık bitki çayı aldım ama pek etkisi olmadı sanırım. Bu stress duygusal stressmi duygusal açlık gibi.
kendimizi kontrol etmeliyiz. diyete devam et. Aburcuburlardan uzak duralım. Teşekkürler bend eseni tebrik ediyorum.

ebuuuş tatlıyı evden yapınca malzemeyi biliyorsun daha sağlıklı temiz ve güzel olur. 3 dilim bile yiyebilirsin.

lethem bende bir ara ton balığı yiyip duruyordum yine ton balığı yesem arada sıra iiyi olur benc etok tutuyor ve güzel. afiyet olsun.

Bugün yediklerim:

Kahvaltıda: Çavdar ekmeği, peynir, biber
Öğlen: Nohut,bulgur,soğan haşlamasını yoğurda karıştırdım üstüne nane kırmızı biber keten tohumu koydum yedim
Akşam: Meyveli yoğurt
Aralarda: Meyve ve azcık çikolata yedim.

Kumdenizz gayet güzell gidiyorsunnn

ben dün biraz kaçırdımmm
sabah kahvaltımı az yapmıştım
öglen malesef günümüz vardı ve orda
1börek
1kek
1tanede küçük simit yedim(kandil simidi gibi)
yani ögle yemegi yerine bunları yedimm

akşam 2tabak sebze yemegi ve sarma yedimm
dünn abartmışım zatenn

X