Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu akşam 18.30 da yemeğimi bitirdim yani 10 dk oluyor.bir küçük tabak ıspanak ve bir küçük kase yoğurt yedim.ekmek yok.öğlende az porsiyon baklagillerden seçim yaptım brokoli salatası eşliğinde.
şimdi sormak istediğim bişi var size.
ben muhtemelen gece yatana kadar acıkacağım.yani saat 9 gibi 1 portakal+1 elma yiyebilirmiyim?(küçük boyundan)
bu süre içinde bir fincan şekersiz bitki çayı serbestmi?
meyve yemediğim takdirde içine 1 kaşık yulaf karıştırdığım yoğurt yiyebilirmiyim. cokacimcoook

evet yiyebilirsin, içebilirsin. Portakal uykuyu kaçıryordu sanırım. O yüzden gündüz yesen daha iyi. Akşam yemeğinden sonra çok geç olmadan ara öğün yapabilirsin.

kumdeniz sanırım bugün doğum günün nice yıllara arkadaşımalkisalkisalkis

KAHVALTII:

patates kızartmasııı:kedi:
domates salatalık
peynir (ekmek yemedimm)

ÖGLENN:
2tane sigara böregii
1küçük kek BİLİYORUM ÖGLEN ABARTMIŞIM SANKİİlmaz:
1tane küçük kabak tatlısı

AKŞAM:
közlenmiş patlıcan domates va salatalıktan oluşan boooll limonlu salata
1tabak bamya yemegi

30dk boyuncada tugba özayın fıtness programından çalıştımm
ama çok yoruldum
ilk defa yaptım ama artık her gün yapıcammhihoyyyt

sevgili KUMDENıZ nice senelere.sağlıklı uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.

bu akşam 19.00 da bitirdim yemeğimi.biraz rötarlı oldu yetiştiremedim yemek pişirmeyi.az yayla çorbası tavuk göğüslü karnıbahar yedim.yine ekmek yok.öğlen bir tabak brüksel lahanası yedim ara öğün de yaptım.bu sabah öyle aç kalktımki anlatamam.2 saat sonra meyve yiyeceğim. bide yarın regl olucam sanırım acayip tatlı krizim var napıcam ben ya tatlı diye geberiyorum.kızım akşam süt dilimi yiyordu saldırmak geldi içimden düşünün artık..delikafadulden

sevgili zambak sabah kahvaltın ve öğlenin bayaaaaa lezzetli olmalıydı dimi:roflol:
ayy bende tatlı istiyorum ya küçücük bi parça çikolata istiyorum ben litfeen yaaalaelaelaelaelae

sevgili zambak sabah kahvaltın ve öğlenin bayaaaaa lezzetli olmalıydı dimi:roflol:
ayy bende tatlı istiyorum ya küçücük bi parça çikolata istiyorum ben litfeen yaaalaelaelaelaelae

sorma çok lezzetliydii:kedi:
ama bak egzersiz yaptımm heryerim agrıyorrr
yemiycem bidaha yarın ona göre yer bugünü telafii ederimmm...

siyah çikolata yiyebilirsinnn
abartmadan tabikii

kizlar bende size katilabilirmiyim.vermem gereken 20 kg var ilk dogumumda aldim ardindan tekrar hamile kaldigim icin kilolari veremedim.ve oglum su an 4.5 aylik artik biseyler yapmak istiyorum emziriyorum ama emziren arkadaslar varsa na yaptiklarinida yazarlarsa iyi olur,cok biktim artik kilolu olmaktan 3 senedir 110 kiloyum dogumdan sonra su an 95 im ama hadafim 75 olmak bakalim bende yemicem 18.00 den sonra emzirdim icin devamli biseyler atistiriyodum ama artik yapmicam bakalim ne olcak

hoşgeldinn aramızaaa.s.
inşallah verirsinn kilolarınııı

ohh sizde menü daha zenginmiş.afiyet olsun.
sabah sabah patates kızartması yenirmi ?
Yavaş yavaş her gün biraz arttırarak sporu yapabilrisn kendini çok yormabiz biraz şişman insanlarız o yüzden sağlık problemi olmasın.

patates kızartması dedim ama inan tabak dolusu degildii
2orta boy patatesti ve yemek için ortagımda vardııı eşimmkaydirigubbakcemile3
ama olmayacak bidaha pişmanımm zateennn hele öglen yediklerimm hep komşularım yüzündennn :mymeka:

ebuuuuş teşekkür ederim.Sağlıklı mutlu huzurlu yıllar inşaallah herkese.

O süt dilimi yokmu bende bayılıyorum. :)
Az ve sık ye. Yani canın birşeyle ristedikçe azar azar ye ama şişmanlatacak gıdalar yememeye çalış. Güçsüz kalma
Siyah çikolata yiyebilirsiniz.

Bende bugün biraz kaçırmış olabilirim ama yarın daha dikkatli olacağım.

snowdrop tabi bize katılabilirsin doktorunun verdiği beslenme programına göre beslenirsen daha iyi olur çünkü emziriyorsun bebeğini düşün. Sende güçsüz kalma. Çocuklarının sana ihtiyacı var. yavaş yavaş veririsin. Aburcubu azalt yapabildiğin kadar hergün 1 saat kadar spor yapmaya çalış.Sağlıkla kilo vermeni diliyorum.
Allah bağışlasın hayırlı evlatlar olsunlar. Tebrik ediyorum.

slm kızlar biraz geç kalmışım siteye girmekte kimsecikler kalmamış bilmiyorumkismile

bugün çok geç kalktım yaa uyuya kalmısım saat 12 de uyandım.

kahvaltı: 1 parça pide yedim

öğle: 2 bardak şekersiz çay, 1 küçük dilim tatlı

aksam: 3 dilim otlu börek,3 kaşık yoğurt

haa birde aksam kaçamağım var yazıyorum valla :kedi: 1 dilim tiramisu yediiiimmm

azönce ballı ılık suyumu içtim. valla bugün hep hamurişi yemisim yaa ama öyle denk geldi öğleyin gezmedeydim. aksamda kaynvalidemlerdiydim. neyse yarın telafi ederim artk.

ecegun sende benim gibi geç uyuyorsun sanırım. Evet biraz değişik yemişsin. Bende tiramisu yedim. Afiyet olsun.

İyi geceler

Günaydın kızlar..
1 haftadır yazmıyordum çünkü 1 haftadır 1gr veremediğim yetmezmiş gibi yılbaşında kaçırdıklarım da gitmedi daha. Geçen haftadan 500gr daha fazla geliyorum tartıda (58.5kg). Şişkinliktir gider diye bekliyorum ama gideceği yok. 2 güne kadar regl olmayı bekliyorum, biraz ona da bağlıyorum ama sabrım zorlanıyo sanki.
Kendimi şöyle teselli ediyorum. 1 kesme şeker 20kcal, günde çay ve kahveyle 5 kesme şeker alsam 100kcal ediyor. Yılda 36000kcal eder. 1kg yağ 7500-8000 kcal'ye karşılık gelirse sadece çayımı kahvemi şekersiz içerek bile - tabi diğer gıda alımlarımın aynı kalacağını varsayarak- yılda 5kg gitmesi gerekiyor... Amma hesap yapmışım. Kendimi avutuyorum işte.
15 Ocak'a kadar süre tanıyorum kendime, regl dönemim de geçsin bi. 57li rakamları gördüm gördüm, yoksa çok kızacak gibiyim kötükedihüso

ya kızlar siz nasıl yapıosunuz şu işi bende diyetteyim sabahları kflakes yiyorum öğlen elma falan akşamda çorba salata yada ne yemek warsa ekmeksiz onu yiyorum ama saat 8-9 olduğunda çayı ynında muhakkak bişiler yemek istiyorum bisküwi felan bazende çiğdem falan yiyorumm of ben nie dayanamıyorum yaaaaakaydirigubbakcemile

canımcım evet o saatlerde bende acıkıyorum geçen herşey yasak sandım yemedim.gece yatarken resmen açlık çektim akşam da az ve erken yemiştim.şimdi ben 8-9 gibi 1 elma 1 portakal yiyorum.gece çoook içim kıyılırsa 1 çay bardağı yarım yağlı süt içiyorum..ama arkadaşım sen öğleni de çok kasıyosun bence.öğlen elma demişsin zaten elma çok çabuk acıktırır.bence sağlıklı olandan herşey az porsiyon yenmeli gündüz.çünkü gece zaten yenmiyor.öğlen iyice beslenmeli diye düşünüyorum en sağlıklısından.kaydirigubbakcemile2

BUGÜN SABAH

1yumurta
kk kadar kaşar peyniri
domates salatalık

ÖGLEN
2bardak çay ve 1küçük irmik tatlısı

AKŞAM
yeşil mercimek çorbasıı (dahada bişey yemem heralde meyve dışında)
daha akşam yemegimi yemedim zatenn

şşimdide 30dk boyunca egzersiz yapıcamm
gündüz yapmayı planlıyordum ama olmadıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…