Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşım benmde bi 10 kilo vermem lazm ,tabi nsl olacaksa ama kararlıyım başaracam kendimi böyle motive temeye çalışıyom.boyum 1.64 kilom72boyum agöre çok.ne bu kadınların çektiği yaaa :teselli:

ahannda dogru söyledinnn nedir bu kadınlarıın çektigiii
ya aslında şu bogazımızı tutsak bişey olmazdakaydirigubbakcemile3

slm kizlar 1 haftadir ogleden sonra 3 den itibaren hicbir sey yemiyorum ama gr veremedim bugunde sinirlendim 2lt icecegi bitirdim asitli asitli oh olsun bana

birde kizlar cok az yiyorum alistimi vucuduum acaba mesala yazayim yorum yapin lutfen kafayi yicem sabah 1 dilim kepek ekmek bazen cok nadir 1 simit ekmek varsa simit yok 3-4 adet zeytin 1 domates cok kucuk peynir ogle yogurt yada sebze gun bitti bu kadar bide alistim uzun zamandan beri canim yemek istemiyor ama gr veremedim

birde kizlar cok az yiyorum alistimi vucuduum acaba mesala yazayim yorum yapin lutfen kafayi yicem sabah 1 dilim kepek ekmek bazen cok nadir 1 simit ekmek varsa simit yok 3-4 adet zeytin 1 domates cok kucuk peynir ogle yogurt yada sebze gun bitti bu kadar bide alistim uzun zamandan beri canim yemek istemiyor ama gr veremedim

canım napıyosun sen 6 öğün yiyceksin 2 değil vede günler kısa olduğu için 17.00ile 18.00arasında yemeği bırakıcaksın..18.00 den sonra meyve yiyebilirsin..15.00 yemeği bırakmak için çok erken gr verememen normal böyle yaparsan vermek yerine alırsın ztn

Sanırım vücudunun savunma mekanizmasını harekete geçirmişsin :1no2:
Kıtlık psikolojisi diye bişey var ve vücudun yağ depolama eğiliminde oluyor. Muhtemelen normal yemeye döndüğün zaman hemen kilo alacaksın. Böyle yapmamalısın. Ayrıca diyete başlanılan ilk 1 hafta sonuç alamamak anormal değil. 10 gün sabırla bekledikten sonra belirgin sonuçlar görebiliyorsun. En azından bende öyle oluyor. Mideni sürekli ufak tefek yiyeceklerle oyalamalısın bence. Allah korusun sağlığın da bozulabilir.

ya kızlar ben 200 - 300 gr almısım mafoldumben

3 gündür regl dönemimdeyim acaba bunun bi etkisi var mı? birde canım çok istediği için 1 paket bitter çikolatayı yiyiverdim :kedi: ya çok pisman oldum ama...

mesela bu yöndende tebrik ediyorum kendimi bugün pasta aldık ama ben sadece 1 çatal aldım bıraktım. dünde gezmeye gitmistik orda midyeler, cipsler çekirdekler havada uçustu ama ben ne yaptım 1 baardak soda limon içtim bitti. alkisalkisalkis

ama buna rağmen almısım ya napayımmm :uhm:

Merhaba

zambak 3 aslında diyet değilde sağlıklı beslenme programı yaparak hayat tarzımız olmalı. diyetlerden sonra diyet bitti deyip yememek lazım. sonra farketmeden kilo alıyoruz.

Boyum 1.70 kilom 85,400 başlayalı 2 hafta oldu sanırım. Başlangıçta 86 kiloydum.

Suyu ydum yudum yavaş yavaş içelim bence.

kilo ve boy aynıymış bizim arkadaş kilodaş ve boydaşım benim. Ama kiloların toplanma yeri kemik yapısı farklıdır. Benim belden aşağı bölgemde toplu. Merak etme vereceğiz. Bak burada yardımlaşıp destek oluyoruz ne güzel dimi :)

bende 12 kilo vermek istiyorum o zaman bile harika görünüyorum. Yazın 12 verdim 95 den 83 e inipp sonra yedim yedim 86 oldum oldum da ne oldu sanki çikolata fabrikası bana ödül vermiş gibi yada yılın şekercisi benmiyim ki yedim o kadar.En çok yediğim çikolata çikolatalı gıdalar kremalar yedim. hamur işi az yiyorum ama oo şekerlerden artık uzak duruyorum. biraz zayıflayınca midemzide bir ohh çeker gibi küçülüyor.

Tutun kendinizi tatlıya karşı yiyeceksenizde az yiyin zayıflayınca nasıl görüeceğinizi düşünün zayıf havalı bir tanıdığınızı düşünün ben ondan daha güzelim deyin ben öyle yaparak kilo verdim yine veriyorum.

amylee_5 erkek olmak va ronlar bu kadar kendilerine bakmıyorlar. göbek falan sorun değil inadına gömleklerini pantolonunn içine sokup yayıla yayıla oturuyorlar sanki.

sera81 yanlış yapıyorsun yemeyerek kilo verilmez. saat 3 çok erken ve sağlıksız olur.

örnek:

kahvaltı saat:8 de
ara öğün :10.00
öğlen yemeği: 12-1.00
ara:2.30-4.30
akşam:6.30-7.30
ara:8.30-9.00
şeklinde olabilir. ara öğünlerde meyve, yoğurt, tahıl, salatalık gibi besinler yiyebilrisin. Normal öğünlerde normal yemek yiyeceksin öğleden sonra yada sabah spor yapmaya çalışarak haftada 3 gün rahatlıkla kilo verirsin ve veririz arkadaşlar lütfen DİYETİ ABATMAYIN. SAĞLIKSIZ OLURSA SONRA HEM HASTA HEM DAHA ŞİŞMAN OLABİLİRSİNİZ.Allah korusun.

ecegün üzülme canım sakın ne güzel yemişisn vucudunun ihtiyacı var tatlı isityorsa canın abartmadan ye. Bende arasır asiyah çikolata yiyorum zaten doktorlar yiyecekseniz siyah çikolata olsun diyorlar. Doğum günümde pastamı evden çok hafif bir şekilde yapıcam ve yiyeceğim .Regli zamanında olduğu için su toplamıştır vucudun ondan kilo almışsındır 300-400 gr mın lafımı olur amaaannn :))

cok sagolun kizlar ama benim sorunum kendimi mutsuz hissettigimde uzuldugumde resmen yemeden kesiliyorum ailem cok ugrasmisti evlenmeden once goturmedikleri doktor kalmadi diye bilirim 1 kilo bile almak icin neyse dogumla aldim kilo son 2 haftadir kabus geri dondu sanki canim yemek istemiyor offfff doktor gitmek gozuktu bana gene

slm kızlar nasılsınız bakalım...
epeydir giremiyorum işlerimden dolayı...
ama tekrar buralardayım...
hiç tartılmadım umarım almamışımdır..
cumaya yazarım artık...
akşam 6 dan sonra yememek epey faydalı olmuştu bana..
bugün akşam tekrar başlıyorum sizlerle şekerler

bende başladım diyete sizinle hergün ne yediysem yazıcam akşam 6 dan sonra yemiycem gündüzde rejim yapıcam çorba salata yiycem sadece aradada meyve umarım işe yarar kızlr

Merhaba

zambak 3 aslında diyet değilde sağlıklı beslenme programı yaparak hayat tarzımız olmalı. diyetlerden sonra diyet bitti deyip yememek lazım. sonra farketmeden kilo alıyoruz.

Boyum 1.70 kilom 85,400 başlayalı 2 hafta oldu sanırım. Başlangıçta 86 kiloydum.

Suyu ydum yudum yavaş yavaş içelim bence.

kilo ve boy aynıymış bizim arkadaş kilodaş ve boydaşım benim. Ama kiloların toplanma yeri kemik yapısı farklıdır. Benim belden aşağı bölgemde toplu. Merak etme vereceğiz. Bak burada yardımlaşıp destek oluyoruz ne güzel dimi :)

bende 12 kilo vermek istiyorum o zaman bile harika görünüyorum. Yazın 12 verdim 95 den 83 e inipp sonra yedim yedim 86 oldum oldum da ne oldu sanki çikolata fabrikası bana ödül vermiş gibi yada yılın şekercisi benmiyim ki yedim o kadar.En çok yediğim çikolata çikolatalı gıdalar kremalar yedim. hamur işi az yiyorum ama oo şekerlerden artık uzak duruyorum. biraz zayıflayınca midemzide bir ohh çeker gibi küçülüyor.

Tutun kendinizi tatlıya karşı yiyeceksenizde az yiyin zayıflayınca nasıl görüeceğinizi düşünün zayıf havalı bir tanıdığınızı düşünün ben ondan daha güzelim deyin ben öyle yaparak kilo verdim yine veriyorum.

amylee_5 erkek olmak va ronlar bu kadar kendilerine bakmıyorlar. göbek falan sorun değil inadına gömleklerini pantolonunn içine sokup yayıla yayıla oturuyorlar sanki.

sera81 yanlış yapıyorsun yemeyerek kilo verilmez. saat 3 çok erken ve sağlıksız olur.

örnek:

kahvaltı saat:8 de
ara öğün :10.00
öğlen yemeği: 12-1.00
ara:2.30-4.30
akşam:6.30-7.30
ara:8.30-9.00
şeklinde olabilir. ara öğünlerde meyve, yoğurt, tahıl, salatalık gibi besinler yiyebilrisin. Normal öğünlerde normal yemek yiyeceksin öğleden sonra yada sabah spor yapmaya çalışarak haftada 3 gün rahatlıkla kilo verirsin ve veririz arkadaşlar lütfen DİYETİ ABATMAYIN. SAĞLIKSIZ OLURSA SONRA HEM HASTA HEM DAHA ŞİŞMAN OLABİLİRSİNİZ.Allah korusun.

ecegün üzülme canım sakın ne güzel yemişisn vucudunun ihtiyacı var tatlı isityorsa canın abartmadan ye. Bende arasır asiyah çikolata yiyorum zaten doktorlar yiyecekseniz siyah çikolata olsun diyorlar. Doğum günümde pastamı evden çok hafif bir şekilde yapıcam ve yiyeceğim .Regli zamanında olduğu için su toplamıştır vucudun ondan kilo almışsındır 300-400 gr mın lafımı olur amaaannn :))

haklısın canım ya
ama busefer yapıcam başarıcam inanıyorum
bugün yediklerim
sabah
1dilim ekmek
1yumurta peynirr ve ball

öglennn
malesefkiii
1dilim tuzlu kek 1dilim meyveli kek yedimmm
ama misafirim oldugu için yedimm
onun için akşam sadece salata yapıcam yada çorbaa

bende başladım diyete sizinle hergün ne yediysem yazıcam akşam 6 dan sonra yemiycem gündüzde rejim yapıcam çorba salata yiycem sadece aradada meyve umarım işe yarar kızlr

merhaba sadece çorba ve salatayla diyet olmaz. Sağlıksız olur her besinden yemelisiniz. Tabi istediğiniz gibi diyet yapabilirsiniz. İnşallah sağlıklı olarak fazla kilolardan kurtulursunuz.

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız bakalım...
epeydir giremiyorum işlerimden dolayı...
ama tekrar buralardayım...
hiç tartılmadım umarım almamışımdır..
cumaya yazarım artık...
akşam 6 dan sonra yememek epey faydalı olmuştu bana..
bugün akşam tekrar başlıyorum sizlerle şekerler

hoşgeldin a.s.

arkadaşlar neredesiniz nasılsınız? hu hu bayanlar ve bayanlar :) nasıl gidiyor ? 18.00 ci arkadaşlar.
Bugün bir çok iş yaptım erken yürüyüşe çıktım iyi oldu :)

günaydın kızlar bende size katılabilirmiyim??kilo problemim yok ama benim 2 kilo vermem gerekiyor çünkü göbeğim çıktı rahatsız oluyorum.bunun nedeni eşim geç geldiği için yemek saatlerinin akşam 8-9 u bulması.işten gelince atıştırıyorum..çok acıktığım için de eşimle yiyorum tabi.ne kadar az yesemde tamamı yakılmıyodur yediklerimin.bende size katılıp belki bu 2 kiloyu verebilirim.normalde çok dikkat ederim yediklerime yani sağlıklı olsun diye uğraşırım.öğlen sebze yerim ara öğünlerim vardır.bitki çaylarımı meyvemi ihmal etmem..şimdi sıra şu göbişte..hihoyyyt

günaydın kızlar bende size katılabilirmiyim??kilo problemim yok ama benim 2 kilo vermem gerekiyor çünkü göbeğim çıktı rahatsız oluyorum.bunun nedeni eşim geç geldiği için yemek saatlerinin akşam 8-9 u bulması.işten gelince atıştırıyorum..çok acıktığım için de eşimle yiyorum tabi.ne kadar az yesemde tamamı yakılmıyodur yediklerimin.bende size katılıp belki bu 2 kiloyu verebilirim.normalde çok dikkat ederim yediklerime yani sağlıklı olsun diye uğraşırım.öğlen sebze yerim ara öğünlerim vardır.bitki çaylarımı meyvemi ihmal etmem..şimdi sıra şu göbişte..hihoyyyt

Hoşgeldin ebuuuş aramıza. Evet kilo sorunun yok. 2 Kiloyu rahatlıkla verirsin. Yazdığın gibi eşinle atıştırmaları azalat. Karın hareketleri yap o kadar :)

Hoşgeldin ebuuuş aramıza. Evet kilo sorunun yok. 2 Kiloyu rahatlıkla verirsin. Yazdığın gibi eşinle atıştırmaları azalat. Karın hareketleri yap o kadar :)

hoşbulduk kumdeniz 2 kiloyu verebileceğime inanıyorum sizlerin motivasyonuyla başarırım biliyorum.harikasınız hepiniz ya alkisalkisalkis

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz aramıza. ne güzel hergün biraz daha çoğalıyoruz. :)

dün akşam yemekte (saat:18.30), 1 pide yedim. yani 4 parça. engel olamadım kendime. ama ondan sonra da hiç bir sey yiyecek halim kalmadı kaydirigubbakcemile3 . dün reglim bitti bakalım bundan sonra verebilecek miyim kiloları. yarında günümüz var çok bişi yememem lazım simdiden kendimi hazırlıyorum. herkese basarılar arkideşleerrr

X