Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Saat 6dan sonra yemeyerek daha çok kilo alırsınız bayanlar...yemedikçe metabolizma çalışmaz...yiyerek uyarırsınız vücudunuzu....Tv de bağırıyor uzmanlar hiç mi duymuyorsunuz...

Saat 6dan sonra yemeyerek daha çok kilo alırsınız bayanlar...yemedikçe metabolizma çalışmaz...yiyerek uyarırsınız vücudunuzu....Tv de bağırıyor uzmanlar hiç mi duymuyorsunuz...

Akşam yemeği geç saate yenirse sindilemez rahatsızlık yapar yemek yemekten hemen sonra uyumak bir.çok rahatsızlık yapabilir. Her öğün yenecek düzgünce ara öğünlerde meyve yoğurt yenecek.
Akşam ise en geç 19.30 da akşam yemeği yenecek 19.30 dan sonra ara öğün yapabilirsiniz. Ama uyumadan 2 saat evelden mideniz boş olmalı. Az ve sık yenecek yani spor yapılacak
Yemeyerek değil akşam dikkatli olarak zayıflamaya çalışıyoruz yanlış anlaşılmazsın lütfen.

Kızlar ben de 58.3 kg oldum. 6 Aralık'ta 61.0 kg ile başlamıştım. Hedefim 53.0 kg.
Hem aburcuburu kestim hem de haftada 3 kez 40 dk yürüyüş yapıyorum. Evde koşubandı var. Yaktığım kaloriyi de gösteriyor. O yüzden mesela canım çikolata isteyince paketin arkasından kalorisine bakıyorum. Sonra o kaloriyi yakmak için koşubandında ne kadar yürümem gerektiğini hesaplıyorum. O kadar yemek istemiyorum aslında deyip bırakıyorum :1rolleyes:
Daha önce de yazmıştım akşamları kefir içiyorum. Uzun zamandır kabızlık problemim vardı, artık kalmadı diyebilirim. Hem de doygunluk hissi veriyor.

kutluyorum güzel vermişsin zaten kilon çok değl sanırım tam ideal kilonda olmak istiyorsun çok vermene gerek yok bence. Aburcuburu azaltıp spor yapman iyi olmuş.

Tadını biliyorum daha evel yemiştim diyerek yememeğe çalışıyorum bazen.

Kefirin çoğuda zararlı hafta 3 gün 1 bardak içebilirsin içmek istiyorsan tv dinleyip de bilgi veriyorum.

Herkese merhaba,
Aslında başlığın altındaki bütün yazıları okuyamadım tabi ama, mantığı kaptım. Yıllardır kaç kez duyup, hayran kalıp uygulayamadığım yöntem, ama artık bugün başlıyorum. Hemen kendime küçük bir bloknot edineyim....
Bugünkü kilom 82,
Beni izleyin anacım:)))turkbayragi

Hoşgeldin aramıza pinarkumral kaydirigubbakcemile5

Kilolarımız yakın ben 85 kiloyum.

Hadi bakalım bacım :dance::nazar:

canm mesela şöyle yap canın abur cubur veya çok fazla yemek istiyo hemen aklına bi mankeni getir odanda veya mutfakta çok güzel vücudu olan bi kadının resmi olsun gerçekten çok etkili oluyo..misafirler için dün börek yaptık fırından sıcacık çıktı elime aldım yiycektim 1 kere ısırdım sonra pişman olup bıraktım çünkü artık bi şeyleri kaçırınca müthiş bi pişmanlık duyuyorum..kendine inan ve devam etopuyorumnanaktan

Bir kaçınca devamı geliyor malesef off sıkıldım artık yaaaa gitsin şu kilocuklar :CüvCüv:

ya arkadaslar 2 gündür 2 öğünle duruyorum (ama saat 12 de uyanıyorum) nedendir bilmem midem bulanıyor çok. simde meyvemi yiyeceğim insallah meyvede midemi bulandırmaz

konumuz gerilere mi düşmüş a aa :)

kumdeniz cim çok küçük yerdeyim cnm doğa falan yok malesef:KK43:

odam da ufacık zor yürüyom spor yapacak alan bile yok:S işte twister la ne kadar yaparsam dedim.. inş işe yarar

Lethem anlıyourm pilates egzersiz yapabilirsin. Evin etrafında sokakta yada başka bir yere doğru tur yapabilirsin. Tabi nasıl yapacağını sen daha iyi bilirsin .

ıstanbul un neresindensin ?

arkadaşlar nasıl gidiyo?evde olmadığım için ancak giriyorum..bu gün yediklerimi yazıyorum hemen
kahvaltı:1dilim çav. ekmeği
az peynir
öğle:7 tane mantar(fırında üzerlerinde yok denecek kadar az kaşar vardı)
ara:1 portakal
akşam:yarım tavuk göğsü(baharatlı az yağda kavurma)
bi dahaki hafta allahın izniyle yürüyüşe başlıyorum yani inşallah

ben bugün bayaa bi fazla kaçırdım hatta abarttım. keşkek,aşure,pide,kuru fasülye,pilav,ekmek ooooo..... valla 1 gün olsun yiyeyim dedim. tabi hemen kilo fark etti ama her gören zayıfladın mı diye sordu çok mutluyum... 2,5 kilo gitti. birde formülx3 sipariş ettim takviye olarak ona da baslıyorum. böyle giderse 2 ayda hedefimdeyim. yaşasınnn

kizlar nerelerdesiniz kumdenizde olmasa kimsecikler yok ben bu hafta kilo veremedim neden anlamadim aksam yemegi yemedim ondanmi acaba ac kalmakda kilo verdirmiyor onceki deneyimlerimden biliyorum neyse birde sogan suyu ve elma sirkesi bal karisimi ictim sabah ac karnina ve aksam oda fooossss cikti tuh eziyetlerime

Merhaba arkadaşlar...

Ben bir süre rejim konusuna mola vermiştim... 1 Ocaktan itibaren tekrar devam.

Herkesin yeni yılını kutluyorum. 2010 çok güzel bir yıl olucak hepimiz için inşallah...

ben bugün bayaa bi fazla kaçırdım hatta abarttım. keşkek,aşure,pide,kuru fasülye,pilav,ekmek ooooo..... valla 1 gün olsun yiyeyim dedim. tabi hemen kilo fark etti ama her gören zayıfladın mı diye sordu çok mutluyum... 2,5 kilo gitti. birde formülx3 sipariş ettim takviye olarak ona da baslıyorum. böyle giderse 2 ayda hedefimdeyim. yaşasınnn

formülx3 alma bence onlarda sağlığı bozduğunu düşünüyorum. Ben biber hapı alıp 3 gün kullanmıştım kendimi kötü hissettim geri iade ettim.

sera81 sağol mümkün olduğunca yazmaya çalışıyorum. Akşam yemeği yemelisin.

pirlanta_a 1 ocak yeni güzel başlangıçlarla gelsin. Güzel dileklerin için teşekkürler.

newjersey tabi bize katılabilirsin. Hoşgeldin aramıza. Boyun kilon yaşın nedir?

sera81 sağol mümkün olduğunca yazmaya çalışıyorum. Akşam yemeği yemelisin.

pirlanta_a 1 ocak yeni güzel başlangıçlarla gelsin. Güzel dileklerin için teşekkürler.

newjersey tabi bize katılabilirsin. Hoşgeldin aramıza. Boyun kilon yaşın nedir?

Yaklaşık 3 yıllık evliyim ve 1.5 yaşında dünya tatlısı bir kızım var.Doğum emzirme vs aldı gitti kilolar başınıbenneyaptımki Yaş:29 Boy:1.57 Kilo:74

bugün kullandım su anda bi yan etkisini görmedim ilacın (formülx3)
biraz kullanayım da zaten vereceğim kilo çok değil. 5-6 kilo versem tamamdır.
kızlar bu akşam yılbaşı die çok kaçırmayın yiyecekleri :KK66: (ben dahil) valla 1 dilim pasta yiyeceğim ama.
herkesin yeni yılı kutlu olsun. insallah 2-3 aya kimseler bizi tanıyamıcak çünkü zayıflamış olacağız. 2010 un herkese sağlık mutluluk para basarı getirmesini diliyorum.

ecegun öncelikle güzel dileklerin için teşekkürler. Bende Yeni yılını kutluyorum sağlıklı mutlu geçmesini diliyorum.
Zayıflama ilacı daha sonrada sorun çıkarmaz inşallah. Sağlık önemli. Beni tok tutacak birşeylere ihtiyacım var. Bu akşam azcık kaçırdım yeni yıl diye. Yazdığın hoşuma gitti 3-4 ay sonra herşey başka olacak değişim başıyor

X