Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

merhaba kizlar
merhaba ecegün hanim bende evlendikten sonra cok kilo almistim üstelik iki dogumdan sonra zayiflamayi hayal ediyordum en son dogumu 15ay önce yaptim bana zayiflamak kendimi zayif görmek ancak rüyada gibi geliyordu ve ben olustum 75-76kilo ama sonra bende ciliz görümceleri göre göre hirs yaptim ve 4 ayda tam 12 kilo vererek basardim önce 63 e düstüm simdide 61im ama ben bu halime bile hala inanamiyorum birde öyle sok diyet falanda yapmadim
Merhaba a.s.

egegün kutluyorum. Herkesin yapısı farklı kendimizi karşılaştırıyoruz ister istemez ve bende onun gibi olacağım yada daha güzel olacağım diyoruz.

2,5 -3 ayda 12 kilo verdim. 95 den 83 kiloya indim. son 2-3 ayda 3 kilosunu aldım. 12 kilo daha versem daha iyi olacak. Kilo verirken sabır çok önemli. Nasıl oruçluyken iftar vakti yiyeceğimiz bir ekmeği bile düşünüyoruz. Tabi ki oruç çok farklı bir şey. Yemeyin demiyorum.
Şöyle düşünün; Çikolatayı pastayı iftarda yemek zorundayız diye. İftar saati de istediğimiz ideal kilomuz olsun. Yada her bir kiloyu verdikten sonra ödül küçük bir çikolata olsun.
Benim henüz çocuğum yok. Hamileliğimin sağlıklı olması, hamilelikten sonrası için kilolarımı vermek istiyorum. Çok kilolu göstermiyorum iyi ki :jeyyar: Boyum kilomu kapatıyor. Kilolarım daha çok alt tarafımda. Hep bereber sabırla sağlıkla mutlulukla vereceğiz inşaallah. :nazar:
Sizlerin abartılı çok kilosu yok bence.

Kelebekcik çok yememişsin ama hızlı yemişsen dokunmuş olabilir. Bir de şu turşu yemeği nasıl birşey ? O dokunmuş olmasın.
Elma yersen iyi gelir hazmı kolaylaştırır.

85 Kilo oldum 1 kilo vermişim.Listeye ekleyeceğim. :nazar:

Öğlen yediklerim:
2 Parça tavuk biftek
1 domates
maydonoz

Akşam yediklerim:
Ebegümeci yemeği
Peynirli Makarna

Başlangıç - 1.Hafta = 2 Hft = 3. Hft = 4.Hft = 5.Hft

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0 = 61.7

akrep33... = 68.7 = 67.7 = 67.1 =

PASAKLI... = 71.0 = 71.0 = 70.0 = 70.0

Patiska... = 81,5 = 80,2 =

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61

Lethem...= 51,5 = 49

Rapunzel...= 75 =

Etsa .... = 76.5 = 75.2 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 = 65

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3 = 84.6

Kumdeniz = 86 = 85.976

Cullen = 71,3

adaer =81 = 80

Merhaba a.s.

egegün kutluyorum. Herkesin yapısı farklı kendimizi karşılaştırıyoruz ister istemez ve bende onun gibi olacağım yada daha güzel olacağım diyoruz.

2,5 -3 ayda 12 kilo verdim. 95 den 83 kiloya indim. son 2-3 ayda 3 kilosunu aldım. 12 kilo daha versem daha iyi olacak. Kilo verirken sabır çok önemli. Nasıl oruçluyken iftar vakti yiyeceğimiz bir ekmeği bile düşünüyoruz. Tabi ki oruç çok farklı bir şey. Yemeyin demiyorum.
Şöyle düşünün; Çikolatayı pastayı iftarda yemek zorundayız diye. İftar saati de istediğimiz ideal kilomuz olsun. Yada her bir kiloyu verdikten sonra ödül küçük bir çikolata olsun.
Benim henüz çocuğum yok. Hamileliğimin sağlıklı olması, hamilelikten sonrası için kilolarımı vermek istiyorum. Çok kilolu göstermiyorum iyi ki :jeyyar: Boyum kilomu kapatıyor. Kilolarım daha çok alt tarafımda. Hep bereber sabırla sağlıkla mutlulukla vereceğiz inşaallah. :nazar:
Sizlerin abartılı çok kilosu yok bence.

Kelebekcik çok yememişsin ama hızlı yemişsen dokunmuş olabilir. Bir de şu turşu yemeği nasıl birşey ? O dokunmuş olmasın.
Elma yersen iyi gelir hazmı kolaylaştırır.

85 Kilo oldum 1 kilo vermişim.Listeye ekleyeceğim. :nazar:

Öğlen yediklerim:
2 Parça tavuk biftek
1 domates
maydonoz

Akşam yediklerim:
Ebegümeci yemeği
Peynirli Makarna

kumdenizcim ay çok fenaydım pilav fazla geldi sanırım bayağı bi yürüdüm açıldım..turşu yemeği şöyle herhangi bi turşuyu (lahana veya taze fasulye çok güzel oluyo) patatesle beraber kavuruyosun istersen baharat fln da ekleyebilirsin veya soğan patates turşu üçünü bir arada da yapabilirsin ama yağ koyunca içine çok bayıyo..tadı gerçekten çok güzel oluyo ben lahana turşusuyla yapılanı daha çok seviyorum..istersen dene hafif ve lezzetli..ben trakyalıyım ve karadenizlilerin yemekleri bana çok farklı geliyokaydirigubbakcemile3

kumdenizcim ay çok fenaydım pilav fazla geldi sanırım bayağı bi yürüdüm açıldım..turşu yemeği şöyle herhangi bi turşuyu (lahana veya taze fasulye çok güzel oluyo) patatesle beraber kavuruyosun istersen baharat fln da ekleyebilirsin veya soğan patates turşu üçünü bir arada da yapabilirsin ama yağ koyunca içine çok bayıyo..tadı gerçekten çok güzel oluyo ben lahana turşusuyla yapılanı daha çok seviyorum..istersen dene hafif ve lezzetli..ben trakyalıyım ve karadenizlilerin yemekleri bana çok farklı geliyokaydirigubbakcemile3

bizde karadenizliyiz göyaa :))))

kumdeniz neden zayiflamak istiyoruz diye sormussun canim iste cevap kilolarin yasamaya hakki yokmus diye bon bon bakan gozler olmayacak birkere hayatimizda her yedigimiz hesaplanmayacak yani kisaca dusmanlarimiz catlayacak dostlarimiz kiskanacak bu kadar basit

Başlangıç - 1.Hafta = 2 Hft = 3. Hft = 4.Hft = 5.Hft

pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0 = 61.7

akrep33... = 68.7 = 67.7 = 67.1 =

PASAKLI... = 71.0 = 71.0 = 70.0 = 70.0

Patiska... = 81,5 = 80,2 =

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61
ecegun...=63.0 = 62.0 = 61.0
Lethem...= 51,5 = 49

Rapunzel...= 75 =

Etsa .... = 76.5 = 75.2 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 = 65

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3 = 84.6

Kumdeniz = 86 = 85.976

Cullen = 71,3

adaer =81 = 80

kızlar kendimi de ekledim bakalım oldu mu

kumdeniz neden zayiflamak istiyoruz diye sormussun canim iste cevap kilolarin yasamaya hakki yokmus diye bon bon bakan gozler olmayacak birkere hayatimizda her yedigimiz hesaplanmayacak yani kisaca dusmanlarimiz catlayacak dostlarimiz kiskanacak bu kadar basit

canımız birşey istediinde ağız tadıyla saklanmadan yemek istiyorum. Haklısın.Çatlatacağız herkesi. :)

kızlar bende sizdenim
bugün 6.günüm
en büyük prensibim 18:00 den sonra bişey yememek çok acıkırsam bi yeşil elma veeeee
1.70 gr verdim kaydirigubbakcemile2
benide listeye eklermisinizkaydirigubbakcemile5
başladığımda 58 kilo idim 6.gün 56.30 gr oldum
boyum 163

http://http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10685540#post10685540 Bu sayfada Doktor Mehmet Öz 'ün Siz Diyettesiniz kitabından faydalı bilgiler yer alıyor.

kumdeniz bilgiler için teşekkürler
ben bu gün çok sağlıksız bi şekilde beslendim..
kahvaltı:2 dilim çavdar ekmeğiyle sıradan kahvaltımı ettim
saat 16.30 gibi çeyrek köfte ekmek yedim hemde beyaz ekmek:eek:klava:yazlığa gittik ve onun dışında bi şey almamştık yemek zorundaydım:eek:klava:

şuan acayip rahatsızım çok yedim yaa. şu boğazıma bi sahip olabılsem. hemen yazıyorum yediklerimi :KK43:

sabah: 1 dilim ekmekle yarım yumurta, 2 kasık nesfit

ara: 1 havuç (rendeledim ve yarım limon sıktım)

öğle: annem börek yapmış çağırdı tabi bende dayanamadım kocamaaannn 3 parça yedim

akşam: 3 kaşık pilav ve et yemeği, 2 kasıkta yoğurt.

tabi suan o kadar rahatsızım ki. napcam ben ya.mafoldumben

ecegün
cok fazla bir kilon yokmuski ay bende senin yaziyi okuyunca benim eski hallerim gibi sandim ama sen 63 müssün bu cok degilki boyun kac

ben ekmegi ve sekeri kestim seker yérine tatlandirici kullaniyorum onun haricinde sabah kalkinca bir su bardagi lahana suyumu ictim sonra ekmek haric peynir ve bol yesillik ve domatesle kahvaltimi yaptim sonra öglen bir subardagi tekrar lahana suyu yine ne yemek varsa ekmeksiz ondan ve bir kücük kase yogurt aralarda meyve yiyebilirsin ögle yemegini herzaman yemiyordum bazen kahvaltiyi gec yapiyorddum canim istemiyordu o zaman sadece lahana suyunu iciyor aralarda meyvemi yiyordum aksamda ayni yemekten önce lahana suyunu iciyor arkasindanda ne yemek varsa ekmeksiz ondan ve bazen aksam lahana suyunu unuttugumda oluyordu bende yatarken iciyordum aksamkinin yerine aksamda meyve falan yine yiyyordum yemeklerim arasinda hersey vardi hicbir kisitlama yapmadim sadece ekmek ve hamur isinden uzak kaldimmakarna ve pilav bile yiyyordum yalniz ekmeksiz doyasiya ve ben bu kadar kiloyu bekarken bile verememistim evlenirken bile 70kiloydum simdi ise 61 yani belki lise yillarimda 61 leri gördüm ondan sonra hep 70 evlendikten sonra dogumdan sonrada hep 75 80 arasi düsünün yani ben bile hayret ettim kilo vermeme esim bile simdi söylüyor cocuk gibi kaldin kus kadar kaldin diyor boyum 1.60

nazz81 hoşgeldin aramıza seni kutluyorum

Kelebekcik o kada rkötü değil yediklerin arasıra beyaz ekmekten birşey olmaz. Zaten kepek ekmeğinede beyaz un karıştırıyorlarmış. Bende bu akşam beyaz ekmek yedim.

Ecegun ne güzel yemişsin. Yediklerinmi midede dokundu yoksa canın mı sıkıldı çok yediğini mi düşünüyorsun? Çok yememişsin normal yemişsin. Biraz spor yaparak Fazlalıkları verirsin.Rahatsız olma. Aburcubur yememişsin vucudun gereksiz birşey varsa hemen yakacaktır.

Bugün

Sabah:
1 Haşlanmış yumurta
Az Peynir
1 Domates
2 küçük salatalık

Kahvaltıdan 30 dakika sonra Limonlu maden sodası

Ara:
7-8 tuzsuz badem

Öğlen:
Yemekten 30 dak. önce Beşi bir yerde bitki çayı

Mercimek yemeği
Az yoğurt

Ara:
1 mandalina

Akşam yemeği:
4 orta boy Balık
Bol salata
2 Dilim Beyaz Ekmek

Akşam yemeğinden sonra 1 Krom Kapsülü

Ara:

1 Muz

Spor:

16.30-17.30 Yürüyüş ve parklardaki cimlastik aletleriyle çalıştım.

20 Dakika aletlerde çalıştım.

benim boyum 1.63. ama ideal kilom 55 falan. ben önce bi 58 i görsem. hamur işi yemiyorum ama şu aralar börekten yana şansım açıldı ona dayanamıyorum o yüzden yiyorum. abur cuburu kestim ağzıma sürmüyorum. çok canım isterse 1 havuç rendeliyorum bol limonlu ohh mis gibi.

ben bi zayıflıyayım da benim komşu çatlasın (kıskançtır da zaten) kaydirigubbakcemile3

Günaydın hanımlar..
Yavaş yavaş ama emin adımlarla hedefime doğru yol alıyorum kaydirigubbakcemile2
Ayda 1 kilo bile versem vazgeçmicem demiştim çünkü..
Eklentide kilo grafiğim var..

Eklentiler

• $27aralik.JPG
    $27aralik.JPG
    45,5 KB · Görüntüleme: 40
selam kızlar, ben hala 49 kiloyum:/
1 haftadır misafirim vardı, yemek saatleri de yayıldı, atıştırmalar da eklendi malesef..
buraya da fazla uğrayamadım, bugün de daha yemek yiyemedim, başka sorunlarım da oldu canım sıkkın bu ara.. yarından itibaren inş devam etcem..

X