Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

iyi akşamlara.s.

ben de geçen hafta dişim yüzünden akşam yemeğini erken yedim sonraki gün de çok az yedim sabaha karnımın şişliği biraz inmiştikaydirigubbakcemile3 demek ki neymiş hep böyle yersem ben de zayıflarım:lepi:iş çıkışı acıkmış oluyorum ama oğlum kreşten eşim işten gelmemiş oluyor ben de en iyisi kendim yiyeyim onlara ayrı hazırlayayım 18-00 gibi yemiş olayım yemeğimi ki zayıflamamın önünde engel kalmasınkötükedihüso

kızlar bugünkü menüm

1 bardak ballı ılık su

sabah: 2 dilim kepek ekmekle kahvaltı

öğle: çarşıdaydım yiyemedim. yarım saat yürüdüm, birde ev temizliği yaptım

akşam: 18 gibi yemek faslımı bitirdim. bir büyük boy balık ızgazara ( ama ben yarısını yedim) bol salata.

birazdan da 1 muz yerim tamam. ama tartıldım halaaa aynıyım :KK43:

kızlar benim bu günkü menüm
kahvaltı:1.5 dilim çavdar ekmeği
az peynir
kahvaltılık sos
saat 3 gibi 2 parça börek:eek:
akşam:yarım kepçe çorba
küçük bi parça tavuk pirzola
eceguncüm bu günkü akşam yemeğin çok sağlıklı..bu arada bende ballı sirkeli su içiyorum 2 gündür ama bal kilo aldırcak diye çok korkuyorum..ne dersin devam ediyim mi sence?

Kahvaltı:
Sütle birlikte musli

Öğlen:
Ginseng karışık çay

Mantar yemeği
Bulgur Pilavı
Ayşe Kadın fasulye Zeytinyağlı

Ara:
1,5 Mandalina

Akşam:
18.20-18.50 tavuk
Pilav

19.20 Bir su bardağı nar suyu

20.50 Limonlu Soda

selam kızlar, ben hala 49 kiloyum:/
1 haftadır misafirim vardı, yemek saatleri de yayıldı, atıştırmalar da eklendi malesef..
buraya da fazla uğrayamadım, bugün de daha yemek yiyemedim, başka sorunlarım da oldu canım sıkkın bu ara.. yarından itibaren inş devam etcem..

49 Kilomu iyiysin hatta çok zayıfsın sen en iyisi kilo al bence.
:icecream:

kızlar benim bu günkü menüm
kahvaltı:1.5 dilim çavdar ekmeği
az peynir
kahvaltılık sos
saat 3 gibi 2 parça börek:eek:
akşam:yarım kepçe çorba
küçük bi parça tavuk pirzola
eceguncüm bu günkü akşam yemeğin çok sağlıklı..bu arada bende ballı sirkeli su içiyorum 2 gündür ama bal kilo aldırcak diye çok korkuyorum..ne dersin devam ediyim mi sence?

Güzel yemişsin. Bal kilo aldırmaz. Gerçek balın çok faydaları var.Ama sabah aç karnına sirke içme bence.

Son düzenleme:
kızlar bugünkü menüm

1 bardak ballı ılık su

sabah: 2 dilim kepek ekmekle kahvaltı

öğle: çarşıdaydım yiyemedim. yarım saat yürüdüm, birde ev temizliği yaptım

akşam: 18 gibi yemek faslımı bitirdim. bir büyük boy balık ızgazara ( ama ben yarısını yedim) bol salata.

birazdan da 1 muz yerim tamam. ama tartıldım halaaa aynıyım :KK43:

Az yemişsin. Öğün atlamamaya dikkat etmelisin. Öğün atlamak iyi değil. Balığın hepsinide yiyebilirsin

Güzel yemişsin. Bal kilo aldırmaz. Gerçek balın çok faydaları var.Ama sabah aç karnına sirke içme bence.

kumdenizcim sirkeyi sabah içmiyorum öğle ve akşam yemeklerden sonra içiyorum gerçi ben sirkeyi çok sevdiğim için bi ara yemek kaşığıyla sek olarak içiyodum bi zararı olmamştı ama dikkat etmek lazım yine dekaydirigubbakcemile3

Arkadaşım eşimin iş yerinden birisi bir ay aç karnına sek sirke içmis ve şimdi yedi aydır doktor teavisinde bi deri bi kemik kaldı adam mide kanseri olmuş kemoterapi alıyor.Herkes çok dikkat etsin
adam hiç birsey yiyemiyor artık.

Arkadaşım eşimin iş yerinden birisi bir ay aç karnına sek sirke içmis ve şimdi yedi aydır doktor teavisinde bi deri bi kemik kaldı adam mide kanseri olmuş kemoterapi alıyor.Herkes çok dikkat etsin
adam hiç birsey yiyemiyor artık.

Çok haklısın. Teşekkürler bilgi için. Herkes dikkat etsin lütfen herşeyin azıda zarar çoğuda zarar.ortasını bulmak gerekiyor. Arkadaşıın eşine acil şifalar diliyorum.

Sirkeyi salatalarımıza koyabiliriz.
Kelebekcik şimdi gençsin zararı olmadığını sanabilirsin inşallahta zararı olmaz. Yani gençlikte anlaşılmıyor çoğu şey. Allah korusun.:nazar:

Merhaba
Bugün yediklerim:

Kahvaltı:
Peynir zeytin ekmek

Öğlen:
Zeytinyağlı fasulye
Bulgur pilavı
Aşure

Akşam:
Körili tavuk
Salata

Hergün yazmaya çalışıyorum foruma girip okuyanlara bilgi vermek amacıyla. Pek yazan olmamış ama mutlaka okuyan vardır. En azından yöneticiler okuyor :)

Sağlıklı günler

kumdenizcim ya ben hepten bozdum diyeti yaa kızıyorum kendime ama bi motive olamadım:S
twister siparişi verdim az önce.. inş devam etcem :/
ama burayı okuyorum düzenli:KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/306922-diyetisyen-tavsiyeli-listem-deneyimlerim.html

Bu diyeti yapmaya çalışacağım. Zaten benim yaptığımda bu diyete yakındı. Bemce bu diyet sağlıklı.

Lethem doğada spor yapmaya çalışsan daha faydalı olur. Kızma kendine istemişsin yemişsin kızmak çözüm değil. Önce küçük hedefler belirle. Yani bu hafta 500 gr yada 1 kilo vereceğim gibi. Yemeklerinde yediklerini birden bırakma. Günde üç bisküvi yiyorsan bunu önce ikiye sonra bire indir. ınşallah sağlıkla kilolarını verirsin.

Son düzenleme:
kumdenizcim bende o diyeti yapmaya çalışıyorum ama ne yazık ki yumurtadan nefret ettiğim için çok nadir yiyorum..sirke konusuna gelince benm midemde ülser vardı aslında 4 yıl fln feci ağrılarım oluyodu ama ya bu bi tesadüf yada sirkenin bi mucizesi bilemiycem şuan hiç bi sıkıntım yok..allah korusun yine de..bu gün yediklerimi yazıyorum
kahvaltı:2 dilim çavdar ekmeği
1 kk peynir
1 y.k kaşığı kahvaltılık sos
ara:1 portakal
öğle:1 kepçe düğün çorbası
ara saat 4 gibi:1 bardak yeşil çay
1 ekşi elma
akşam:patatesli köfte var 3 köfte 2 kaşıkta patatesinden yerim fırında olduğu için içim rahat
ayrıca bu gün dayanamadım tartıldım kilom 56.700 cumaya kadar o 700 gramı verirsem süper olcakkaydirigubbakcemile2

kumdenizcim ya ben hepten bozdum diyeti yaa kızıyorum kendime ama bi motive olamadım:S
twister siparişi verdim az önce.. inş devam etcem :/
ama burayı okuyorum düzenli:KK66:

canm mesela şöyle yap canın abur cubur veya çok fazla yemek istiyo hemen aklına bi mankeni getir odanda veya mutfakta çok güzel vücudu olan bi kadının resmi olsun gerçekten çok etkili oluyo..misafirler için dün börek yaptık fırından sıcacık çıktı elime aldım yiycektim 1 kere ısırdım sonra pişman olup bıraktım çünkü artık bi şeyleri kaçırınca müthiş bi pişmanlık duyuyorum..kendine inan ve devam etopuyorumnanaktan

selam arkadaşlar. dkz ile zayıflama yöntemini kullanan varmı? uygulamak istiyorum ama ne yapılır ne yenir bilmiyorum.yardım lütfeeen:Saruboceq:

Herkese merhaba,
Aslında başlığın altındaki bütün yazıları okuyamadım tabi ama, mantığı kaptım. Yıllardır kaç kez duyup, hayran kalıp uygulayamadığım yöntem, ama artık bugün başlıyorum. Hemen kendime küçük bir bloknot edineyim....
Bugünkü kilom 82,
Beni izleyin anacım:)))turkbayragi

Kızlar ben de 58.3 kg oldum. 6 Aralık'ta 61.0 kg ile başlamıştım. Hedefim 53.0 kg.
Hem aburcuburu kestim hem de haftada 3 kez 40 dk yürüyüş yapıyorum. Evde koşubandı var. Yaktığım kaloriyi de gösteriyor. O yüzden mesela canım çikolata isteyince paketin arkasından kalorisine bakıyorum. Sonra o kaloriyi yakmak için koşubandında ne kadar yürümem gerektiğini hesaplıyorum. O kadar yemek istemiyorum aslında deyip bırakıyorum :1rolleyes:
Daha önce de yazmıştım akşamları kefir içiyorum. Uzun zamandır kabızlık problemim vardı, artık kalmadı diyebilirim. Hem de doygunluk hissi veriyor.

X