Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

evet kizlar 2010 yili herkese ilk basta saglik huzur mutluluk basari ve citir gunler getirsin hepinizin yeni yili hayirli olsun kizlar bu arada belirteyim sogan suyu ve elma sirkesi bal karisimi icmeye basladigimdan beri tartida degisme yok ama gobek hemen hemen kalmadi esim bile mum gibi eridi gobegin dedi ve goren herkes anaaaaaam formulu buldum bu sefer galiba hadi bismillah

[COLOR="DarkRed" .!.:
Kumdeniz[/COLOR];10766142]Lethem anlıyourm pilates egzersiz yapabilirsin. Evin etrafında sokakta yada başka bir yere doğru tur yapabilirsin. Tabi nasıl yapacağını sen daha iyi bilirsin .

İstanbul un neresindensin ?

canım ben istanbulluyum ama 1 senedir güneydoğuda görev yapıyorum. gerçekten dışarı pek çıkılmıyor burda :/

kızlar herkese musmutlu bi 2010 diliyorum, tüm güzellikler bizlerle olsun
opuyorumnanaktan

kızlar bende size katılmak istiyorumm
yenibir yılda yeni bir ben olmak istiyorum ve 1ocak itibarıyla başladım
6dan sonrada sadece meyvemi yedimmm

enson tartıldıgımda 85 kiloydum ama ben yinede tartılıp yazarım buraya

kızlarr 2010 herkese en başta sağlık aşkkk huzur mutluluk ve bereket getirsin inşallah..benm canım abim askerden dağıtım iznine geldi önceki gün o yüzden yediklerime hiç mi hiç dikkat etmedim tatlı çerez kola ne bulduysam bi güzel yedim 50 gr almışım az önce tartıldım şuan kilom 56.750..başladımğımda 58 59 arasıydı..arada kaçamaklar oldu tabi ki..artık listede yerimi alabilirm..tekrarlıyorum başlangıç 2 hafta önce 58 diyelim şuan 56.750yim..

slm kızlar bende aranıza katılmak yarın ıtıbarıyle acılen kılo vermem lazım benımde

slm kızlar bende aranıza katılmak yarın ıtıbarıyle acılen kılo vermem lazım benımde

mız mız seninle daha önce de gebelik bölümlerinde tanışmıstık hatırlıyor musun? ama ben seni hamile kaldın diye hatırlıyorum fisfisfis

ben hala anne olma çabasındayım ve dedim ki ne zamandır hamile kalamıyorum en azından bu süreyi kilo vererek geçireyim. klomendir çatlatma iğnesidir derken bi sürü hormon yükledik vücuda. şimdi tedaviye ara verdim hedefim öncelikle kilo vermek.

ilk 63 kg la başladım, şuan 60.300 kg dayım ve hedefim 55 kg. insallah onu da hemen veririm. dün msjımda yılbaşı aksamı 1 dilim pasta yiyeceğim demistim onu bile yemedim yasak koydum kendime :eek:lmaz: artık bi amacım var, 3-4 aya kadar kimse beni tanıyamayacak kaydirigubbakcemile3 ne güzel yaaa kaydirigubbakcemile3

GÜNAYDINN
aranıza benide kabul ettiginizi düşünerek bugünki kahvaltımı yazıyorumm

ince dilim ekmek 1tane
1yumurta
1kk peynir
domates ve salatalıkk

ögleye dogruda karnıbahar yemegi yapıcam
tabi akşamada yeter bu bana .....

merhaba

mız mız ve zambak 3 hoşgeldiniz.

Yeniyıl kutlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sizlerinde herşey gönlünüzce güzel olsun.

GÜNAYDINN
aranıza benide kabul ettiginizi düşünerek bugünki kahvaltımı yazıyorumm

ince dilim ekmek 1tane
1yumurta
1kk peynir
domates ve salatalıkk

ögleye dogruda karnıbahar yemegi yapıcam
tabi akşamada yeter bu bana .....

ekmeği çok kısma her öğün 1 - 2 diilim ekmek yersen daha çok tok durursun.
İmkanınız varsa bir öğün sebze yiyorsan diğer öğün protein yemelisin yada tam tersi şekilde. Düzen olmuş olur. Her gıdayı yemek gerekiyor.

:icecream:

3.5 lire su çok fazla. Fazla suda zararlı. günde hareket ve su kaybına göre 8-10 bardak yeterli bence.

canım önceden diyet çok yaptım tecrübeliyim ama gel görki diyeti bıraktıgımda eski yeme düzenime döndügümde fazlasıyla kilo alıyorum

su içmek bana yemek yedirmiyor hiç içmesem 2,5litre içiyorum

ekmeği çok kısma her öğün 1 - 2 diilim ekmek yersen daha çok tok durursun.
İmkanınız varsa bir öğün sebze yiyorsan diğer öğün protein yemelisin yada tam tersi şekilde. Düzen olmuş olur. Her gıdayı yemek gerekiyor.

:icecream:

dogru söylüyorsun her gıdayı yemek gerekir..allaha şükür imkanımız var...
ama inan okadar çok verilecek kilom varkii günde 1dilim ekmek yetiyor şuan

sen şuan kaç kilosun nezaman başladın ve kaç kilon gitti

arkadaşlar diyeti bırakınca bir kaç ay o kiloda sabit kalmak gerekiyo yoksa aynı hızla geri alıyoruz verdiğimiz kiloları.benmde kilo vermem lazm ama bu ara diyeti uygulayamıyorum.stresde olduğum zaman malesef kendimi durduramıyorum :KK43:

arkadaşlar diyeti bırakınca bir kaç ay o kiloda sabit kalmak gerekiyo yoksa aynı hızla geri alıyoruz verdiğimiz kiloları.benmde kilo vermem lazm ama bu ara diyeti uygulayamıyorum.stresde olduğum zaman malesef kendimi durduramıyorum :KK43:

bendee bişeye kızdıgımda kendimi mutfakta buluyorum ama gel görki bak şimdi ugrraşıyorum vermek için
çok bekleme başla benceee
ya 12kilo falan versem ona razıyım kaydirigubbakcemile3

bendee bişeye kızdıgımda kendimi mutfakta buluyorum ama gel görki bak şimdi ugrraşıyorum vermek için
çok bekleme başla benceee
ya 12kilo falan versem ona razıyım kaydirigubbakcemile3

arkadaşım benmde bi 10 kilo vermem lazm ,tabi nsl olacaksa ama kararlıyım başaracam kendimi böyle motive temeye çalışıyom.boyum 1.64 kilom72boyum agöre çok.ne bu kadınların çektiği yaaa :teselli:

X