Akmayan goz kalemi ve rimel onerileriniz

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
272
1
merhaba arkadaslar ben is nedeniyle hergun makyaj yapmak durumundayim cildim yagli oldugu icin makyaj malzemelerinde zorlaniyorum onerebileceginiz akmayan goz kalemi ve rimel markalariniz var mi? tesekkurler kaydirigubbakcemile5

akmayan göz kalemi ve rimel var mı böyle bişey :bbo: inşallah vardır da bizde tepe tepe kullanırız kaydirigubbakcemile3

canım akmayan rimel derken,waterproof olanları trcih edebilirsin ama aksam çıkartması biraz zor olabiirsositososito mesela ben lash architect kullanıyorum,çok memnunum akmayan derken böle bişi seni tatmin edecekse onuda öneririm

kalem olarak ise lancome'u çok tavsiye ediyorlar,bende en kısa zamanda alıcam demek için,umarım yardımcı olabilmişimdir canıma.s.

cecile bugulu gözler ıcın her renk kalemı ve loreal teleskopik rimeli...tek gecerım...

Cecile nin göz kalemini bende şiddetle tavsiye ederim.Çok kalem denedim ama bu kadar iyisine rastlamadım.Hem çok iyi hemde fiyatı çok uygun

canım maybeline nin akmayan rimeli var kızım kullanıyordu çokta memnundu biraz çıkarması zor oluyor ama olsun gülü seven dikenine katlanır artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…