Aklım karmakarışık. Ne yapacağımı bilemiyorum

İnsanlar illa ki ilişki için birbirlerinin numarasını almıyor yalnız, arkadaş olduğunuz insanların numarası telefonunuzda varsa o zaman eşinizde size güvenmesin, ne gerek var değil mi ?
Bunca insan anlatıyor hala aynı yerdesiniz
Bence takıntılı bir insansınız, yardım almanız gerek gibi göründü bana

Iyi de bir garson cafesine gelen ve 3 5 gun sonra ulkesine donecek olan turist kizin telefonunu neden alir? Ne arkadasligi? Hic hos degil yaptigi tabi ki

Aynen.

Normal arkadaşı ya da işle ilgili bir konu varsa neden o zaman söylememiş ki?

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için, inşallah bu olayı da unutmayı başarabilirim.

İç bayıyorsunuz resmen. Burda ben bile hööff dedim daraldım bunaldım resmen. Herkese ısrarla aynı şeyi sormanız, sürekli sürekli kırıldım demeniz. Tamam anladık hayal kırıklığına uğradınız ve güveniniz sarsıldı. Neden herrrr verdiğiniz cevapta aynılarını söylüyorsunuz?
Adamı da sıkacaksınız yakın zamanda. Bi relax ya bi sakin.

Aynen bende numarasını almış olmasına takıldım. Ne gereği var yani? Çalıştığı esnada baya bir kişiyle tanışıp arkadaş olmuştu ama numara alması güvenimi sarstı

Çünkü herkese ayrı ayrı cevap veriyorum, herkes tek tek buraya yazdıklarımı okumuyor ki, içimden geldiği gibi cevap veriyorum üstelik bu kadar sıklıkla bahsettiğimi fark etmemişim iyi değilim. Böyle kaba bir şekilde yazmanıza gerek yoktu

Genelde bütün yorumlar okunur o şekilde cevap verilir. Numara konusunu (bence) çok abarttığınız için bir miktar kızdım size o yüzden kaba gelmiş olabilir yorumum

Genelde bütün yorumlar okunur o şekilde cevap verilir. Numara konusunu (bence) çok abarttığınız için bir miktar kızdım size o yüzden kaba gelmiş olabilir yorumum
Anladım teşekkür ederim, okunduğunu bilmiyordum. Abartmış olabilirim gerçekten sağlıklı düşünemiyorum. Normalde o zamanlar arada asılan kişiler oluyormuş eşim anlatıyordu, işte yabancılar bizim gibi değiller daha özgürler arada asılanlar da oluyor ama ben senden bahsediyorum ilişkim olduğunu anlatıyorum diyordu. Hatta işte müdürü bile senin gibi erkek bu sektörde baya azdır falan dediğinden bahsediyordu. Gerçekten de bunca yıldır bir hatasına rastlamadım ama herhalde anlık bir hata yapıp kızın numarasını almış demek ki

Aralarında bir şey geçtiğini sanmıyorum ama en azından flört durumu olmuş belli ki. Çok kalbim kırıldı. Siz olsanız ne yapardınız? Boşanır mıydınız?
Ben bundan sonraki hal ve hareketlerine bakar en ufak yanlışında şutlardım...

Eğer ayrılma niyetin yoksa daha fazla kurcalama ve düşünme yoksa düşündükçe belki yatıp kalktılara kadar girecek konu . Kadının telefonunu eşinin teleframdan da çıkarın daha da sormayın derim

Eğer ayrılma niyetin yoksa daha fazla kurcalama ve düşünme yoksa düşündükçe belki yatıp kalktılara kadar girecek konu . Kadının telefonunu eşinin teleframdan da çıkarın daha da sormayın derim
Yani bir şey varsa tabiki ayrılmak en mantıklısı. Fakat cinsel anlamda bir şey olduğunu sanmıyorum sadece kızdan numara almasına takıldım, çok yanlış bişey hayatında biri varken. Olay daha çok yeni sağlıklı düşünemiyorum. Ne yapacağımı da bilemiyorum. Siz olsaydınız böyle bir durumda ne yapardınız?

Evet yanlış tabiki bende tepkimi ortaya koyar kafama da takardim.ama üstelemeyin esinle arasında duygusal bişey olsa bence rahat konuşmaz eli ayağına dolaşır telefonunu falan çekerdi sizden . Üzücü bir durum ama olan olmuş ne konuşulduğu da bilinmiyor o yüzden yapacak bişey yok gibi

Ne kuruntusu.
Hayatı kendine dar etmeden tetikte olacaksın safa yatacaksın. Hatta diceksin ki özür dilerim bi anlık sinirle oldu sen asla öyle bişey yapmazsın
Eğer yediği bi nane varsa rahatlar ve açık verir
Yoksa yine sen kardasın.

Doğrusunu söylemez tabi
Belki o uygulamada konuşmalar vs vardır diye düşündüm

niye bu kadar yuzgoz oluyorsunuz? biraz agirliginiz olsun, evet verdim numarani senden bahsetmedim dese ne olacak? caniniz sikilacak ama bosanma sebebi degil bence. o yuzden de kurcalamayin. baska hareketleri olursa o zaman icabina bakarsiniz. ama hic bir kadin erkek siki takip ediliyor diye sadik kalmaz, icten gelen bir sey bu. evliliginiz iyi gidiyorsa bosuna huzursuzluk yapmayin

Ben olsam, kirilirdim, ama bir süre sonra unuturdum. Varsayalim ki flort etti. " Herkes hata yapabilir" Ilkokul 3. Sinif Hayat Bilgisi ünitesi. Neden size karsi bir hata yapilamaz olsun? Bu ne kendini begenmişliktir ?

Ayrıca esimin telefonunu hicbir zaman boyle didik didik kurcalamam. Özelini tüxelini metak eymem, kurcalamam, yormam.

Esim benden önce 3 kere nisandan ayrilmis. 2 tanesi fistik gibi kizlar. Fistigin bir tanesi ile bizm oğlan ayni krese gitti, her sabah her aksam karsilasirdik. Gerilmem bile, benimle evlenmeden olmus bitmiş seyler. " Su daş gibi kixi biraktin mi? Hic akil yok sende " filan derdim. Bi salin su partnerlerinizi, biraz bi rahat olun, bakin her "seyiniz " nasıl daha güzel olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…