Aklım karmakarışık. Ne yapacağımı bilemiyorum

Biz de Almanya’dayız, eşım Kanadalı . Etrafımızda abinizin görüştüğü tiplerde hiç kimse yok, çok şükür ….

Biz de Almanya’dayız, eşım Kanadalı . Etrafımızda abinizin görüştüğü tiplerde hiç kimse yok, çok şükür
Yahu herkes öyle demedim bu konuda onlar daha rahatlar olabiliyor dedim ve sadece bu değil kızlar daha rahat tek gecelik ilişki yaşayabiliyor. Oran daha fazla bize göre. Bu bir gerçek. Normal karşılanıyor. Biz öyle miyiz? Ben böyle değildim böyle büyümedim. Arkadaşlarımda da sanmıyorum olsun. Hissetmedim.

Abimler senelerdir orada. Sizin kısa süre ise denk gelmemiş olabilir ama mangala çağırdıklarında arkadaşları örneğin alkol aldıktan sonra kadın abimi öpmeye başlamış vs gibi durumlar. Sonra da görüşmemişler zaten yengem çıldırmış tabi. Kalkmışlar. Bizim asla yaşamayacağımız bir olay bu. (Kendi çevrem için bahsediyorum)

Bu sebeple yabancı bi kızdan tlf numarası almayı buna bağladım. Başka ne olabilir. Kalp emojisi gönderecek değil Allah’ın .. Rus’u

Rus mu? Rus ne alaka şimdi? Ben öyle bir şey söylemedim ki o kadın da rus değildi. Gerçekten aşırı ve gereksiz bir şekilde genelleme yapıyorsunuz.

Rus mu? Rus ne alaka şimdi? Ben öyle bir şey söylemedim ki o kadın da rus değildi. Gerçekten aşırı ve gereksiz bir şekilde genelleme yapıyorsunuz.
Ya yazmıyım diyorum şu konuya. Bir anlamadınız gitti. Bence siz salın bi. Eşiniz kurtulsun sizden. Genelleme yapmıyorum örnek veriyorum. Cümle uyumu olsun diye onu yazdım. Neyse ya ben kaçar. Baydı

Evet tatil yörelerinde böyle şeyler olur ama ben güveniyordum. Hala da çok şaşkınım. Geçmiş geçmiştir evet ama o zamanlar sevgiliydik. Aldatma değil mi bu?
mesela neye güveniyordunuz?
sevgilinizin kızlarla konuşmayacağına mı?
numara al-ver muhabbet et, sosyalleş gibi şeyler olmayacağına mı?
çünkü bunlar antalya/fethiye -otel tatil ortamımızda hep olan şeyler bu ülkede turizmde garsonluk yapıp, 3 kelimeyi bir araya getirebilip bunu yapmayan adam varsa onu müzeye koymak gerekir. zaten böyle imkanları olmasa o iş çekilmez, net olalım şurada.

ha ama cinsellik filan olmuştur/olmamıştır (bilemeyiz). orası başka konu.
o konuda da kimseye sonsuz güvenmeyin derim ama kimse de kontrolle sorguyla sadakat göstermeyecektir, olacağı varsa oluyor her türlü. o yüzden bence salın, kendi kendinizi de yemeyin adamı da yemeyin.

Ya tabiki konuşabilir, sohbet edebilir. Bunda bir şey yok ki. Sadece numara almasına çok takıldım ben. Yani gereksiz geldi. Yoksa sohbet etmekte bişey yok o zamanlar anlatıyordu sevgili bir çiftle tanıştım, işte şununla tanıştım falan sohbet ettik diye. Sorun etmiyordum

numara alma-vermenin de bundan bir farkı yok o ortam için

bazı işyeri/iş ortamları da öyle
mesela bizim bazı projelerimiz vardır gecenin 3ünde elin adamını arayabilirim -normalde ben kimseyi aramam, mümkün değil.
8-5 mesaili resmiyetli işler için tuhaf ama her iş aynı değil.

Haklısınız. Belki de abartıyorumdur gerçekten kafam allak bullak oldu. Yani (cinsellik haricinde sadece numara almak için soruyorum) bu bir sadakatsizlik veya güven kırıcı bir davranış değil midir ? İşin doğası gereği mi oluyor

Çok kuruntulusunuz, çok abartıyorsunuz, drama yaratmak için kendinizi o kadar zorluyorsunuz ki. Kendi aklınızdan geçenler desteklemeyince söylenenleri kabul etmiyorsunuz. Siz en iyisi boşanın, bu kesinlikle ihanettir. Bizden duymak istediğiniz bu …. Sizin başka sorunlarımız var yada canınız sıkıldı da kılıf mı arıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…